Obgadujemy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Obgadujemy!

przez Anna Maria 16 sty 2011, 15:14
Choć to nie grzecznie,ale "nic co ludzkie na nie jest obce"

Miałam koleżanke.Wykształcenie policealne,a zarozumiala jakby ukończyla kilka uczelni z tytułem doktora.A przy tym się nade mną wynosiła,więc tym bardziej mnie złościła.
Opowiadala mi o pewnej chorobie "koutun".Jak się dowiedzialam byla to choroba śmiertelna i tego "koutuna"nie można bylo z włosów ani obciąć ani rozczesać.Uparcie mnie zapewniała "naprawdek,była kiedyś taka choroba"
Nie wiedziałam,czy się mam śmiać czy płakać :?

Nawet nie wiem jak to się pisze przez "u" czy "ł" :roll:
Anna Maria

Re: Obgadujemy!

przez marcja 16 sty 2011, 15:25
Yyyy...Ale o soo chodzi ??? :shock: :mrgreen:

przez Prusak 16 sty 2011, 16:08
Znam jedną dziewczynę, ciągle narzeka na swój los a nie potrafi się wziąć w garść i naprawdę cieszyć się życiem. Unika ludzi a mimo to twierdzi, że ma z nimi świetny kontakt. Jest totalnym śpiochem i jest zła, gdy ktoś każe jej coś zrobić (co za zołza!) :x Ogólnie jest żałosna, ratują ją tylko niektóre chwile kiedy jest do zniesienia i daje się ją lubić, ja osobiście jej nie znoszę, ale muszę z nią żyć. Z jednej strony twierdzi, że jest zadowolona z życia a z drugiej jest jak jarzynka - głupia dziewczyna.

Najgorsze jest to, że to JA :(

A co do tematu: "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"
Choć fakt czasami upuszczenie pary pomaga, więc hulaj dusza :D
I'm heavy handed - To say the least
My mother thinks I'll be an awful clutcher
'Cause I spill things from stirring 'em too quickly
I'm far too loud
It's like, as soon as I've got an opinion
It just has to come out
I laugh at stupid things
Just 'cause they tickle me

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 16 sty 2011, 18:11
Prusak! tak nie wolno :(
wiem że zazwyczaj widzimy wady innych które i my mamy.Ale czasem można i sobie ulrzyć,czasem obgadujemy żeby podnieść,choć na chwilę sobie samoocenę,a tu miałam,na myśli tak na wesoło ;) a to bezpieczna forma,bo nazwisk nie podajemy,nikt nikogo nie zna więc nikogo nie krzywdzimy.
a ja też potrafię siebie "obgadać". Jak bym miała narysować swoją karykature to była by wielka głowa,z nie proporcjonalnie wysokim,wielkim czołem i ogrąmnym nosem z brodawką na czubku,taka "wszystko wiedząca"wredna jędza :evil:
A kiedyś siedziałam z kolegami i jeden z nich bawił się moimi okularami.Odwócił je i powiedział "O! widzę wszystko odwrotnie" a ja szybko wyciągnełam po nie ręke i krzyknełam "pokaż!" :mrgreen: później ktoś powiedział "nie pal więcej tego gówna" a ja nie byłam wtedy najarana :why:
Anna Maria

przez depresyjny86 17 sty 2011, 22:04
Ja tam słyszałem,że ten człowiek nerwica to zwykły zboczeniec i seksoholik.<Sam siebie obgaduje i rozprowadza plotke zarazem;p :mrgreen: >
:)

przez lakuda 17 sty 2011, 22:23
człowiek nerwica, a może po prostu erotoman - gawędziarz? :lol:
lakuda

Sortuj wg