Pomyłka w znakach zodiaku!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Pomyłka w znakach zodiaku!

przez coksinelka 16 sty 2011, 22:17
no właśnie LitrMaślanki, pisałeś niedawno o tolerancji! czyżby zmiana poglądów? ;) a dotarłeś może do książki "płeć mózgu"? bo po Twoich argumentach w temacie o homo, sama już nie byłam pewna, co ja tam przeczytałam :roll:

[Dodane po edycji:]

a w związku z tematem- jestem lwem. i to na pewno nie pomyłka :D

przez marcja 16 sty 2011, 22:22
Coksinelka, ja czytam ta ksiazke ale nie przypominam sobie, by bylo w niej cokolwiek o homoseksualizmie...No ale moze sie myle.
A do tematu ja jestem bykiem i dogaduje sie z kazdym znakiem w zasadzie :)

przez coksinelka 16 sty 2011, 22:28
marcja, ja pamiętam, że pisano tam o związku homo z poziomem testosteronu w organizmie matki. muszę zajrzeć do niej znowu, żeby nie "gadać po próżnicy".

pozdrawiam wszystkie lwy i lwice (kociaki są słodkie ;) )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 16 sty 2011, 22:34
coksinelka, wbiłem awatar nie czytając co jest napisane . Mea culpa
Do książki nie dotarłem ,ale sporo czytałem o biochemii człowieka ..i ten argument całkiem do mnie nie trafia .

Co by totalnego off topu nie robić .To do mnie chyba pasują cechy przypisywane rybą ..a jak to z wami jest ,zgadza się nie zgadza ?
LitrMaślanki

przez SamiraQ 16 sty 2011, 22:44
u mnie sie zgadza. Ja jestem takim typowym Skorpionem, ze az trudno ze mna wytrzymac ;) Zazwyczaj stwierdzam, ze to najwspanialszy znak zosiaku, choc ostatnio jednak sie zaczynam na to denerwować... Reaguje na wszystko impulsywnie i czasem sie w takie tarapaty wpakuje, ze sie nie umiem pozniej wyciagnac...

przez coksinelka 16 sty 2011, 23:03
LitrMaślanki, tak, jak już wspominałam, to nie moje tezy, tylko zaczerpnięte z literatury. myślę, że autorzy też nie wyssali tych danych z palca, niemniej, żeby się upewnić co do swoich wypowiedzi, zajrzę do książki jeszcze raz.

a wracajac do tematu: myślę, że nie ważne jakimi jesteśmy znakami, ale jakimi jesteśmy ludźmi. przykład: mój były i ja pod względem zodiaku dopasowani idealnie (znak ognia i powietrza), pod względem numerologii również. i co z tego? g...uzik z tego. małżeństwo rozpadło się z wielkim hukiem. wierzmy w siebie, a nie w astrologię. przynajmniej takie jest moje zdanie.

przez marcja 16 sty 2011, 23:08
Bo w astrologii partnerskiej nie liczy sie znak sloneczny, a inne aspekty horoskopu:) I ponoc to sie sprawdza swietnie, ale ja sama nie moge potwierdzic, czy to prawda, bo nie chcialoby mi sie wyliczac kazdemu poznanemu przez mnie czlowiekowi horoskopu i sprawdzac, czy sie dogadamy;) Co ma byc, to bedzie :)

przez szczesliwy_chomik 16 sty 2011, 23:34
No to wodnik tak czy siak zaczyna się w dzień moich urodzin, a wodnikiem jestem 100 % , także wszystko się zgadza :D

[Dodane po edycji:]

marcja napisał(a):Baran moze do Ciebie nie pasowac po prostu dlatego, ze znak, ktory znasz (czyli baran) to tylko Twoj znak sloneczny. Mozna powiedziec, ze to takie skrotowe ujecie tematu - skupienie sie tylko na sloncu. Natomiast astrologia wyroznia jeszcze wiele innych skladowych horoskopu...Sa strony, ktore Ci wszystko moga wyliczyc. Ja np. jestem zodiakalnym bykiem (slonce w byku) ale mam ascendent w wadze oraz ksiezyc w lwie, merkurego w baranie itp. Te skladowe, ktore teraz wypisalam sa najwazniejsze (ale jest wiele innych) i dopiero na ich postawie okresla sie czyjs charakter...Ja mam cechy wszystkich dominat mojego horoskopu- byka, lwa, wagi i barana, a nie tylko byka.

Dodam jeszcze, ze warto sobie to wszystko przeanalizowac. Wychodzi dosc ciekawy i zgodny z prawda obraz wlasnej osoby, tym bardziej, ze kazda planeta oraz slonce i ksiezyc reprezentuja inne strony naszego "ja". Slonce to nasze ego (to kim sie czujemy, kogo chcemy pokazywac innym), ksiezyc to nasze skryte potrzeby, merkury "odpowiada" za kontakty miedzyludzkie itp, itd.:)

Podaj linka jakiegoś do takich horoskopów. Lubię się bawić w takie rzeczy :lol:

przez Anna Maria 17 sty 2011, 00:23
szczesliwy_chomik nie nauczysz się astrologi z netu a tym bardziej na poziomie marcji to bardzo trudna dziedzina i wieloletnia praca
Anna Maria

Sortuj wg