Pomyłka w znakach zodiaku!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pomyłka w znakach zodiaku!

przez zappa 14 sty 2011, 13:05
http://deser.pl/deser/1,97052,8946526,K ... inny_.html

Moim znakiem był baran, który zupełnie do mnie nie pasuje a wg tego jestem rybą i opis zgadza się w 99%. A jak jest u was ? :>
zappa

Re: Pomyłka w znakach zodiaku!

przez linka 14 sty 2011, 13:11
Jestem Panną a powinnam według nowej "teorii" być Lwem...tyle że panna pasuje jak ulał a żadnych cech z lwem nie mam ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 14 sty 2011, 13:18
a ja byłam rybą i jestem rybą, a właściwie rybami, bo przecież są dwie i każda płynie w inną stronę - idealnie pasi!! :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SamiraQ 14 sty 2011, 13:49
ja jestem byłam i będę skorpionem i żadne zmiany mnie nie interesują. Ot :)

przez marcja 14 sty 2011, 20:34
Baran moze do Ciebie nie pasowac po prostu dlatego, ze znak, ktory znasz (czyli baran) to tylko Twoj znak sloneczny. Mozna powiedziec, ze to takie skrotowe ujecie tematu - skupienie sie tylko na sloncu. Natomiast astrologia wyroznia jeszcze wiele innych skladowych horoskopu...Sa strony, ktore Ci wszystko moga wyliczyc. Ja np. jestem zodiakalnym bykiem (slonce w byku) ale mam ascendent w wadze oraz ksiezyc w lwie, merkurego w baranie itp. Te skladowe, ktore teraz wypisalam sa najwazniejsze (ale jest wiele innych) i dopiero na ich postawie okresla sie czyjs charakter...Ja mam cechy wszystkich dominat mojego horoskopu- byka, lwa, wagi i barana, a nie tylko byka.

Dodam jeszcze, ze warto sobie to wszystko przeanalizowac. Wychodzi dosc ciekawy i zgodny z prawda obraz wlasnej osoby, tym bardziej, ze kazda planeta oraz slonce i ksiezyc reprezentuja inne strony naszego "ja". Slonce to nasze ego (to kim sie czujemy, kogo chcemy pokazywac innym), ksiezyc to nasze skryte potrzeby, merkury "odpowiada" za kontakty miedzyludzkie itp, itd.:)

przez SamiraQ 14 sty 2011, 20:47
Matko, przeraża mnie to! A skąd się dowiedzieć co mam w Merkurym, a co w Księżycu? <pewnie z internetu jak znam życie>

przez marcja 14 sty 2011, 20:58
Tradycyjnie z ksiazek astrologicznych bierze sie ta wiedze. Trzeba znac date urodzenia i godzine oraz wspolrzedne geograficzne miejsca urodzenia. Wszystko rysuje sie na zodiakalnym kole i wylicza aspekty miedzy znakami (koniunkcje, opozycje i inne straszne rzeczy :D) Dzisiaj jednak chyba tylko pasjonaci cos takiego robia, poniewaz wszystko moze Ci wyliczyc specjalny program sciagniety z netu. Tam podajesz swoje dane. Jak wpiszesz miejsce urodzenia program sam wskaze Ci wspolrzedne, narysuje kolo oraz wypisze jaka planete masz w jakim znaku itp ;) A interpretacje sa m.in w necie - i w pigulce i bardziej rozbudowane ;) Niektore sa rewelacyjne i wiecej mowia o mnie, niz testy psychologiczne.
Jako zodiakalny skorpion i jesli masz jeszcze inne elementy horoskopu wzmacniajace woja skorpionowatosc, powinnas zlapac bakcyla, jesli chodzi o astrologie;)

przez fobia 14 sty 2011, 21:17
ja tam jestem stuprocentowymi rybkami i nic tego nie zmieni ;)

przez SamiraQ 14 sty 2011, 21:23
no łapie. Ja łapie zawsze i na wszystko, tylko martwi mnie, że tu mi teraz wychodzi, że ja waga jestem... A jestem patriotką swojego znaku zodiaku... ;/

przez marcja 14 sty 2011, 21:27
No ale tak Ci nie moze wyjsc - ze jestes waga !!! Jak Ci to wyszlo :)
http://www.astrologia.pl/urania.html To jest fajny program i w dodatku polski :) Tu oblicz - zaraz znajde fajna stronke z interpretacjami. Ale dawno sie tym juz nie interesowalam, wiec nie wiem, czy tak szybko znjade:) Czekaj

Mam! http://proastro.wordpress.com/ To sie fajne wydaje, choc ja z innej strony korzystalam. Teraz jednak jej nie widze.

przez shelby 14 sty 2011, 21:47
a ja zawsze byłam baran i baranem zostanę do końca życia :mrgreen: wedle tego tutaj to niby rybą mam naprawdę być, ale ryba w ogóle do mnie nie pasuje. poza tym nie wierzę w horoskopy, choć namiętnie czytuje Wróżkę i od działu z horoskopem zwykle zaczynam jej lekturę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez marcja 14 sty 2011, 21:51
A ja horoskopy w gazetach omijam szerokim lukiem, te w necie tez... Wrozka to jakies brednie, natomiast prawdziwa astrologia to juz cos zupelnie innego :)

przez SamiraQ 15 sty 2011, 00:02
analizuje analizuje, ciekawe to :D

przez paradoksy 15 sty 2011, 00:26
a mi się wszystkie cechy wagi (którą jestem/byłam..) zawsze zgadzały, a nagle się okazuje, że mam być panną..ni chu chu.
paradoksy

Sortuj wg