GaTka poza kontrolOM

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: GaTka poza kontrolOM

przez linka 31 sty 2011, 00:10
Myśląc Afryka - mówisz teraz o krajach zajętych wojną? Mówisz o Sierra Leone? Mówisz o Kongo? Pewnie że gwałty...pewnie że przemoc - a co ma być jak jest bieda? Myślisz, że biali ludzie zachowywali się inaczej gdy była wojna? Poczytaj co amerykanie wyprawiali w Laosie...w Wietnamie...jak palili całe wioski, gwałcili kobiety.......

Mówisz brak praw kobiet w krajach arabskich - to według ciebie i mnie się zgadza. Tyle że tam tak jest, było i będzie i zapewne dużo kobiet nie życzyłoby sobie zmiany.......według nich to u nas jest odwrócenie moralności - kobiety chodzą poubierane jak dziwki....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 31 sty 2011, 00:12
linka, Nieeee Amerykanie tępi ..nie może być :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
harpagan83, Teraz pytam poważnie ,bez złośliwości i takich tam ...czy Ty w ostatnim czasie przestałeś brać jakieś leki albo zmienili Ci ...bo od kilkunastu dni zachowujesz sie inaczej niz ..wtedy gdy się zarejestrowałeś . Zupełnie jak bym czytał inna osobę .

-- 31 sty 2011, 00:15 --

harpagan83, totalne bezprawie. -zobacz na ostatnie 30 lat ..co się działo na Bałkanach .
To właśnie sedno mojego poprzedniego stwierdzenia -nie dziele ludzi na kolory tylko na mądrych i głupich .

-- 31 sty 2011, 00:17 --

harpagan83 napisał(a):LitrMaślanki, Jezus był Żydem, ale lud Izraela się go wypiera i nie uznaje za proroka.

jeżeli lud Innuitów wyrzekł by się jednego z Eskimosów ..czy ten Eskimos stał by się Polinezyjczykiem lub chińczykiem ?
LitrMaślanki

przez harpagan83 31 sty 2011, 00:23
Mówisz brak praw kobiet w krajach arabskich - to według ciebie i mnie się zgadza. Tyle że tam tak jest, było i będzie i zapewne dużo kobiet nie życzyłoby sobie zmiany.......według nich to u nas jest odwrócenie moralności - kobiety chodzą poubierane jak dziwki....

Kiedyś oglądałem pewien reportaż o kobietach z Iraku, Arabii Saudyjskiej, Iranu itp. No i wiele kobiet gdyby tylko miała hajs i odrobinę odwagi uciekła by z tamtąd. Tam naprawdę dochodzi do konkretnych nadużyć pod tym względem i myślę że nie jeden Europejski i Amerykański szowinista by zbladł.
Słyszałaś o oblewaniu twarzy kobiet kwasem, kamienowaniu, albo przywiązywaniu do drzew i biciu kijami. Oczywiście te sytuacje mają miejsce u plemion ekstremistycznych, i w plebsie. Nie sądzę żeby jacyś szejkowie i Elita Arabska w ten sposób postępowała.

Co do Konfliktów w Afryce i konsekwencji z nimi związanych to jest to związane z fanatyzmem religijnym, oraz chęciom dojścia do władzy. Więc nie ma co mówić że tylko biała rasa jest bezwzględna i zła i krzywdziła rasy Afrykańskie, Indian i inne ludy, bo niestety bestialstwo chciwość i zawiść towarzyszą każdej rasie. Afrykańczycy sami sobie zgotowali taki los.

-- 31 sty 2011, 00:29 --

harpagan83, Teraz pytam poważnie ,bez złośliwości i takich tam ...czy Ty w ostatnim czasie przestałeś brać jakieś leki albo zmienili Ci ...bo od kilkunastu dni zachowujesz sie inaczej niz ..wtedy gdy się zarejestrowałeś . Zupełnie jak bym czytał inna osobę .

Nigdy nie brałem żadnych leków na poprawę psychiki, nie muszę, a poza tym nikt nigdy mi ich nie przepisał. A czy zachowuję sie inaczej? Myślę że to odczucie jest spowodowane tym że czujesz do mnie niechęć z powodu różnicy przekonań i konfliktów z nimi związanych.

W tedy gdy się tu zarejestrowałem, byłem na totalnej załamce i potrzebowałem wsparcia i dobrej rady. Teraz się wzmocniłem i już na to nie liczę. Być może ma to przełożenie na moje wypowiedzi.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

GaTka poza kontrolOM

przez LitrMaślanki 31 sty 2011, 00:34
Afrykańczycy sami sobie zgotowali taki los.

no nie był bym tego taki pewien ,to biali grabili i grabią afrykę . Chyba najbogatszy w zasoby surowców kontynent i najbiedniejszy pod względem zamożności mieszkańców . Zauważ kto trzyma łapę na kopalniach złota ,miedzi,diamentów ,innych poszukiwanych surowców . Zachodnim olbrzymim firma jest na rękę ,że afryka jest zacofana . Łatwiej jest korumpować urzędników a nawet całe marionetkowe rządy . Łatwo tez jest zapłacić jakiejś grupie etnicznej aby rozpętała wojnę domowa .

Zapoznaj się z historia Katangi .
To tak jak z wojna wyzwoleńczą USA kontra Iraq :mrgreen: Dla naiwnych wersja ,ze niosą demokracje a wszyscy doskonale wiedza o tym ,że była to wojna o rope nie przeciw tyranowi ...na marginesie to Ameryka stworzyła tyrana po zdetronizowaniu Ali Reza Pahlawi II-go . Śmieszne Osamę tez stworzyły amerykańskie służby specjalne wraz z FBI .
Większość biedy i niesprawiedliwości na świecie dzieje się przez pazerność bogaczy .

To jednak prawda ;jak nie wiadomo o co chodzi ? to chodzi o pieniądze .
LitrMaślanki

przez harpagan83 31 sty 2011, 00:42
No tak wszystko sie zgadza ale prawdą jest ze Afrykańczycy jak i ludy Arabskie sami w stosunku do siebie też nie są w porządku, np Afrykańczycy pomagali Europejczykom łapać Niewolników, a dokładniej oddawali tych najbardziej głupich, lub niewygodnych.
A szejkowie Arabscy dzięki Biznesom ze Stanami Zjednoczonymi opływają w złocie i luksusach.
To wymaga pełnego angażu

przez LitrMaślanki 31 sty 2011, 01:02
harpagan83, najczęściej oddawali wrogów pojmanych w walce . Ale my tez tak robiliśmy . Hiszpanie i Portugalczycy . Potrafili porywać wrogów i sprzedawać ich Maurom w niewole . To wszystko jest bardziej skomplikowane ,dostrzeżesz to jak przestaniesz patrzeć przez pryzmat rasy i religii .

PS zauważyłeś ,ze jak się postaramy to możemy mimo różnicy poglądów rozmawiać ?
Czy nie lepiej zamiast starać zmieniać kogoś na silę ,wymieniać się poglądami i porównywać ?
LitrMaślanki

przez Michuj 02 lut 2011, 17:04
To ja z innej beczki. Uwielbiam na rozmowach kwalifikacyjnych jak mi zadają pytanie ''Na jakim stanowisku widzi Pan się np za 3 lata''. Odpowiadam -''na Pana/Pani'' :mrgreen: Często miny jakie robią, są bezcenne :mrgreen:
Michuj

GaTka poza kontrolOM

przez harpagan83 02 lut 2011, 21:50
do tych rozmów trzeba nabrać dystansu i luzu,bo jak na rozmowie zobaczą ze jesteś wydygany i ne pewny siebie to za wiele nie wynegocjujesz, a jak pokaże sie troszke nonszalancji to być może przyszli pracodawcy na biorą do potencjalnego kandydata szacunku.
To wymaga pełnego angażu

GaTka poza kontrolOM

przez Korba 02 lut 2011, 23:07
specjaliści :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

GaTka poza kontrolOM

przez depresyjny86 02 lut 2011, 23:34

Ehhh dlatego wciąż pracują w sklepie spożywczym :mrgreen:
:)

GaTka poza kontrolOM

przez Michuj 03 lut 2011, 00:09
człowiek nerwica napisał(a):

Ehhh dlatego wciąż pracują w sklepie spożywczym :mrgreen:
Michuj

GaTka poza kontrolOM

przez harpagan83 03 lut 2011, 08:43
człowiek nerwica, tego uczyli mnie na kursie pracownika administracji.
Trzeba rozładować atmosferę, a jednocześnie pokazać swoją asertywność w zdrowym i rozsądnym tonie.
Jak pokażesz zbytnią uległosć to faktycznie będziesz do końca życia pracował w tesco na kasie :lol:, albo będziesz co najwyżej rozkładać towar na pułki w supermarketach, zamiast szukać desperatek na forum, wieczorowom porom 8)
To wymaga pełnego angażu

GaTka poza kontrolOM

przez depresyjny86 03 lut 2011, 19:58
Ja sobie trochę pożartowałem Harpagan,a Ty od razu tak się denerwujesz :mrgreen: Chill out Harp! :mrgreen:
Po drugie nie wiem o co Ci chodzi,nie jestem uległy. :shock:
Po trzecie wole szukać kogoś na forum niż iść do burdelu... :twisted: :mrgreen:
(a słowo desperatka zostało użyte w moim temacie po prostu z powodów humorystycznych ;) )
:)

GaTka poza kontrolOM

przez harpagan83 03 lut 2011, 20:12
Ja sobie trochę pożartowałem Harpagan

człowiek nerwica, Ja też ;)
Po drugie nie wiem o co Ci chodzi,nie jestem uległy.

a Ja nie pracuje w sklepie spożywczym :lol:
Po trzecie wole szukać kogoś na forum niż iść do burdelu...

Ja zdecydowanie wole w realu, ale kiedyś na czacie znalazłem :yeah:
(a słowo desperatka zostało użyte w moim temacie po prostu z powodów humorystycznych )

Tylko winny się tłumaczy/ żartuje ;)
To wymaga pełnego angażu

Sortuj wg