GaTka poza kontrolOM

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: GaTka poza kontrolOM

przez dogomaniaczka 28 sty 2011, 21:23
linka napisał(a):
harpagan83 napisał(a):linka, tak a ty jesteś sędziom i zarządzasz komisją która sprawdza mój poziom inteligencji heeeeeeeeeeeeeeeee :lol:
Ps nie obrażam tylko przedstawiam fakty.

Nie jestem "sendziom" ale np to że nie robisz kompletnie nic ze swoją dysleksją i strzelasz byki na każdym miejscu - widzę i dostrzegam i uważam że postępujesz głupio i leniwie. Tyle.

podpisuje się pod tym.
dogomaniaczka

przez dogomaniaczka 28 sty 2011, 21:25
harpagan porównujesz dysleksję do nerwicy i depresji hahaha? sory. jest coś takiego jak słownik. i znam wielu ludzi z dysleksja którzy przy odrobinie chęci nie walą byków na każdym kroku. i choćby nie wiem jak poważny był Twój post i co zawierał tracisz wszystko błędami.
dogomaniaczka

przez LitrMaślanki 28 sty 2011, 21:50
każdy "śmierdzący leń" mający w odbycie naukę ,za kwotę (równowartość trzem wizytom) u specjalisty dostanie zaświadczenie o dysleksji dysortografii lub w wyniku innej potrzeby dyskalkulii .
A osoba z taka choroba zazwyczaj robi wszystko ,żeby poprawić ten stan rzeczy . Używa słowników ,powtarza odpowiednie ćwiczenie a przede wszystkim nie tłumaczy się kilka razy miesięcznie ( nie zasłania się choroba )
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

GaTka poza kontrolOM

przez nerwicaman 28 sty 2011, 21:52
Litr maslanki do tego sie odnioslem "bo podział na rasy ,kolory itd to przestępstwo ."
jakbys nie probowal odwracac wszystkiego do gory dupa to i tak to jest to co napisales i nie jest wyciagniete z kontekstu.to bylo Twoje stwierdzenie, poza tym tak czytalem wiecej niz tylko ta jedna wypowiedz.
a jesli chodzi o glupote i madrosc to wiem ze pewnie niektorzy sie oburza, ale prawda jest taka ze azjaci sa czesto dosc inteligentni ale zbudowani dosc slabo, nawet przy dobrej diecie niekiedy, wsrod murzynow czesciej zdarzaja sie analfabeci(oczywiscie nie wszyscy), ale maja mocniejsza budowe, a na silowni potrafia na "sucho" osiagac lepsze rezultaty niz biali na dobrze skomponowanej diecie, a my biali to takie cos pomiedzy. zaznaczam ze to moje obserwacje, ale tez obiegowa opinia, co nie znaczy ze kazdy azjata madry albo kazdy afroamerykanin tepy. poza tym nie chce nikiogo obrazic, z kazdym sie mozna zaprzyjaznic i kazdy moze byc zarowno dupkiem jak i spoko osoba, nizaleznie jak wyglada.
tylko chce powiedziec ze sie roznimy i podzial ze wzgledu na rase jest normalny i musi byc uwzgledniany nawet w tak prozaicznej rzeczy jak produkcja kondomow, za to dyskryminacja ze wzgledu na rase to jest cos zlego

ps. naprawde az tak zle sie wam czyta harpagana czy po prostu chcecie oglupic jego wypowiedzi poprzez chwytanie sie pisowni, przeciez koles nie bedzie lapal za slwonik za kazdym postem, nie wierze zeby to bylo lenistwo bo wali takie byki ze mozna czasem sie usmiechcac czytajac 10 bledow w pieciu wyrazach
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez Michuj 28 sty 2011, 21:56
LitrMaślanki napisał(a):każdy "śmierdzący leń" mający w odbycie naukę ,za kwotę (równowartość trzem wizytom) u specjalisty dostanie zaświadczenie o dysleksji dysortografii lub w wyniku innej potrzeby dyskalkulii .
A osoba z taka choroba zazwyczaj robi wszystko ,żeby poprawić ten stan rzeczy . Używa słowników ,powtarza odpowiednie ćwiczenie a przede wszystkim nie tłumaczy się kilka razy miesięcznie ( nie zasłania się choroba )

Nie do końca. Nie którzy nie mają tego wyczucia. Mam kilku znajomych, wykształceni itd... Ale jak piszom, to ni huja idzie ih zrozómieć...;)
Michuj

GaTka poza kontrolOM

przez LitrMaślanki 28 sty 2011, 21:58
tylko chce powiedziec ze sie roznimy i podzial ze wzgledu na rase jest normalny i musi byc uwzgledniany nawet w tak prozaicznej rzeczy jak produkcja kondomow, za to dyskryminacja ze wzgledu na rase to jest cos zlego

czegoś równie głupiego dawno nie czytałem ...zapomniałeś dodać ,że oprócz rozmiaru członka ludzie różnią się obwodem głowy ,rozmiarem buta itd . Zastanów sie czasem nad własnymi myślami .
LitrMaślanki

przez dogomaniaczka 28 sty 2011, 21:59
no cóż właśnie o to chodzi wali takie byki że to aż jest denerwujące i niszczy całą wypowiedź. nikt nie mówi o tym żeby chwytać za słownik przy każdym słowie, ale że tak powiem są słowa dość popularne i sory ale nawet dyslektycy znają ich pisownie, jeśli pracują nad sobą... ciężko mi poważnie traktować wypowiedz kogoś kto robi takie błędy, bo nawet gdybym była dyslektykiem to wstyd mi byłoby robić błędy w wyrazach tak często używanych i czytanych, które tu z pewnością występują niemal w każdym poście więc można nawet spojrzeć do góry i zobaczyć jak ktoś inny napisał, czy wpisać słowo w google, które poprawi wielka filozofia.
dogomaniaczka

przez dogomaniaczka 28 sty 2011, 22:00
Michuj kolejny dyslektyk? eeeeeh.
dogomaniaczka

GaTka poza kontrolOM

przez nerwicaman 28 sty 2011, 22:12
LitrMaślanki napisał(a):

czegoś równie głupiego dawno nie czytałem ...zapomniałeś dodać ,że oprócz rozmiaru członka ludzie różnią się obwodem głowy ,rozmiarem buta itd . Zastanów sie czasem nad własnymi myślami .

jak myslisz ze sie nie roznia to znaczy ze w dupie byles i gowno widziales, popatrz na wargi murzynow, na sporty gdzie liczy sie budowa i fizycznosc(koszykowka i futbol amerykanski) i zobacz ilu ich tam jest, popatrz na przypakowe zdjecia kobiet murzunek i azjatek i sprobuj znalezc azjatke z wiekszym tylkiem od czrnej kobiety
cztalem kiedys artykul w ktorym mowili o tym ze wyslano kiedys pomoc z chin do afryki w postaci prezerwatyw, co z tego skoro murzynom te kondomy pekaly bo byly robione wg rozmirow azjatyckich i mogli je zalozyc najwyzej na kciuka.
to Ty wlasnie zacznij troche myslec glowka i wyjdz poza poprawnosc polityczna to zobaczysz swiat takim jaki jest a nie takim jak ktos chce zebys go widzial
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez Michuj 28 sty 2011, 22:14
dominika92 - to się nazywa ironia....
Michuj

przez Korba 28 sty 2011, 22:20
nie rozumiem do czego prowadzi ta rozmowa. przecież gdyby nie było różnic, nie byłoby podziału na rasy, to jest rzecz oczywista i tego uczymy się w szkole. problem pojawia się jedynie wtedy, kiedy jakaś rasa jest dyskryminowana.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez harpagan83 28 sty 2011, 23:35
dominika92 napisał(a):harpagan porównujesz dysleksję do nerwicy i depresji hahaha? sory. jest coś takiego jak słownik. i znam wielu ludzi z dysleksja którzy przy odrobinie chęci nie walą byków na każdym kroku. i choćby nie wiem jak poważny był Twój post i co zawierał tracisz wszystko błędami.

Dominika sory ale nie będę przed każdym postem siedział ze słownikiem, bo bym nie zdąrzył odpowiadać na wasze zawistne kontry. Ale filtruje swoje teksty przez "worda" który najwyraźniej jest xle ustawiony i nie sprawdza wszystkich błędów. Poza tym liczy się treść i przesłanie a nie bibułka z kokardką, Pamiętaj :tel:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez harpagan83 28 sty 2011, 23:40
no cóż właśnie o to chodzi wali takie byki że to aż jest denerwujące i niszczy całą wypowiedź

dominika92 nigdy nie zdarzyło mi się zapiąć żadnego byka, nawet chwycić za rogi, a co dopiero zapiąć, aż takim hardkorem nie jesteM :mrgreen:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Imre 28 sty 2011, 23:41
Zainstaluj firefoxa. On sam będzie sprawdzać błędy za Ciebie. Ja nawet nie musiałem instalować żadnej wtyczki.
Imre

Sortuj wg