GaTka poza kontrolOM

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: GaTka poza kontrolOM

przez LitrMaślanki 18 sty 2011, 09:12
jak korci to pisz ...w zasadzie to było by super ,gdyby dieta mogła rozwiązać problem zaburzenia czy choroby .
Monika1974, Często młotki wmawiają sobie chorobę ..bo jest modna w szkole :mrgreen:
A później jest moda na cudowne poprawy i są efekty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
LitrMaślanki

przez harpagan83 25 sty 2011, 23:33
Jak to jest że do tematu " Bóg" wchodzą ludzie którzy albo w Boga nie wierzą, do czego oczywiście mają prawo, to jeszcze robią złośliwości osobom które się z wiarom utożsamiają?, Jak sie im zwraca uwagę to wyzywają od brakujących ogniw i prostaków?
Wypowiadajcie swoje zdanie ale bez złośliwosci, ja tam mocno wierzący nie jestem, ale nawet jak bym był ateistom to nie wysmiewał bym sie z ludzi którym być moze wiara pomaga, i nie sugerował bym że są mitomanami.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez harpagan83 25 sty 2011, 23:39
Panna_Modliszka, Tylko ze ja nie gardzę homoseksualizmem ale uważam go za zaburzenie, i nie obrażałem na tym forum żadnego homoseksualisty dopóki któryś z nich nie był w stosunku do mnie złośliwy. Moja złośliwość nie była związana z tym że te osoby były homoseksualne bo pojechałem tak że osobom które są heteroseksualne i atakowały mnie w temacie o homoseksualiźmie. A wiara jest dla kogoś jak rodzina. Tak więc nie śmiejemy się z czyichś ojców, matek, tak nie wyśmiewajmy czyjejś religijności czy pobożności
To wymaga pełnego angażu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 25 sty 2011, 23:40
harpagan83, skończ jęczeć i miej na uwadze to, że ktoś może mieć inne zdanie od Ciebie i w inny sposób je wyrażać... przeczytaj swoje wcześniejsze wypowiedzi w tamtym wątku i odpowiedz sobie na pytanie, czy tylko jedna osoba była złośliwa :roll:
paradoksy

przez Michuj 25 sty 2011, 23:41
harpagan83, a nie leczysz się pod kątem tych sklonnosci?
Michuj

przez harpagan83 25 sty 2011, 23:45
. Panna_Modliszka, Tylko że ja nie wyśmiewam czyichś zboczeń, dewiacji i chorób, pisałem że według mnie i źródeł z których czerpałem w tym temacie informacje wynika ze jest to zaburzenie, i warto sie leczyć, tak jak z depresji nerwicy, pedofilii, czy innych przypadłości, a jak ktoś chce to niech sobie robi co uważa za normę proste. A religia to nie zaburzenie to pewna filozofia życia, jeśli pod wpływem religii nikomu nie robimy krzywdy to jest ok. :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

Michuj napisał(a):harpagan83, a nie leczysz się pod kątem tych sklonnosci?

Każdy z nas sie tutaj z czegoś leczy, co nie?
To wymaga pełnego angażu

przez harpagan83 25 sty 2011, 23:53
Panna_Modliszka, ja się wcale nie zapętlam, Żaden naukowiec, psycholog, czy psychiatra nie powiedział ze religia to choroba bądź zaburzenie psychiczne, za to nie jeden psycholog stwierdził ze skłonności homoseksualne sa zaburzeniem :mrgreen:, To tak jak by stwierdzić że Komunizm, Nazizm, czy Kapitalizm, albo Ateizm, lub Nacjonalizm był chorobom psychiczną ( Powyższe terminy pomieszałem celowo). :mrgreen:
To wymaga pełnego angażu

przez Michuj 25 sty 2011, 23:54
Niech sobie wierzą w boga. Dopóki nie bedzie wplatanych w rozmowe jakiś bzdetow o jezusie, to mi taka wiara nie przeszkadza. Podobnie jak z homo - dopóki nie paradują w latexach na ulicy ;)
Michuj

przez LitrMaślanki 25 sty 2011, 23:54
Zostawcie go w spokoju ..bo nie mogę się już śmiać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stary film z Himilsbachem i Maklakiewiczem ".... ludzie ,ludzie ..czego mnie gonicie ...nie goncie mnie ...bo ja już nie mam siły ..."
Bracia góralki goniący Himilsbacha :mrgreen:
LitrMaślanki

przez harpagan83 25 sty 2011, 23:56
Panna_Modliszka, to co takiego zarzuciłem homoseksualistom?
Że mają zaburzoną orjentację seksualną równowagę psychofizyczną? :roll:
To wymaga pełnego angażu

przez paradoksy 25 sty 2011, 23:58
harpagan83, skończ ciągnąć za sobą ten homoseksualizm po całym forum.
paradoksy

przez Michuj 25 sty 2011, 23:59
dobra, ten temat miał być poza ''kontrolom'' więc darujcie sobie zaburzenia ;)
Michuj

przez harpagan83 26 sty 2011, 00:03
Panna_Modliszka, Moje słowa w temacie " Homoseksualizm" nie sa bez pokrycia, jak juz wcześniej wspomniałem, oprócz tego że sam też mam takie zaburzenia, to wiele czytałem na ten temat. Więc myślę że wiem o czym mówię, poznałem też paru homoseksualnych ludzi i stwierdzam że lekko odchodzą od normy jeśli chodzi o zachowanie ( Nie mówię tu o sam popęd płciowy). Prawie każda osoba z homoseksualną czy biskesualną orientacja ma zaburzenia psychiczne, i zdecydowanie więszkość tych osób przynajmniej raz w życiu korzystało z pomocy psychologicznej a także psychiatrcznei
;) A to ze na pierwszy rzut oka tego nie widać nie znaczy ze w środku tacy ludzie mają rozwaloną psychikę i sferę emocjonalną.

[Dodane po edycji:]

Panna_Modliszka, i wcale nie uważam sie za wielka mądrość wypowiadałem tylko swoje zdanie, i wielokrotnie podawałęm źródła z których czerpałęm informację ;)
To wymaga pełnego angażu

przez Michuj 26 sty 2011, 00:07

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Michuj

Sortuj wg