GaTka poza kontrolOM

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Luźna gadka na temat forum - bez kontroli off-topu.

przez lakuda 13 sty 2011, 23:26
:mrgreen:
lakuda

przez linka 13 sty 2011, 23:28
Można tylko jak się okaże że za wydzieranie się nic nie grozi to będzie nagminne - zaufaj mi, już długo siedzę na tym forum.....
Tym bardziej, że u nas na forum jest ( zaświadczam) bardzo bardzo luźna atmosfera....i na wiele się pozwala....... ;)
Co nie zmienia faktu, że jestem za żeby usuwać posty offtopowe z tematów...ale co z nimi? Do kosza je wywalać, usuwać na trwałe?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 13 sty 2011, 23:28
wiola173, a jak mówisz dziecku 58 razy NIE RUSZ, a następnie NIE RUSZ BO DOSTANIESZ W DUPĘ a ono dalej swoje to nie dajesz mu w końcu klapsa w dupe?

[Dodane po edycji:]

Ka_Po, przesadzasz, masz jakieś ciśnienie i się wyżywasz na kim popadnie.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 13 sty 2011, 23:31
skoro można tu narzekać na modów, to na użytkowników też? :mrgreen:

swoją drogą ja bym miała osobistą prośbę do wszystkich o minimum dobrej woli i wyrozumiałości wobec ufoludków.
jesteśmy tylko ludźmi i użytkownikami tak jak Wy. mamy emocje, uczucia, chcemy dobrze, a różnie to wychodzi - i zaręczam, że w nie jest to złośliwość.
proszę czasem o domniemanie niewinności, a nie za każdym razem posądzanie o złą wolę. nie jesteśmy takimi potworami, jak się nas maluje.
poza tym że dajemy osty sprzątamy na forum, łączymy tematy, przenosimy gdzie trzeba nie mówiąc ani słowa, a wierzcie mi w ciągu dnia takich konieczności jest sporo.
nie jesteśmy programami ustawionymi na uprzykrzanie Wam życia. wbrew pozorom mamy swój świat też i własne problemy.
żyjemy, czujemy, serduszka nam biją.
także... ponawiam prośbę. nieśmiało.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 13 sty 2011, 23:31
Ka_Po napisał(a):czy WY uważacie się za lepszych bo jesteście moderatorami? Czy MY mamy czuć się gorzej i uważać na każde napisane słowo żeby od WAS nie dostać osta?

Nie no proszę o litość........my - moderatorzy, którzy sprzątamy ( może tego nie widać ale coś tu robimy poza dawaniem ostów) i wy użytkownicy. No a forum jest nas wszytskich ...a w sumie Shadowa ;)
Nikt tu się za lepszego nie ma....naprawdę..nie wiem skąd takie wnioski :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 13 sty 2011, 23:34
Ka_Po, ja Ciebie nie obrażam.
Odpowiadam na inteligentne posty kolegi harpagana w taki sam inteligentny sposób.

a teraz napiszę tak jak Ty:

to co mam się nie odzywać BO TY mi bronisz? bo ze mną nie dyskutujesz?

weź się opanuj :roll:
paradoksy

przez linka 13 sty 2011, 23:35
No i zaczyna się...po co to komu?
Nie trzeba wszystkich lubić - easy, korzystajcie z opcji "ignoruj" :mrgreen: będzie mniej ciśnień.....

No ale ja też się poskarżę.....bo jest kilka osób ( i tu wiele osób przyzna mi rację) które generalnie nie mają do powiedzenia kompletnie nic, nie piszą na forum, chyba że jest nagle jakiś kontrowersyjny temat i muszą, ale to muszą wrzucić tam swoje trzy grosze......i nic tylko prowokują.....to też nie jest fajne.....
Przyjaciel forum

przez lakuda 13 sty 2011, 23:37
ej, a może ustalmy, że moderatorzy nie mają tu wstępu ? albo ze jest jakis watek, gdzie nie maja wstępu :lol:
Ostatnio edytowano 13 sty 2011, 23:38 przez lakuda, łącznie edytowano 1 raz
lakuda

przez *Wiola* 13 sty 2011, 23:37
linka, a mnie do nich zaliczasz? :mrgreen:
Moderator

przez dogomaniaczka 13 sty 2011, 23:37
Ka_Po, wcale nie uważam żeby ktoś tu był lepszy albo gorszy, bez przesady. ale ja nie uczestniczę w obrażaniu nikogo czy nie czuję potrzeby wylewania swoich żali, a tu ma być dyskusja o forum , moderatorach. ja nie zamierzam na siebie narzekać więc piszę " wy". Proponuję się nie czepiać głupot, czy nie masz nic lepszego do roboty? :)
dogomaniaczka

przez *Wiola* 13 sty 2011, 23:38
lakuda napisał(a):ej, a może ustalmy, że moderatorzy nie mają tu wstępu ? :lol:

jestem za:))
Oni mają prywatne posiedzenia i mogą sobie na nas ponarzekać:)
Moderator

przez Korba 13 sty 2011, 23:39
no i widzicie?
jak napisałam posta pokojowego - zero reakcji - pewnie, bo nie można zrobić szumu...
ale jakbym nie daj Boże coś skrytykowała.... byłoby już 15 odpowiedzi :bezradny:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 13 sty 2011, 23:39
wiola173, nie :D
Jak chcecie, w takim razie ja zmykam z tego tematu ;)
Przyjaciel forum

przez Michuj 13 sty 2011, 23:39
linka napisał(a):Można tylko jak się okaże że za wydzieranie się nic nie grozi to będzie nagminne - zaufaj mi, już długo siedzę na tym forum.....
Tym bardziej, że u nas na forum jest ( zaświadczam) bardzo bardzo luźna atmosfera....i na wiele się pozwala....... ;)

Linka, daruj sobie takie bzdury. Za przeproszeniem to G. prawda. Nagminne usuwanie postów itd... Wystarczy ktoś śmie mieć inny pogląd, to temat ląduje w koszu.
Michuj

Sortuj wg