Przenoszenie się do innego psychiatry

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Przenoszenie się do innego psychiatry

przez zappa 13 sty 2011, 21:42
Chciałbym przenieść się do innego psychiatry bo do tego mam beznadziejny dojazd oraz prawie nigdy go nie ma.

Czy mogę zabrać z rejestracji szpitalnej kartotekę?
zappa

Re: Przenoszenie się do innego psychiatry

przez lakuda 13 sty 2011, 23:57
nie mam pojęcia..
myślę jednak, że jeśli od " nowego" lekarza dostaniesz zaświadczenie, że w celu kontynuacji leczenia konieczny jest wgląd do poprzedniej karty choroby,to powinni Ci skserować , zapakować w kopertę, zakleić i przystęplować. Ja tak miałam, jak starałam się o urlop zdrowotny. WYdali mi ksero tylko za pokazaniem dokumentu, że wgląd do karty choroby jest niezbędny..
lakuda

przez linka 13 sty 2011, 23:59
zappa, zabrać chyba nie ale skserować masz prawo - w końcu to TWOJA historia choroby.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lakuda 14 sty 2011, 15:13
zappa, a moge spytac czemu zamierzasz zmieniac lekarza?
lakuda

przez zappa 14 sty 2011, 15:36
Mam beznadziejny dojazd do niego. Cały czas go nie ma bo albo bierze sobie urlopy albo ma zajęcia ze studentami. Nie proponuje psychologa, psychoterapii czy oddziału dziennego a przecież to jest ważne dla psychotyków, prawdopodobnie postawił mi złą diagnozę - nie wiadomo skąd mu się wzięły zaburzenia afektywne w mojej chorobie i nawet nie określił jakie to.

Żeby postawić diagnozę tej choroby co mam to podczas epizodu schizofrenicznego muszą być objawy depresji albo manii a ja takowych nie miałem, miałem tylko schizofreniczne i przez taką bzdurę nie mam refundowanych leków.
zappa

przez lakuda 14 sty 2011, 15:40
no to faktycznie.
a w tej sytuacji, jak powiesz jaka jest sytuacja, to bez dwóch zdań nie będą robić Ci problemów, myślę..
powodzenia..
lakuda

Sortuj wg