NK - chwalenie się bachorami i partnerami

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez linka 17 mar 2011, 17:07
:shock:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Pinkii 17 mar 2011, 17:14
człowiek nerwica napisał(a):Mam dystans Pinkii,naprawdę ;) .Ale jak widzę mordy tych debili którzy zniszczyli mi życie,jak widzę,że im się powodzi to mnie /cenzura/ szlag trafia!Oczywiście mówię tu o ludziach z reala,nie o Was.
Powinni zdychać,gnić tak jak ja,a nawet gorzej ale nieee takim się zawsze ułoży,tym popierdolonym debilom............Nawet jak o nich piszę to mnie /cenzura/ nosi.....
No dobra nie mam dystansu :lol:

To po co masz ich w znajomych? Jak ja kogoś nie lubię to go nie mam w znajomych i nie widzę jego zdjęć- bo po co się denerwować?
Obrazek
zbanowany

przez depresyjny86 17 mar 2011, 17:16
Bo to co mi robili dla mnie było piekłem.W dużej mierze dzięki nim dostałem nerwicy....i znajduję się teraz w takim punkcie jakim się znajduję.Uwierz mi,jeżeli żle o kimś mówię,lub komuś żłe życzę to nie robię tego z byle powodu..Przesadziłem jedynie ze zdychaniem,niech żyją,śmierci nikomu nie życzę,ani chorób.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pinkii 17 mar 2011, 17:20
Ano, tylko Tobie to szkodzi, bo im na pewno nic złego się nie stanie od Twojej złości :? Ale rozumiem Cię, bo też mam kilka takich osób które dużo złego mi zrobiły. Ale weź ze mnie przykład- zapomnieć o nich. Nie mam ich nigdzie w znajomych, unikam ich jak mogę, nie myślę o nich- po prostu dla mnie nie istnieją. To uzdrawia.
Obrazek
zbanowany

przez Sabaidee 17 mar 2011, 17:26
człowiek nerwica napisał(a):Ale jak widzę mordy tych debili którzy zniszczyli mi życie,jak widzę,że im się powodzi to mnie /cenzura/ szlag trafia!

Połowa to jest szpan, a druga połowa... Komu się dzisiaj żyje dobrze? Przede wszystkim wszelkiej maści cwaniakom bez kręgosłupa moralnego i ludziom z wrodzoną bezczelnością.
Sabaidee

przez depresyjny86 17 mar 2011, 17:40
Wiem Iza,to jest chore.Dobrze wiem,że sobie szkodzę...;/

przez chojrakowa 17 mar 2011, 17:51
Sabaidee napisał(a):
Połowa to jest szpan, a druga połowa... Komu się dzisiaj żyje dobrze? Przede wszystkim wszelkiej maści cwaniakom bez kręgosłupa moralnego i ludziom z wrodzoną bezczelnością.

Mądrze ujęte.
A mnie wszystko jedno w kwestii naszej klasy czy facebooka. Patrzę, i nie mam do tych ludzi żadnych uczuć.
Mam trudniejsze i ważniejsze sprawy na głowie, niż czyjeś życie. Moje nigdy nie będzie takie, jak kogoś, ale też niczyje nie będzie takie jak moje. Każdy ma własną ścieżkę i tylko jedną szansę i to nasz osobisty wybór czy zostawimy radości dla siebie, czy oprawimy je w ramkę i walniemy na ścianę, czy rzucimy na społecznościówkę, żeby pochwalić się całemu światu. Co kto woli.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Pinkii 17 mar 2011, 18:16
Powiem Wam czego ja nie rozumiem- robienia sobie zdjęć w domu koło telewizora (musowo płaski), zdjęć przy aucie (najczęściej nie swoim) i zdjęć przed lustrem z dziubkiem (że niby fajne)... Tego nie rozumiem. Już tyle lat jestem na tych portalach społecznościowych, ale nigdy nie dodałam zdjęcia w moim domu, z moim czy cudzym autem, przed lustrem... Po co? Faktycznie jak widzę takie foty to myślę sobie- chwalisz się czy żalisz... ?
:bezradny:
Obrazek
zbanowany

przez Sabaidee 17 mar 2011, 18:33
Pinkii, Dokładnie! :D Jeszcze są zdjęcia w łazience, gdzie w kadr trafiają suszące się majtki.

Ja rozumiem, że nie każdy ma pojęcie o robieniu zdjęć, bo nie musi mieć, nie każdy ma aparat fotograficzny i robi je komórką. Ale większość ma odrobinę zmysłu estetycznego i widzi jak te zdjęcia robione w domu wychodzą: złe światło, walące się szafy i regały i zwykle wejdzie coś w kadr z czego można się pośmiać. Czy to wynika z chęci pochwalenia się tym co ma się w domu, czy braku wyobraźni, czy też ze zwykłego lenistwa, bo cóż za problem wyjść na dwór.
Sabaidee

przez Pinkii 17 mar 2011, 18:34
Sabaidee napisał(a): Czy to wynika z chęci pochwalenia się tym co ma się w domu,

Stawiam na to. Ale często nie ma czym się chwalić, a jednak to robią...
Obrazek
zbanowany

przez linka 17 mar 2011, 18:40
Jeszcze są zdjęcia w łazience, gdzie w kadr trafiają suszące się majtki.

Muahahaha EPIC !
Uwielbiam takie...zawsze jak oglądam tego typu twórczość to szukam po kątach takich "perełek" :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Pinkii 17 mar 2011, 18:42
Obrazek
zbanowany

przez ALEKS*OLO 20 mar 2011, 13:44
Suszące się galoty to jeszcze nic .... ja nie pojmuję (może za tępa jestem), jak można wstawiac zdjecia w negliżu. Piersi na wierzchu, dupa w samych stringach, widoczna wagina, widoczny penis, niejednokrotnie akty seksualne ... sie pytam po co ? To jest teraz modne czy jak ?
Gdzie szacunek dla samego siebie, jakiś wstyd, intymność ... dla mnie to totalna abstrakcja :shock:
Masa zdjęć dziewczyn, ba! jeszcze dzieci nawet, 12, 15, lat ... dziubek, cycuszek, wymalowana twarz, poza typu "ruchaj mnie" ....
To już nie jest żenujące, to jest przerażające :/
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez depresyjny86 23 mar 2011, 23:51
Nie dam się zniszczyć

Sortuj wg