NK - chwalenie się bachorami i partnerami

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Denial 28 lut 2011, 00:40
Skoro dziewczyna nie zachowuje nazwiska panieńskiego to o co ma je wpisywać? :bezradny:
Jak nie wiesz kto cię zaprasza to napisz wiadomość z pytaniem - kim jesteś?

Ale tylko po to żeby można było wyszukiwać alternatywnie. Jest taka opcja.

Za każdym razem muszę się pytać kim są - i pytam - to trochę frustrujące.

W ogóle uważam za buractwo nazywanie dzieci bachorami........

Twoje prawo.

linka, zgadzam się z Tobą całkowicie. najlepiej to pilnować własnego nosa- jak wam nie pasuje usuńcie ze znajomych, nikt wam nie każe na siłę ani ich mieć w znajomych ani oglądać zdjęć ;)

Ale ja chętnie utrzymam kontakt. Nie będę z kimś definitywnie zrywała bo mi się jego zdjęcie nie podoba. Bez sensu :roll:
A podobać mi się przecież nie musi.
Nie wymuszam na nikim zmiany. Nie krytykuję - "masz bez sensu zdjęcie, zmień sobie". Pilnuję więc własnego nosa.
I sing the body electric...

przez linka 28 lut 2011, 00:48
Denial napisał(a):Za każdym razem muszę się pytać kim są - i pytam - to trochę frustrujące.

To dostajesz 100 zaproszeń dziennie, ze aż tak cię to frustruje? :lol:

Denial napisał(a):
W ogóle uważam za buractwo nazywanie dzieci bachorami........

Twoje prawo.

No pewnie, że moje prawo, też mi się umyśliło.....nie lubić obrażania innych ludzi.... 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Denial 28 lut 2011, 00:53
To dostajesz 100 zaproszeń dziennie, ze aż tak cię to frustruje? :lol:

Dlaczego od razu sto?
Przynajmniej raz w tygodniu.

A szczerze powiedziawszy teraz frustruje mnie wszystko, taki czas - więc może stąd "aż tak".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dar 28 lut 2011, 12:39
Też już skasowałem NK. Fajne to było przez jakiś czas, później poprostu stało się nudne, a nawet denerwujące. Jedna z dziewczyn która ma 500 znajomych, co ni cholery jest możliwe- wytłumaczeniem jest 90% zdjęć prezentujących jej walory (głównie biust) pod każdym kontem, plaża, bikini itd. Przyznam, że nie raz miałem z czego się pośmiać ale zdjęcia na różnych profilach z reguły nie wykraczały poza kilka tematów i z czesem stało się to nudne. Sam nawet zrobiłem sobie trochę podobnie ale żartem. Na początku miałem jedno zdjęcie na naszej klasie, takie normalne poważne zdjęcie. I wpadłem na pomysł że zrobię sobie zdjęcie w najfajniejszych ciuchach jakie mam i drogich marek + okularki, fryzura i najaważniejsze extra samochód się znalazło, dodatkowo zrobiłem tak jak byłem na wakacjach ze znajomymi i te pojedyńcze osoby wiedziały, że żartuję. Wychodziło na to że mam dużo kasy itd. Inni wieadomo że to żart nie wiedziały tego dziewczyny z NK bo nagle jakieś zwiększone zainteresowanie na NK od starych znajomych i od całkiem obcych : oceny zdjęć komentarze, znajomości, a nawet propozycję seksualne... żenada. Wykasowałem profil.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez depresyjny86 02 mar 2011, 12:31
Jak mi odbije to kiedyś na naszą klasę wrzucę zdjęcie z pluszowym misiem i podpiszę : Ja i mój misiu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:)

przez NoOneLivesForever 02 mar 2011, 14:23
Nie mam nic przeciwko, żeby każdy wstawiał sobie na NK co tylko zechce, nawet po 100 fotek "bachorów" i partnerów, wkurzają mnie tylko te negatywne komentarze ludzi, którym nie pasuje co robią inni, mi NK nie potrzbne, ale jeśli ktoś lubi, jego sprawa, może mieć nawet 3 konta na NK i 2 na FaceBooku jeśli lubi, Viva la Liberté.
NoOneLivesForever

przez Denial 02 mar 2011, 22:08
wkurzają mnie tylko te negatywne komentarze ludzi, którym nie pasuje co robią inni

Viva la Liberté.

Takie prawo wolności, że i komentować wolno jak się komu podoba.

przez depresyjny86 03 mar 2011, 01:24
Btw dzisiaj koleżanka zamieściła fotę jak ze swoim chłopakiem przeżywa wspaniałe chwile w różnych miejscach - SWEET:*. Szkoda,że już nie pamięta jak się z nim kłóciła itp:D,no ale nic w końcu i tak się przekona,że nie warto kierować się tym,że ktoś jest pakerkiem :mrgreen: <wylewa się ze mnie jad>

przez soulfly89 03 mar 2011, 04:14
NoOneLivesForever napisał(a):Viva la Liberté.

Nie viva, tylko vive ;) Sorki, właśnie piszę pracę w francuskiego i nie mogłam się powstrzymać :D A poza tym się zgadzam! Mnie ogólnie trochę żenuje wrzucanie zdjęć na fb albo nk z innymi ludźmi bez ich wiedzy. Ja tego nie robię, a jeśli już, to zawsze pytam tej osoby, która jest ze mną na zdjęciu czy mogę... Ech, no i jeszcze te foty z butelkami i puszkami z podpisem "jest impreza". Oh yeah ;) Same urocze bachorki albo sweet focie z narzeczonym jakoś mnie nie denerwują. Nawet czasem zazdroszczę... ;)

przez NoOneLivesForever 03 mar 2011, 11:18
Ja francuskiego nie umiem wcale, dzięki za poprawienie błędu, przyda się.
NoOneLivesForever

przez depresyjny86 03 mar 2011, 11:52
Dodam jeszcze,że kiedyś tą kobiete kochałem...nadal chyba jak ją widzę to coś czuję,ale co...to nie wiem.Bo kompletnie ta osoba nie pasowała jednak do mnie,myliłem się co do niej i to baaardzo....ale to nie temat o mnie.
koniec offtopu.

Re: NK - chwalenie się bachorami i partnerami

przez NOfear 04 mar 2011, 02:21
zappa napisał(a):Mój kolega to jest żałosny. Ma 800 znajomych a tylko z 30 może widzi się jako tako. Reszta to osoby, które raz z spotkał i chwilę zagadał i już dodaje do znajomych.

Mnie też często wkurza jak ktoś ma kilkadziesiąt zdjęć ale jeżeli jemu to sprawia przyjemność to w czym problem? To nie mój problem więc niech se robi co chce, nawet niech se wstawia na NK gołe dupsko co mi do tego.
To Wy siedzicie na tym forum a nie Ci którzy niby są nienormalni że robią sobie tyle zdjęć.

Zapewne wielu z Was chciało by mieć 1000 pseudoznajomych a przynajmniej nie wiedzieć co to takiego stres.

przez Denial 04 mar 2011, 11:27
To Wy siedzicie na tym forum a nie Ci którzy niby są nienormalni że robią sobie tyle zdjęć.

Nie do końca wiesz chyba co powiedziałeś. Nienormalny a nienormalny. Oba w innym kontekście. Nazwanie kogokolwiek chorego lub z zaburzeniami osobowości "nienormalnym"... :roll:

Poza tym nie masz racji. "Nienormalni od zdjęć" też siedzą na takich forach. To żadna reguła

przez Pinkii 07 mar 2011, 22:09
Obrazek
zbanowany

Sortuj wg