Kobiety aseksualne - gdzie ich szukać?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez sleepwalker 16 wrz 2012, 09:20
Mushroom napisał(a):Moja odstawiła leki normalnie żebyśmy seks normalnie mogli uprawiać.
Żeby tylko to było problemem... nie orientujesz się czy miała ogólnie problemy z hormonami podczas brania leków? Bo u mnie okazało się, że poziom hormonów jest bliski zerowemu. Lekarka powiedziała, że leki mogą (najprawdopodobniej), choć nie muszą być przyczyną problemu.
Saying all I know is I gotta get away from me.

przez Pieprz 16 wrz 2012, 10:28
Żeby tylko to było problemem... nie orientujesz się czy miała ogólnie problemy z hormonami podczas brania leków? Bo u mnie okazało się, że poziom hormonów jest bliski zerowemu. Lekarka powiedziała, że leki mogą (najprawdopodobniej), choć nie muszą być przyczyną problemu.

Niestety nie orientuję się więc nie pomogę Ci. A z nią nie mam żadnego kontaktu więc też nie zapytam nawet.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez angel876 12 paź 2012, 20:59
Candy14 napisał(a):angel876, kiedys bywalam na forum dla osob aseksualnych zeby zrozumiec ich punkt widzenia :D Poszukaj w sieci

Candy,ja szukałam i szukam ale nic co bym chciała znaleźć,znaleźć nie mogę i powoli mam już tego dość :cry: Hetero czy homo nawet maja z tym łatwiej bo was więcej,więc macie w czym wybierać.Przykre jest to,ze widzi sie szczęście innych a samemu nie mozna go znaleźć :cry: W dodatku chyba stracę przyjaciela :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg