Kobiety aseksualne - gdzie ich szukać?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Kobiety aseksualne - gdzie ich szukać?

przez LitrMaślanki 05 sty 2011, 22:20
Pluto, thx , co prawda wolał bym własnymi słowami . Ale oficjalna definicja pomimo często używanych słów " prawdopodobnie" przypuszczalnie" całkiem mi wystarcza.

To chyba żaden problem ,skoro ktoś ma takie dysfunkcje lub orientacje taką?

[Dodane po edycji:]

Majster napisał(a):Pytanie powinno brzmiec - nie gdzie, ale po co?

nic dodać nic ująć
LitrMaślanki

przez Pluto 07 sty 2011, 11:42
Pisałem już.
Bo brzydzę się vaginy obawiam się jakiejś zarazy, obawiam się pocałunków bo nie chcę żadnej zarazy, nie chcę sexu bo nie wierzę w zabezpieczenia, bo mam malutkiego i wiele innych.
Pluto

przez linka 07 sty 2011, 11:48
Pluto, to zamiast szukać kobiety aseksualnej która zrozumie to, że cytuję brzydzisz się jej waginy, pocałunków itd ( co jest dalece niemożliwe moim zdaniem) to radzę poszukać dobrego terapeuty seksuologa który powoli jakoś ten problem z tobą rozwiąże.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 07 sty 2011, 11:58
Ja rozumiem, ze mogą być ludzie aseksualni którzy nie potrzebują seksu ( mniejsza z tym, że uważam to za dziwne, ale każdy ma do tego prawo) ale jest różnica między: nie potrzebuję seksu, nie jest dla mnie ważny, umiem osiągnąć spełnienie w inny sposób - ale ważna jest dla mnie bliskość miłość itd. a między - seks jest obrzydliwy, wstrętny, wagina jest fuj, pocałunki obleśne itd....... Stąd bije jakieś zaburzenie..... Pluto, a nie masz problemów z bliskością? Z otwartością? Z okazywaniem uczuć?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Pluto 07 sty 2011, 12:05
Z takich czynności to jedynie nie brzydzę się przytulania. Bardzo chciałbym się przytulić do jakiejś dziewczyny bo sprawia mi to przyjemność :o

A jak mam ochotę przytulić się do jakiegoś przystojnego chłopa to jest to już homosekxualizm?
Pluto

przez Pluto 07 sty 2011, 12:13
Starzy nie chcą kota ani psa bo trzeba łazić po wetach. Kot sra śmrodliwie a pies szczeka i trzeba wyprowadzać. Mi się tego nie chce tego robić. Wolę mój autystyczny świat :shock:
Ostatnio edytowano 07 sty 2011, 12:28 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zastanawia mnie Twój nick po tym co napisałeś.
Pluto

przez linka 07 sty 2011, 12:15
Pluto, z takim podejściem to nie nadajesz się żeby mieć zwierzaka..... no i wybacz ale chyba do związku też nie.... :roll:
Przyjaciel forum

przez linka 07 sty 2011, 12:26
niemądry, :mrgreen: my się coś za często zgadzamy ostatnio ;) miałam pisac, że pewnie Ty(Pluto) jak byłeś mały też smrodliwie srałeś, płakałeś i trzeba było cię wyprowadzać ;) a związek nawet "aseksualny" wymaga więcej poświęceń niż pies czy kot..... :lol:
Przyjaciel forum

przez Pluto 07 sty 2011, 12:34
smrodliwie srałeś
:D :!:

No rzeczywiście nie nadaję się do związku bo lubię odstawiać neuroleptyki i parę osób powiedziało, że jestem już w psychozie bo czuję jedność z szatanem :shock:
Pluto

przez linka 07 sty 2011, 12:38
He??
Przyjaciel forum

przez nerwicaman 07 sty 2011, 12:50
czujesz kontakt z szatanem... moze jestes opetany :? choc pewnie nie. pewnie sa fora dla aseksualnych ale zauwazylem ze napisales cos w stylu, ze aseksualna kobieta by z Toba wytrzymala albo by Cie nie wysmiala, moze Ty sie po prostu boisz seksu, bo jak lubisz przytulanie, to ciezko mi uwierzyc zebys mogl sie brzydzic pocalunkami albo ostrzejszymi zabawami :lol:
w sumie jak wogole mozna sie tym brzydzic, chyba musisz sie przemoc, nawiasem mowiac podejrzewam ze nie probowales
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez majster69xxx 10 sty 2011, 13:41
Może w zakonach??;p Takie to ciężko znaleźć bo raczej siedzą w domu i są dobrymi córkami a nie latają po klubach.

przez harpagan83 10 sty 2011, 13:56
majster69xxx napisał(a):Może w zakonach??;p Takie to ciężko znaleźć bo raczej siedzą w domu i są dobrymi córkami a nie latają po klubach.

to tak jak by powiedzieć że w seminariach i zakonach szukać należy impotentów.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez dogomaniaczka 10 sty 2011, 14:00
harpagan83, chyba Ci się pojęcia mylą. impotent nie równa się aseksualny. mężczyzna też może być aseksualny. :P
dogomaniaczka

Sortuj wg