Petycja za zwiększeniem kary dla oprawców psa Husky

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Petycja za zwiększeniem kary dla oprawców psa Husky

przez Zazie 21 gru 2010, 21:59
Jeśli chodzi o zwierzęta hodowlane, to ostatnio nawet w telewizji były nagrania, na których świnie żywcem (naprawdę głośno kwicząc) gotowały się. Do teraz ciężko mi to wyrzucić to z pamięci :?
Co do Chin, to nawet czytałam gdzieś, że tam zdzierają skóry na żywca, bo sądzą, że wtedy lepiej odchodzą od zwierzęcia - nie wiem tylko, na ile w tym prawdy w ogóle jest (i mam nadzieję, że bardzo mało!). W każdym razie podobno takie ogołocone zwierzęta zdychają w męczarniach wszystkie razem na kupie...

Co do petycji, to zaraz się za nie zabiorę.
I know the pieces fit cause I watched them tumble down
No fault, none to blame it doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other, watch the temple topple over

przez Apii 21 gru 2010, 22:06
ale czy podpisanie petycji skierowanej do sadu ma sens to nie wiem bo sedziowie maja za zadanie nie ulegac naciskom spoleczenstwa i mass mediow wiec nie podpisze bo uwazam, ze nie ma sensu,
ale na pewno naglosnienie sprawy bedzie mialo pozytywny wydzwiek chociazby dlatego, ze moze choc troche uwrazliwi spoleczenstwo na krzywde zwierzat :(
Apii

przez Sandrea 22 gru 2010, 23:12
Dziękuję wszystkim, którzy zainteresowali się tą sprawą i zabrali głos. Oczywiście chodzi o nagłaśnianie takich spraw i uwrażliwianie społeczeństwa, niezależnie od tego, czy petycja do sądu ma sens, czy nie. Zadawanie zwierzęciu niewyobrażalnych cierpień dla zabawy, rozrywki jest zachowaniem godnym bestii, jaką potrafi być chyba jedynie człowiek.
Zabijanie zwierząt hodowlanych, czasem w szokujący sposób, to również temat rzeka. Osobiście od lat świadomie nie jem mięsa, bo nie umiem zgodzić się cierpienie zwierząt, niezależnie od celu jakiemu ma służyć. To jest mój wybór.. każdy niech rozstrzyga wedle własnego sumienia i światopoglądu.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

http://www.ellipsea.blogspot.com

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 23 gru 2010, 19:56
im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta

koszmar ,koszmar,koszmar !!!!

oglądając filmy jak ten ,mam nadzieje ,ze Bóg istnieje ..i kiedyś ześle anioły na ziemie aby zlikwidowały ten bezmózgi gatunek,okrutny,pazerny i sadystyczny .Jakim jesteśmy my ludzie .

LitrMaślanki

przez Sandrea 26 gru 2010, 14:33
Ja myślę, że ludzie sami skutecznie doprowadzą się do unicestwienia. Przyroda wkrótce upomni się o sprawiedliwość i ześle karę na nasz gatunek. Oczywiście po drodze jeszcze mogą pojawić się kolejne wojny, bo tak zazwyczaj się dzieje w czasach światowego kryzysu. Matka Ziemia to wszystko odczuwa i wszelkie kataklizmy to ostrzeżenia, które nam wysyła.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

http://www.ellipsea.blogspot.com

przez ObrońcaZwierzaków:) 09 sty 2011, 12:50
http://www.petycjeonline.pl/petycja/pet ... 606fbc6122

wciąż próbuje i próbuje i nie przestane i podpisze się pod tym ! ! !

Biedny Piesek :(

przez Apii 09 sty 2011, 15:40
Kurde, mecza mnie takie obrazy. Tak jak ostatnio bylo w tv o tym kotku, ktorego dziecko katowalo, dusiło i rzucało o meble. W lecie byla podobna sprawa - jakcys gowniarze umiescili filmik na ktorym wystrzeliwali kota z jakiegos młynu w powietrze. Kiedys dawniej sprawa kotka Dusty. Strasznie mnie to męczy, czemu ludzie tacy są, czemu gotują świnie na żywca. Ostatnio kot, ktorego dokarmiam przyszedł bez połowy ogona :? nawet nie chce myslec co sie wydarzyło.
Apii

Sortuj wg