Lubicie dzieci?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Lubicie dzieci?

przez marcja 03 gru 2010, 22:54
stardoll napisał(a): Wkurzają mnie tez np. dzieci idące z mamusiami środkiem chodnika zasłaniające całą droge, bo przecież pociecha ma prawo biegać zygzakiem i nie zwracać uwagi na przechodniów, to ja mam uważać żeby dziecko nie rąbnęło we mnie i usuwać sie na trawnik... etc.

O nieeee w zyciu! Z takimi mamuskami to ja sie kloce (to one sa winne, a nie dzieci) i komentuje ich zachowanie odpowiednio...

przez Paranoja 03 gru 2010, 23:08
stardoll, wiem, tylko przyczepiłam sie do czego innego
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez wovacuum 03 gru 2010, 23:13
Dziewczyny!!ja myslè,ze Wasze poglàdy troche zweryfikuje macierzynstwo..bo jak mniemam,nie jestescie jeszcze mamami??
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez stardoll 03 gru 2010, 23:16
wovacuum, ja nie jestem i nie chciałabym być :)
stardoll

przez marcja 03 gru 2010, 23:18
wovacuum napisał(a):Dziewczyny!!ja myslè,ze Wasze poglàdy troche zweryfikuje macierzynstwo..bo jak mniemam,nie jestescie jeszcze mamami??

Ale ktorych dziewczyn poglady? Ja dzieci bardzo lubie, nie lubie ich matek - niektorych...Tych bezmyslnych i uwazajacych sie za swiete krowy...

przez wovacuum 03 gru 2010, 23:19
stardoll, aa to wybacz..ja tak juz chyba z przyzwyczajenia w kazdej kobitce z forum widzeè potencjalnà przyszlà mamè swoich dzieci. :mrgreen:
wovacuum

przez depresyjny86 03 gru 2010, 23:25
Ja tez nie lubię małych dzieci. Żadnych. Nawet tych grzecznych. Zawsze patrze na takiego małego, niewinnego człowieczka i widzę go w wyobraźni za parę/paręnaście lat, gdy już nauczy sie życia, bycia bezwzględnym, chamskim, przebiegłym, przemądrzałym człowiekiem itp.
Nie umiem rozczulać się nawet nad małymi dziewczynkami ubranymi w różowe sukieneczki z blond loczkami, sorry.
Denerwuja mnie dzieci w moim otoczeniu np. w autobusie dziecko ma prawo oglądać się na mnie, wskazywać palcem i robić głupie miny a ja muszę to tolerować, a najlepiej jeszcze żebym sie uśmiechała do takiego delikwenta Wkurzają mnie tez np. dzieci idące z mamusiami środkiem chodnika zasłaniające całą droge, bo przecież pociecha ma prawo biegać zygzakiem i nie zwracać uwagi na przechodniów, to ja mam uważać żeby dziecko nie rąbnęło we mnie i usuwać sie na trawnik... etc.

Stardoll nareszcie ktoś ma podobny stosunek do dzieci jak ja:)!
:)

przez Śnieżka* 04 gru 2010, 00:06
człowiek nerwica napisał(a):
Ja tez nie lubię małych dzieci. Żadnych. Nawet tych grzecznych. Zawsze patrze na takiego małego, niewinnego człowieczka i widzę go w wyobraźni za parę/paręnaście lat, gdy już nauczy sie życia, bycia bezwzględnym, chamskim, przebiegłym, przemądrzałym człowiekiem itp.
Nie umiem rozczulać się nawet nad małymi dziewczynkami ubranymi w różowe sukieneczki z blond loczkami, sorry.
Denerwuja mnie dzieci w moim otoczeniu np. w autobusie dziecko ma prawo oglądać się na mnie, wskazywać palcem i robić głupie miny a ja muszę to tolerować, a najlepiej jeszcze żebym sie uśmiechała do takiego delikwenta Wkurzają mnie tez np. dzieci idące z mamusiami środkiem chodnika zasłaniające całą droge, bo przecież pociecha ma prawo biegać zygzakiem i nie zwracać uwagi na przechodniów, to ja mam uważać żeby dziecko nie rąbnęło we mnie i usuwać sie na trawnik... etc.

Stardoll nareszcie ktoś ma podobny stosunek do dzieci jak ja:)!

i ja!
Raz do roku umieram, później rodzę się na nowo, by znowu umrzeć.

przez aree1987 04 gru 2010, 00:26
Jedyny plus tych poczwarek to to że kiedyś będą robić na nasze emerytury jeśli ktoś z nas dożyje wieku starczego.. A tak poza tym nie wiem nad czym się jest zachwycac. Zawsze mam problem jak ktoś z rodziny czy znajomy jest z takim dzieckiem a ja go wówczas spotykam, bo trzeba się strzeżyć do tej poczwarki jakie ono nie jest wyjątkowe i piękniusie a wiadomo dziecko jak dziecko i weź udawaj na siłę..
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Prusak 04 gru 2010, 01:05
A kto Ci każe udawać na siłę? Wystarczy przemilczeć lub powiedzieć prawdę, ale delikatnie ;)

Swoją drogą fajne określenie te poczwarki, mi osobiście bardzo spodobało się kiedy mama nazwała swoje 2 letnie dziecko "Chodź Ty mój buraku", ale to było tak pieszczotliwe, że nie mogłam przestać się uśmiechać.

Ciekawie czyta się inne postrzeganie ludzi na ten temat ;)
I'm heavy handed - To say the least
My mother thinks I'll be an awful clutcher
'Cause I spill things from stirring 'em too quickly
I'm far too loud
It's like, as soon as I've got an opinion
It just has to come out
I laugh at stupid things
Just 'cause they tickle me

przez linka 04 gru 2010, 01:09
Ja się zastanawiam skąd w was tyle nienawiści, rozumiem, ze dzieci kochać i rozczulać sie nad nimi nie trzeba....ale żeby nie lubić??? Można być obojętnym....coś wam te dzieci zrobiły??

Zakład, żadna z osób które tak piszą w życiu nie miał codziennego kontaktu z jakimkolwiek dzieckiem.....jak dla mnie wynika to z zazdrości ...ktoś miał chujowe dzieciństwo to teraz nienawidzi dzieci......
Ja kiedyś miałam neutralny stosunek do dzieci do momentu aż moja siostra urodziła córeczkę, po części w niej jest też trochę mojej krwi.......dalej się nad nią nie rozczulam ale za to kocham tak mocno, ze oddałabym za nią życie.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez soulfly89 04 gru 2010, 01:21
linka napisał(a):Ja się zastanawiam skąd w was tyle nienawiści, rozumiem, ze dzieci kochać i rozczulać sie nad nimi nie trzeba....ale żeby nie lubić??? Można być obojętnym....coś wam te dzieci zrobiły??

Zgadzam się!

Dzieci są niesamowite. Dużo mniej zakłamane, dużo bardziej szczere, nawet jeśli udają to tylko po to, żeby ktoś im okazał troche uczucia albo ze strachu. Dzieci są dużo lepsze niż dorośli. Ja jak mam megadoła i nic mi się nie chce to idę się pobawić z braciszkiem stryjecznym lat 3,5. Najlepsze lekarstwo jak dla mnie.

przez TAO 04 gru 2010, 01:23
stardoll,

Chyba strasznie Cię w życiu jako dziecko traktowali..?
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez stardoll 04 gru 2010, 01:40
TAO napisał(a):stardoll,

Chyba strasznie Cię w życiu jako dziecko traktowali..?

To nie jest wątek o mnie tylko o stosunku do dzieci. Ja mam taki a nie inny. Wychodzę z tego założenia, ze kto chce mieć małe dzieci ten niech je ma, ale ja nie muszę ich słuchać, oglądać, podziwiać ich. Tyle.
stardoll

Sortuj wg