Lubicie dzieci?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Lubicie dzieci?

przez Aranjani 12 cze 2014, 21:05
khaleesi napisał(a):abstrakcyjna, pewnie, że żart to usiłuje im cały czas wyjasnić trzymajcie mnie po padne trupem. (taka przenośnia wersja dla nieogarów)

totalnie nieudany żart... i jeśli to Was śmieszy to jesteście żałosne
Aranjani

Lubicie dzieci?

przez abstrakcyjna 12 cze 2014, 21:07
Aranjani, Nie śmieszy, ja nic takiego nie napisałam. Tylko stwierdziłam, że to nie pedofil. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Lubicie dzieci?

przez nieboszczyk 12 cze 2014, 21:10
Kestrel napisał(a):Oczywiście że lubię,najlepsze są pieczyste,potem lekko podgrillowane z przyprawą gyros,pieprzem i solą z odpowiednim dodatkiem sałaty i pomidorów
wtf?

familia eaters.znasz powiedzenie "to że jesteśmy krewnymi wcale nie znaczy że nie mogę cie zjeść"?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Lubicie dzieci?

przez Aranjani 12 cze 2014, 21:13
khaleesi, jestes mistrzynią w edycji postów :uklon:

abstrakcyjna napisał(a):Aranjani, Nie śmieszy, ja nic takiego nie napisałam. Tylko stwierdziłam, że to nie pedofil. ;)

facet ktory lubi 10 letnie dziewczynki... to co... dobry pedagog ? no wez nie załamuj mnie :hide:
Aranjani

Lubicie dzieci?

przez Arhol 12 cze 2014, 21:14
styknie,powiedziałem
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg