Lubicie dzieci?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Lubicie dzieci?

przez wovacuum 03 gru 2010, 19:37
Prusak, no tak..ale gorzej by bylo,gdyby dzieciaczka zamykali w pokoju samego kiedy placze,albo na noc gasili mu lampkè w pokoju,kiedy maluszek mowi,ze siè boi ciemnosci.Malo to takich rodzicow??trudno jest wszystko wyposrodkowac..rodzice od siostrzenca Pluta,tak jak powiedzialas,sà zanadto przejèci swojà rolà.
wovacuum

przez Pluto 03 gru 2010, 19:38
Jestem ciekaw czego na rozpieszczone dziecko nie można mówić bachor a za 6930 dni albo już i wcześniej można bez karnie nazywać gnojem niewychowanym i wolno stosować inne epitety. :evil:
Pluto

przez wovacuum 03 gru 2010, 19:41
Pluto, kurde!!no gnojem tez nie wolno nazywac!!ja nigdy tak nie nazwalam swojej corki...ani bachorem ani gnojem.To bardzo,bardzo smutne,ze tak rodzice mowià na swoje pociechy. :( Pluto, na Ciebie tak mowiono czy cos w ten desen? :pirate:
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pluto 03 gru 2010, 19:44
Nie.

Ale wkurza mnie taka poprawność, że na dziecko nic złego nic nie można powiedzieć bo niewinne a na większe dziecko czy już na dorosłego można gadać co się chce - oni też są nie winni. I wiele osób tak robi.
Pluto

przez Prusak 03 gru 2010, 19:48
wovacuum moim zdaniem, oba przykłady są złym wychowaniem, ale to o czym piszesz jest zdecydowanie gorsze :( U mnie w domu dla przykładu panowała zasada: "można bić wszędzie tylko nie po twarzy i po nerkach", więc wiem jak to jest :-| W takiej sytuacji wolałabym być rozpieszczana, choć to byłoby po prostu mniejsze zło...

niemądry kojarzę ten występ - nadal twierdzę, że Carlin jest zbyt intensywny i skrajny w swoich ocenach, choć często się uśmiecham, gdy go słucham, ale też się go trochę boję ;) A moja sąsiadeczka mówi na Ciebie Krecik, bo siedzi mi właśnie na kolanach i pyta się, kto jest Krecikiem :mrgreen:
Ostatnio edytowano 03 gru 2010, 19:52 przez Prusak, łącznie edytowano 1 raz
I'm heavy handed - To say the least
My mother thinks I'll be an awful clutcher
'Cause I spill things from stirring 'em too quickly
I'm far too loud
It's like, as soon as I've got an opinion
It just has to come out
I laugh at stupid things
Just 'cause they tickle me

przez Pluto 03 gru 2010, 19:50
"the poor little fuck who can barely locate his dick".
Przetłumacz mi to zdanie bo w google translate jakieś śmiesznoty wychodzą. :D
Pluto

przez wovacuum 03 gru 2010, 19:51
Pluto, pewnie ,ze mozna cos powiedziec..ale po od razu wyzywac??"bachor"-to okreslenie ublizajàce dziecku,tak samo "gnoj" czy cokolwiek inego jesli powiemy to straszemu,mlodziezy czy doroslemu.Ale rozumiem Ciebie-Ty nie lubisz malych dzieci,wkurzajà Ciè..ja kocham i mam odmienne zdanie,wièc wcale nie chodzi tu o poprawnosc,tylko o wymianè poglàdow.Tak jak pisalam wczesniej-sztukà jest to wszystko wyposrodkowac jesli chodzi o wychowanie dziecka,jednakze to wcale nie jest latwe..oj nie. :D

[Dodane po edycji:]

Prusak, bardzo mi przykro i to jest tak smutne,ze kurde plakac siè chce..gdybym mogla,to zaadoptowalabym wszystkie niesszczèsliwe dzieci....
wovacuum

przez Prusak 03 gru 2010, 20:02
Ja w przyszłości chciałabym stworzyć rodzinę zastępczą, ale tylko wtedy gdy będę czuła, że stać mnie na tak ważne zobowiązanie, bo nie chciałabym jeszcze bardziej skrzywdzić dzieci :(
I'm heavy handed - To say the least
My mother thinks I'll be an awful clutcher
'Cause I spill things from stirring 'em too quickly
I'm far too loud
It's like, as soon as I've got an opinion
It just has to come out
I laugh at stupid things
Just 'cause they tickle me

przez wovacuum 03 gru 2010, 20:05
Prusak, trzymam kciuki za Twoj pomysl!! :great:
wovacuum

przez Paranoja 03 gru 2010, 20:18
Pluto napisał(a):Jakoś przebolewam bo ostatnio panuje taka moda na pisanie ''Ci'' wielką literą gdzie się da.

Pisząc "ci" z dużej litery wyrażasz szacunek do osoby z którą piszesz i to nie jest żadna moda tylko zwykłe dobre wychowanie
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Pluto 03 gru 2010, 20:28
Przecież pisałem, że ci wielką literą pisze się kiedy zwracasz się do KOGOŚ. Błędem jest pisanie "A Ci ludzie zrobili kopę" Wystarczy poczytać.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pomoc:Pows ... 4%99zykowe
Pluto

przez Paranoja 03 gru 2010, 21:36
Pluto, "Ci" pisane wielką literą to forma grzecznościowa celownika zaimka w drugiej osobie liczby pojedynczej, stosowana w korespondencji

wcale to nie oznacza, że zawsze muszę pisąc z dużej, bo może kogoś mam głęboko w du... i chcę pokazać mój brak szacunku do drugiej osoby pisząc "ci" z małej
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez linka 03 gru 2010, 22:34
Pluto napisał(a):Ale wkurza mnie taka poprawność, że na dziecko nic złego nic nie można powiedzieć bo niewinne a na większe dziecko czy już na dorosłego można gadać co się chce - oni też są nie winni. I wiele osób tak robi.

Nie należy ubliżać nikomu.....dorosły jeszcze jakoś to oleje...ale dziecko - nie jest w stanie stwierdzić czy mówisz tak celowo, czy tylko jesteś rozgniewany.
Jeśli chcesz żeby inni szanowali ciebie ( w tym i dzieci) i ty okazuj im szacunek :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez stardoll 03 gru 2010, 22:51
Paranoja, chyba nie zaczaiłaś o co chodziło z tym pisaniem "Ci" założycielowi tematu...

Ja tez nie lubię małych dzieci. Żadnych. Nawet tych grzecznych. Zawsze patrze na takiego małego, niewinnego człowieczka i widzę go w wyobraźni za parę/paręnaście lat, gdy już nauczy sie życia, bycia bezwzględnym, chamskim, przebiegłym, przemądrzałym człowiekiem itp.
Nie umiem rozczulać się nawet nad małymi dziewczynkami ubranymi w różowe sukieneczki z blond loczkami, sorry.
Denerwuja mnie dzieci w moim otoczeniu np. w autobusie dziecko ma prawo oglądać się na mnie, wskazywać palcem i robić głupie miny a ja muszę to tolerować, a najlepiej jeszcze żebym sie uśmiechała do takiego delikwenta :? Wkurzają mnie tez np. dzieci idące z mamusiami środkiem chodnika zasłaniające całą droge, bo przecież pociecha ma prawo biegać zygzakiem i nie zwracać uwagi na przechodniów, to ja mam uważać żeby dziecko nie rąbnęło we mnie i usuwać sie na trawnik... etc.
stardoll

Sortuj wg