poradnik domowy

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

poradnik domowy

przez Mrówka 29 cze 2006, 20:24
pozwalam sobie założyć nowy temat, zupełnie odbiegający od nerwicy ( na szczęście ;) ).W końcu trzeba się też zająć zwykłymi przyziemnymi sprawami. Na początek przedstawię Wam mój ( banalny w sumie) problem - kupiłam super sandały w ccc, niestety na podeszwie( tam gdzie stoi noga) jest coś jakby cerata( choć piszą, że niby skóra). No i jak był upał, a wiadomo, że do sukienki żadnych skarpet nie ubierałam, to noga na tej ceracie przeżywała męki. Więc kupiłam taką przyklejaną wkładkę z prawdziwej skóry i przykleiłam, wszystko pasuje i kolorystycznie i w ogóle. Tylko teraz mam problem, bo jednak czlowiek chodzi, noga się poci i już te buty nie pachną tak ładnie...to znaczy jeszcze nie powiedziałabym, że pachną brzydko, ale czy są jakieś odświeżacze do skóry?? Bo umyć nie mogę tej wkładki, bo się odklei..Wiem, że to banalny problem, ale może ktoś zna jakiś środek.

przez Virginia 29 cze 2006, 21:28
Wiesz jezeli przetrzesz ja wilgotna szmatka to sie od razu nie odklei... A jezeli chcesz dbac o skore, to ja np. mam specjalny krem-zel, ktorym smaruje od czasu do czasu moja skorzana torebke, zeby sie nawilzyla... poza tym sa dezodoranty do stop... ;)
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez Mrówka 29 cze 2006, 23:01
serio?? a mozna je na skore buta stosowac??dzieki za rade:)
Cała rzecz w tym,by mieć trochę względów i troski o Innych - Kubuś Puchatek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnes635 29 cze 2006, 23:15
Mróweczko :lol: w prawie każdej drogerii znajdziesz wiele różnego rodzaju dezodoranty do stóp i do obuwia,są też talki ,kremy,balsamy :lol:
Miłych zakupów ;)

przez Mrówka 30 cze 2006, 11:23
dzięki:-)
Cała rzecz w tym,by mieć trochę względów i troski o Innych - Kubuś Puchatek

Sortuj wg