Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez shinobi 09 sie 2011, 10:04
KeFaS, no widzisz, jaki Ty jesteś dojrzały. Nie wiem, który to level, ale dla mnie chyba nieosiągalny, no chyba, że wreszcie coś wyłuskam z tej kolorowej bajki "Requiem...". ;)

Filmy!

przez Im_Back 15 sie 2011, 07:33
A ja na etapie dokumentów

-- 15 sie 2011, 07:34 --

reszta na YT
Im_Back

Filmy!

przez Sabaidee 15 sie 2011, 08:42
Im_Back, mnie jakoś nie kręcą takie filmiki. Za bardzo mi pachną TVN i nawet nie wiem, czy toto można nazwać dokumentem. Jeśli wziąć pod uwagę tylko formę, to pewnie tak, ale przypuszczam, że wartość dokumentalna jest mizerna.

Z dokumentów gorąco polecam Latcho Drom Tony'ego Gatlifa. Piękne zdjęcia, cudowna muzyka. Naprawdę można się zakochać w tym filmie.
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Im_Back 15 sie 2011, 08:47
Sabaidee,
no właśnie ,że nie .
Zobacz kawałek korzeni zła .
Im_Back

Filmy!

przez marcja 17 paź 2011, 21:09
Polecam rewelacyjny film: "Rozstanie"- teraz w kinach.

http://www.youtube.com/watch?v=0che1BFF_Ds

Na pewno bardziej warto isc na niego, niz np. na: "Baby sa jakies inne"...

Filmy!

przez Sabaidee 17 paź 2011, 22:55
marcja napisał(a):Polecam rewelacyjny film: "Rozstanie"- teraz w kinach.

Zapisałem jako must see. W ogóle lubię kino irańskie, a ten zapowiada się wyjątkowo.

-- 21 paź 2011, 12:47 --

Obejrzałem francusko-kanadyjski film z 2010 Pogorzelisko. Fabuła osadzona w Libanie na początku lat 70-tych. Polecam wszystkim miłośnikom dobrego kina.
Sabaidee

Filmy!

przez amelia83 30 paź 2011, 17:26
wczorajszy "Życie od kuchni" na tvnie z C.Zeta jones i przeuroczym A.Kutcherem :105:
wzruszyłam sie na filmie...a często nie ogladam romantycznych komedii
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Filmy!

przez halenore 30 paź 2011, 17:47
Sabaidee napisał(a):Obejrzałem francusko-kanadyjski film z 2010 Pogorzelisko. Fabuła osadzona w Libanie na początku lat 70-tych. Polecam wszystkim miłośnikom dobrego kina.

Też miałam o nim napisać. Obejrzałam. Niesamowity film...

amelia83 A.Kutcher nie gra w "Życiu od kuchni". Poza tym oryginalna wersja filmu, niemiecka "Tylko Marta" z Martiną Gedeck i Sergio Castellitto jest o niebo lepsza od tego amerykańskiego szajsu. Obejrzyj sobie.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Filmy!

przez amelia83 30 paź 2011, 18:30
halenore napisał(a):
Sabaidee napisał(a):Obejrzałem francusko-kanadyjski film z 2010 Pogorzelisko. Fabuła osadzona w Libanie na początku lat 70-tych. Polecam wszystkim miłośnikom dobrego kina.

Też miałam o nim napisać. Obejrzałam. Niesamowity film...

amelia83 A.Kutcher nie gra w "Życiu od kuchni". Poza tym oryginalna wersja filmu, niemiecka "Tylko Marta" z Martiną Gedeck i Sergio Castellitto jest o niebo lepsza od tego amerykańskiego szajsu. Obejrzyj sobie.

ok,dziękuje.a popieprzyli mi się aktorzy ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Filmy!

przez Sabaidee 02 lis 2011, 20:59
Dzisiaj powtórka z Większość ludzi mieszka w Chinach. Lekki, łatwy i przyjemny. Ot, taki dla poprawienia nastroju. Polecam wszystkim miłośnikom kina skandynawskiego i nie tylko.
http://www.filmweb.pl/film/Wi%C4%99kszo ... 002-106439
Sabaidee

Filmy!

przez polakita 03 lis 2011, 22:24
Sabaidee, zabiorę ci wszystkie filmy jakie masz i zamknę się na tydzień w domu żeby je oglądać 8) mam ochotę pooglądać jakieś fajne filmy ale nie mam skąd ich brać...

Filmy!

przez Sabaidee 03 lis 2011, 22:52
polakita, gdybyś chciała obejrzeć wszystkie moje filmy to oglądając trzy dziennie zajęłoby Ci to rok.
Sabaidee

Filmy!

przez *Wiola* 03 lis 2011, 22:57
polakita, W necie online można też coś fajnego wygrzebać. Pogorzelisko widziałam na kinomaniaku.
Moderator

Filmy!

przez Sabaidee 03 lis 2011, 23:21
wiola173, ja sobie kupiłem dysk zewnętrzny 2 TB i jak tylko przerzucę swoje filmy z płyt DVD na dysk, to wszystkie płyty będę miał do oddania.
Sabaidee

Sortuj wg