Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez miś wesołek 10 kwi 2011, 15:10
linka napisał(a):a widzisz mnie Żywot Briana - rozwala na drobne, do łez za każdym razem. Ja w ogóle lubię Monty Pytona :smile:
No i w związku z tym polecam bardzo "Imaginarium dr. Parnassusa" - absurdalnie fantastyczny film ( że gatunek fantastyka).

Mnie też Monty Pythony robią bardzo dobrze, a zwłaszcza "Żywot Briana". "Parnassus" natomiast nie bardzo. Związek z Pythonami jest taki, że reżyserem jest jeden z Pythonów, a poza tym w ogóle nie wydaje mi się to podobne. :)
miś wesołek

Filmy!

przez linka 10 kwi 2011, 15:16
miś wesołek, ja nawet nie wiedziałam, że reżyserem jest jedne z nich za to widzę masę podobieństw, cały absurd, humor....... mi się od razu skojarzyło z MP.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez miś wesołek 10 kwi 2011, 15:19
Jeden z nich, a dokładnie autor tych wszystkich animacji w "Latającym cyrku"
miś wesołek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Zenonek 10 kwi 2011, 16:02
BladzacyAniolek,

W koncu nie obejrzalem, bo komp mi sie zwiesil...

Ogladal ktos Thinner ?

Filmy!

przez siwy100 10 kwi 2011, 16:09
Monty Python ma swój styl i albo się lubi taki humor albo nie, zależnie od gustu. Ja osobiście bardziej niż "Żywot..." wolę "Monty Python i świety Graal". A co do dziwnego poczucia humoru co sądzicie o naszym polskim duecie Himilsbach Maklakiewicz? Oglądaliście filmy z nimi (oczywiście po za "Rejsem" który każdy chyba zna). Moim zdaniem są świetni ale nie każdy czuje ten klimat.
Ile razy mężczyzna patrzy na kobietę, szatan zakłada mu różowe okulary.
- Bolesław Prus

Filmy!

przez Sabaidee 10 kwi 2011, 16:18
siwy100, Obejrzane Wniebowzięci. Film na poprawę humoru, ale chyba trzeba pamiętać te czasy, żeby śmieszył.
Sabaidee

Filmy!

przez Shadowmere 10 kwi 2011, 16:29
Pora na moje propozycje :
"Dom wariatów"
"Ogrody Luizy"
"Wackness"
I moj ukochany-nieskonsumowany romans.Film dla ludzi wrażliwych:
"Spragnieni miłości"
"Happy together"
"Garden State"
Shadowmere

Filmy!

przez Sabaidee 10 kwi 2011, 16:39
Shadowmere, Oj, chyba tylko Spragnieni miłości obejrzałem i podzielam zdanie - dobry, wart obejrzenia. Bo Dom wariatów to pewnie nie o ten Ci chodzi: http://www.filmweb.pl/Dom.Wariatow

-- 10 kwi 2011, 15:54 --

Mnie również ten film nie śmieszy.

Uff... a już myślałem, że tylko ze mnie taki odmieniec. :D
Sabaidee

Filmy!

przez Shadowmere 10 kwi 2011, 16:56
Sabaidee, o ten wlasnie.Jak dla mnie rewelacja.
Shadowmere

Filmy!

przez linka 10 kwi 2011, 16:59
siwy100 napisał(a):A co do dziwnego poczucia humoru co sądzicie o naszym polskim duecie Himilsbach Maklakiewicz? Oglądaliście filmy z nimi (oczywiście po za "Rejsem" który każdy chyba zna). Moim zdaniem są świetni ale nie każdy czuje ten klimat.

Wcale nie każdy i nic w tym dziwnego ;)
Obejrzałam Rejs, nawet raz nie odczułam drgania mięśni na twarzy ...więc nie miałam siły, żeby coś innego z nimi oglądać. :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez Sabaidee 10 kwi 2011, 17:11
Shadowmere, Bo to jest film z kolekcji takich perełek nieznanych szerszej publiczności, odbiegający od hollywoodzkich schematów. Takich filmów jest całkiem sporo, a szczególnie w kinie azjatyckim.

A jeśli już obejrzeć komedię to w Europie przodują Czesi.
Sabaidee

Filmy!

przez Shadowmere 10 kwi 2011, 17:15
Z Czeskich filmow pamietam"Samotnych"-trudno by bylo może nazwac to 100 procentowa komedią,ale film byl bardzo..no,mi sie podobal.
Shadowmere

Filmy!

przez Sabaidee 10 kwi 2011, 17:26
Shadowmere, Jeśli Samotni Ci się podobał to z pewnością także podobał Ci się będzie Opowieści o zwyczajnym szaleństwie.
Sabaidee

Filmy!

przez BladzacyAniolek 10 kwi 2011, 18:55
Oglądaliście Piranie 3D? :D Poje.bany film. Rozbawił mnie. ;)
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Sortuj wg