Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez BladzacyAniolek 09 kwi 2011, 15:52
paradoksy napisał(a):Horseman (2009) - jeźdźcy apokalipsy
film byłby zajebisty... gdyby nie ta zjebana końcówka.

Jak dla mnie film bardzo przewidywalny.

Sabaidee napisał(a):A ja mam dzisiaj w planie obejrzeć: Niepokonani (The Way Back). Mam nadzieję nie wdepnąć na minę.

Również zamierzam go dzisiaj obejrzeć. :)

paradoksy napisał(a):Sabaidee
i jeszcze na Rytuał z Hopkinsem.

Nie mogę się doczekać Rytuału, fajny aktor i tematyka super. Ale jak na razie w internecie słaba jakość krąży, a do kina to raczej nie pójdę...
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Filmy!

przez Sean1 09 kwi 2011, 18:09
"Drag me to hell" był momentami zajebiście śmieszny, kiczowaty, ale był też straszny niekiedy :P Z filmów lubię jeszcze Zodiak (jeden z niewielu thrillerów na którym się naprawdę bałem) i Zagubiona Autostrada (postać Mystery Mana była przerażająca). Film zapada w pamięć i w sumie mimo że straszny trochę mam ochotę go znowu oglądnąć.

Filmy!

przez linka 09 kwi 2011, 23:05
Ja dziś po solidnym seansie:Psychoza, Dziecko Rosemary, Nosferatu ........KLASYKA GENIUSZU.
No i wczoraj, z kolei klasyka sci-fi - Kula.

-- So kwi 09, 2011 10:10 pm --

Zapomniałabym: Harold i Kumar - o dwóch takich co poszli w miasto - dawno się tak nie ubawiłam na komedii - świetny film.
Co się zdarzyło w Las Vegas - Lubię i Asztona i Kameron - wiec film mi się podobał :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez BladzacyAniolek 09 kwi 2011, 23:16
Harold i Kumar - o dwóch takich co poszli w miasto
Oglądałam, sikać ze śmiechu można. :P

Jeśli chodzi o komedie, to ja polecam film: ZANIM ODEJDĄ WODY! ;) :mrgreen:
F34.1, F43.2, F60.3

Filmy!

przez linka 09 kwi 2011, 23:38
BladzacyAniolek, świetna jest, ta jest taki "oryginalny" humor, nie każdy łapie mi się bardzo podobało......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez Sabaidee 10 kwi 2011, 08:50
Niepokonani. Film niezły, ale szału nie ma. Starszy o 10 lat So weit die Füße tragen jest filmem dużo ciekawszym.
Sabaidee

Filmy!

przez Zenonek 10 kwi 2011, 08:52
Ja zaczynam ogladac teraz "The Clinic" z 2010 - horror.

Filmy!

przez BladzacyAniolek 10 kwi 2011, 09:44
linka napisał(a):BladzacyAniolek, świetna jest, ta jest taki "oryginalny" humor, nie każdy łapie mi się bardzo podobało......

Mój brat po 30 minutach skończył oglądanie, powiedział, że film beznadziejny, i w ogóle nieśmieszny, więc masz rację, że nie każdy łapie. :) Dla mnie to najlepsza komedia, jaką oglądałam w tym roku. ;) I jeszcze bardzo mi się podobał film sprzed dwóch lat: "Nie zadzieraj z fryzjerem". :mrgreen: Zohan rządzi! :mrgreen:
F34.1, F43.2, F60.3

Filmy!

przez Sabaidee 10 kwi 2011, 09:51
linka, BladzacyAniolek,
nie każdy łapie.

tzn. co? Jest upośledzony umysłowo i nie łapie? Za mało inteligentny? A może ma po prostu inne poczucie humoru.
Sabaidee

Filmy!

przez Sean1 10 kwi 2011, 09:53
"Zagubiona..." ma świetny klimat, a Mystery Man to wypisz wymaluj Benedykt 16. ;)

Lol, niezłe porównanie w sumie :P Właśnie za klimat lubię ten film, a jeśli chodzi o fabułę to nie lubię filmów gdzie trzeba 100 razy się domyślać żeby coś rozgryźć, ale tu ta pogmatwaność tworzy trochę też ten klimat.

btw. zachęcony raz ocenami na filmwebie wziąłem się za oglądanie "Inception". I powiem tyle, nie wiem co ludzie widzą w tym filmie, ale ja wynudziłem się, w ogóle mi ten film nie spodobał, takie przereklamowane to to. Za bardzo też pokręcony w negatywnym sensie.

Filmy!

przez linka 10 kwi 2011, 09:58
Sabaidee, tak, chodziło nam o upośledzenie umysłowe, dokładnie.........serio? Musisz zadawać takie pytania?? :roll:
Obejrzyj film - dowiesz się o co chodzi....... :-|

BladzacyAniolek dokładnie to już opisała - dla jednych film jest maksymalnie zabawny, dla innych w ogóle nie śmieszny.... w ogóle, to jest film drogi, zapomniana już a jak fajna konwencja filmowa :smile:
Przyjaciel forum

Filmy!

przez Sabaidee 10 kwi 2011, 10:11
linka, może kiedyś obejrzę ten film, ale nie w tym rzecz. Ja mam specyficzne poczucie humoru. Pewne rzeczy mnie nie śmieszą, choć z założenia powinny. Pięć razy podchodziłem do Żywot Briana, filmu uważanego za kultowy. Za cholerę mnie on nie śmieszy. Pierwszym zarzutem zawsze jest, że ja filmu nie zrozumiałem. I to mnie w jakiś sposób obraża.
Sabaidee

Filmy!

przez linka 10 kwi 2011, 10:21
Każdy z nas ma indywidualne poczucie humoru i tekst "nie zrozumiałeś" jest dziwny.....
Ja mam tak z Rejsem - pisałam, a widzisz mnie Żywot Briana - rozwala na drobne, do łez za każdym razem. Ja w ogóle lubię Monty Pytona :smile:
No i w związku z tym polecam bardzo "Imaginarium dr. Parnassusa" - absurdalnie fantastyczny film ( że gatunek fantastyka).
Przyjaciel forum

Filmy!

przez BladzacyAniolek 10 kwi 2011, 12:21
Zenonek napisał(a):Ja zaczynam ogladac teraz "The Clinic" z 2010 - horror.

Zenonek i jak Ci się podobał film? Ja właśnie obejrzałam, i powiem, że totalne dno. :? I w ogóle to nie wiem czemu horror. Zanudziłam się...
F34.1, F43.2, F60.3

Sortuj wg