Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez paradoksy 04 kwi 2011, 14:40
oglądał wczoraj ktoś horror na tvp2?
ruiny cośtam?

no śmiałam się cały czas.
siedza w tej "budzie" - jednego spuszczają do jakiegoś szybu, a lina za krótka więc spada i łamie sobie kręgosłup.
następnie robią nosze ze stelaża po plecaku i spuszczają z tym laskę na dół... no i liny nie braklo!!!!! :lol:
potem spuszczają się w dół jeszcze 2 razy i również liny stykło :lol: :lol: :lol:
reszty nie będę komentować.
obrzydziły mnie tylko sceny jak sobie laska nożem rozcinała ciało bo chciała pnącza ze środka wyciągnąć.
paradoksy

Filmy!

przez linka 04 kwi 2011, 14:41
No tak ale bawi mnie miś, bawi mnie seksmisja, bawią mnie rozmowy kontrolowane, Kingsajz, Jak rozpętałem II wojnę światową, i inne takie.... a też jestem na tyle młoda by nie pamiętać np lat 80' .....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez paradoksy 04 kwi 2011, 14:45
jak rozpętałem II wojnę jest świetne...!
reszty nie widziałam, ale wszystko przede mną - narazie nadrabiam.

rozwalił mnie tekst:

- Name?
- Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
- Geboren?
- Chrząszczyżewoszyce, powiat Łękołody.
- WIE?!?
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez linka 04 kwi 2011, 14:49
:mrgreen:

paradoksy, no weź?? Żeby seksmisji nie widzieć??? Pozycja namber łan!!

Obejrzałam wczoraj "Siostry Magdalenki" ......... powiem tyle, wstrząsające...... dostałam agresji po tym filmie....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez paradoksy 04 kwi 2011, 14:51
linka, widzialam, ale jakiś czas temu i chyba nie za bardzo jarzyłam :mrgreen:

no na Siostrach Magdalenkach to ja pół filmu "ja bym te siostre wziela za morde i podlogę nią wymyła" i insze podobne teksty
paradoksy

Filmy!

przez NoOneLivesForever 04 kwi 2011, 14:53
Widzę ciemność, ciemność widzę.
Obejrzałam wczoraj "Siostry Magdalenki" ......... powiem tyle, wstrząsające...... dostałam agresji po tym filmie....
Ale agresji w kierunku kogo? Sióstr? To są te, które się zabarykadowały, bo miały wcześniej wizje, których nie chciano uznać?
NoOneLivesForever

Filmy!

przez paradoksy 04 kwi 2011, 14:55
NoOneLivesForever, nie, te siostry to są te, które stosowały przemoc fizyczną i przede wszystkim PSYCHICZNĄ wobec dziewczyn wepchanych w ich mury... lata 60.
paradoksy

Filmy!

przez Sabaidee 04 kwi 2011, 15:14
linka napisał(a):No tak ale bawi mnie miś, bawi mnie seksmisja, bawią mnie rozmowy kontrolowane, Kingsajz, Jak rozpętałem II wojnę światową, i inne takie.... a też jestem na tyle młoda by nie pamiętać np lat 80' .....

Misia i Rejs dzieli 10 lat. Miś powstał w latach odwilży; natomiast w Rejsie ta satyra musiała być bardziej zakamuflowana. Jeszcze jest kwestia duetu śp. śp. Himilsbach - Maklakiewicz, osobowości wobec których nie można przejść obojętnie - jeśli nie śmieszą to wkurwiają.
Sabaidee

Filmy!

przez agorek 04 kwi 2011, 15:16
linka napisał(a):miś, seksmisja, rozmowy kontrolowane, Kingsajz, Jak rozpętałem II wojnę światową, i inne takie....

to filmy ktore trzeba koniecznie obejrzec, wiele osob mlodych moze nie za bardzo rozumiec o co chodzi np.w misiu i rozmowach ale filmy sa super i ile razy bym nie ogladal zawsze sie dobrze bawie przy nich i znam niemal na pamiec, no i te kultowe cytaty...

Filmy!

przez linka 04 kwi 2011, 15:34
NoOneLivesForever, nie nie, to jest film o tym jak w latach 60' w Irlandii działały zakony które "opiekowały się" :roll: dziewczynami które "źle się prowadziły" ( takie które przynosiły wstyd rodzinom: zgwałcone, które miały dzieci a męża brak, młodziutkie matki - którym zabierano dzieci itd). O tym jak były siłą umieszczane tam przez swoje rodziny i co się działo w takich....przybytkach.

-- Pn kwi 04, 2011 2:37 pm --

Sabaidee napisał(a): Himilsbach - Maklakiewicz, osobowości wobec których nie można przejść obojętnie - jeśli nie śmieszą to wkurwiają.

A tak, to szczera prawda......... :smile:
Przyjaciel forum

Filmy!

przez Zenonek 04 kwi 2011, 15:38
paradoksy, Bo z tego co widzialem to oni doplatali jakies paski do tej liny. Chociaz ciezko mi sobie wyobrazic zeby to realnie moglo wytrzymac, moze jak znali jakies odpowiednie suply.

Generalnie film nie za dobry, aczkolwiek zapowiadal sie niezle.

Rzeczywiscie byl bardziej obrzydzajacy niz horrorystyczny. Takie elementy gore mial.

Filmy!

przez linka 04 kwi 2011, 15:40
Ja jestem fanką np. czegoś co albo właśnie wkurfia albo się to kocha .....mianowicie Bollywood.
Ja wiem, że to bajki, tak nie jest itd - ale nigdy nie traktowałam tego poważnie, po prostu lubię ten kicz, stroje, śpiewanie, tańczenie, do bólu przewidywalne scenariusze......... :bezradny:
Nic na to nie poradzę..... ale wiem, ze są ludzie pałający do tego nurtu szczerą nienawiścią. Wolę to niż "zabili go i uciekł 3" :mrgreen:
Przyjaciel forum

Filmy!

przez Sabaidee 04 kwi 2011, 15:57
Bardzo fajną polską komedią i bardzo dla mnie osobistą jest "Pogoda na jutro".
Sabaidee

Filmy!

przez agorek 04 kwi 2011, 16:00
nie ma rozy bez ognia, co mi zrobisz jak mnie zlapiesz dlugo mozna by wymieniac.

Sortuj wg