Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez paradoksy 02 mar 2011, 09:50
Korba, no ten film jest zajebisty, ja wiedziałam, że dostanie parę oskarów :mrgreen:

-- 02 mar 2011, 08:55 --

marcja, eee, oglądałam ten film
ale wersję angielską... z Adrienem Brody

to chyba to samo? :shock:

http://www.filmweb.pl/film/Eksperyment-2010-446373
Nawet niektóre sceny są identyczne (patrzę właśnie na trailer)

PS.

http://www.filmweb.pl/film/Tamara+i+mężczyźni-2010-537022

Tamara Drewe

wg mnie strasznie sympatyczna komedia, taka troszkę inna, jeśli ktoś lubi angielski humor to bardzo polecam, mi się świetnie oglądało :mrgreen:

-- 02 mar 2011, 08:58 --

a aktorka, która zagrała tytułową rolę jest prześliczna :105: :105: :105:
paradoksy

Filmy!

przez linka 02 mar 2011, 10:00
Ja jestem zawiedziona, że True Grit ( prawdziwe męstwo nie dostało żadnego Oskara) zwłaszcza młodziutka aktorka :smile:
Dziwi mnie też, że nie wygrała, ba nie była nominowana w kategorii najlepsza charakteryzacja - Alicja w krainie czarów, a wygrał dupny Wilkołak na którym się z deczka wynudziłam.
Następna rzecz za muzykę dostał Social Network....... moim zdaniem dużo lepsza bo zrobiona przez Hansa Zimmera była muzyka do Incepcji.....

No i z nominowanych oglądałam wczoraj 127 godzin - męka jakich mało.......dal mnie nudy, nudy, nudy. I nie żeby było że nie lubię filmów o samotnej podróży wgłąb siebie bo takie Into the wild - Wszystko za życie oglądałam wiele razy i dalej mnie fascynuje.
Obejrzałam też nominowany - Winters Bone bleeeee też mi się nie podobało.

Chcę czarnego łabędzia obejrzeć teraz i Fighter :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez paradoksy 02 mar 2011, 10:05
Czarny Łabędź... tematyka schizo i paranoi :mrgreen: Fajnie się ogląda, mi się podobał.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Korba 02 mar 2011, 13:42
paradoksy napisał(a):Czarny Łabędź... tematyka schizo i paranoi :mrgreen: Fajnie się ogląda, mi się podobał.

oglądałam ściągnięte... ale postanowiłam iść do kina. chcę to zobaczyć na dużym ekranie, koniecznie :105:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Filmy!

przez marcja 02 mar 2011, 22:18
Paradoksy, tak - to ten sam, ale podobno amerykanska wersja (mlodsza o 9 lat) to slabizna. Czy tak jest w rzeczywistosci, tego nie wiem, bo nie ogladalam.
A Czarnego Labedzia tez polecam:)

Filmy!

przez Korba 02 mar 2011, 23:11
Panna_Modliszka, "Ciężkie czasy"? Z Christianem Balem? Widziałam. Rewelacja.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Filmy!

przez Korba 02 mar 2011, 23:16
zgadza się. Christian jest wspaniały, a film - realistyczny, dobry, prawdziwy, dlatego tak mało promowany.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Filmy!

przez linka 03 mar 2011, 10:14
Czarny łabędź - :shock: film może i dobry, ale tak ciężki do oglądania, tak realistyczny, że jestem pewna, że nigdy więcej go nie będę oglądać....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez ehhe 05 mar 2011, 16:15

Jak ktoś lubi science fiction i efekty specjalne to mu się pewnie spodoba ;]
ehhe

Filmy!

przez LitrMaślanki 05 mar 2011, 16:21
ehhe,
tak ale pewnie na ekranie w kinie .W domu na kompie to już zupełnie co innego ;)
LitrMaślanki

Filmy!

przez linka 05 mar 2011, 16:27
Szczerze - ja lubię sci-fi, ale ten film jest wart obejrzenia tylko i wyłącznie ze względu na muzykę - w całości skomponowaną przez Daft Punk :mrgreen:
Przyjaciel forum

Filmy!

przez ehhe 05 mar 2011, 19:08
LitrMaślanki napisał(a):ehhe,
tak ale pewnie na ekranie w kinie .W domu na kompie to już zupełnie co innego ;)

A czemuż by tak? Można sobie skądś skombinować wersje hd, tudzież full hd i na telewizorze/laptopie oglądać, do tego dobre słuchawki i jest git. Bynajmniej ja nie narzekam. To że w kinie film może się jeszcze bardziej spodobać to jest chyba normalne :great:

linka napisał(a):Szczerze - ja lubię sci-fi, ale ten film jest wart obejrzenia tylko i wyłącznie ze względu na muzykę - w całości skomponowaną przez Daft Punk :mrgreen:

To jest twoje zdanie, fakt muzyka fajna ale i tak sądzę że film jest fajny, poza tym nie wyobrażam sobie sytuacji żebym oglądał film ze względu na muzykę :hide:
ehhe

Filmy!

przez Sabaidee 05 mar 2011, 19:35
ehhe, Popieram w całej rozciągłości. Zwłaszcza, że repertuar kinowy oparty jest na filmach czysto komercyjnych, a ja mam trochę większe wymagania. W KDF-ach nie ma wszystkiego co chciałbym obejrzeć. I tutaj też jestem trochę skrzywiony :D
Sabaidee

Filmy!

przez linka 05 mar 2011, 19:45
ehhe napisał(a):
linka napisał(a):Szczerze - ja lubię sci-fi, ale ten film jest wart obejrzenia tylko i wyłącznie ze względu na muzykę - w całości skomponowaną przez Daft Punk :mrgreen:

To jest twoje zdanie, fakt muzyka fajna ale i tak sądzę że film jest fajny, :

No a czyje to ma być zdanie, jak nie moje :lol:
Film MOIM ZDANIEM taki sobie, efekty specjalne bardzo dobre ale nie porażające, gra aktorska i fabuła :roll:, muzyka zajebista.

ehhe napisał(a):poza tym nie wyobrażam sobie sytuacji żebym oglądał film ze względu na muzykę :hide:

To twoje zdanie, a może ktoś ma inne ;) poza tym poszłam do kina na film - całościowo - i po filmie tylko ścieżka dźwiękowa mnie zainteresował, film - spodziewałam się czegoś więcej o :)

Za to mogę polecić film Fighter w pełni zasłużony Oscar dla Christiana Bale'a. Fajne, typowo męskie kino, ciekawie nakręcony i na faktach - polecam :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg