Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez iman 26 paź 2006, 02:44
Absolutnie genijalny według mnie film- "Łowca Jeleni", choc nie jest to film na poprawe humoru, ale jesli lubicie filmy dające do myslenia to polecam.

turkawka napisał(a):Polecam "Smażone zielone pomidory"

- popieram

wspominane było równiez "Imperium słońca"- zdecydowanie tak
z lżejszych filmów- ktoś pisał o "Czekoladzie"- równiez popieram
z cięższych filmów- " Coma", " Sekretne okno"
z filmów moocnych- "Nieodwracalne"- teoretycznie od 21 lat, w praktyce sadze , ze ma to uzasadnienie...

co do przewijającego sie tu wątku horrorów- kurcze, ja tez jakos tak mam, ze je lubie, hoć bardziej lubie thrillery, ale tylko niektóre- z moich faworytow: "Dark water", no i klasyka- "Milczenie owiec", wbrew wszystkim znajomym podobało mi sie równiez "Zejście"

kurcze!! zapomniałabym - magiczny dla mnie film, który zawsze mnie odpręża - uwaga... " Ania z Zielonego Wzgórza" :)

przez meskalina 04 lis 2006, 21:55
Po raz kolejny dzisiaj widzialam "Orbitowanie bez cukru" , cudny film...akurat dzisiaj byl w tv, badzo polecam
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez IceMan 13 lis 2006, 22:34
myślę, myślę i za nic nie przychodzą mi do głowy żadne konkretne tytuły. Jeżeli chodzi o jakieś miłe, ciepłe, wzbudzające nadzieje filmy, to polecam komedie (obyczajowe, romantyczne i inne podgatunki), odradzam sensacyjne, dramaty (komedie sensacyjne i komediodramaty także odradzam). Odsyłam do takich serwisów jak: film.onet.pl, film.wp.pl, film.interia.pl do wyszukiwarki i trzeba poszukać jakichś dobrze ocenianych filmów. hmmmm... jednak coś sobie przypomniałem: Zakochany bez pamięci, Dzień świstaka, Smoochy, Między Piekłem a Niebem (pozycja obowiązkowa! niesamowity film), Pani Doubtfire, .... więcej sobie nie przypomnę aj ta skleroza ;)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez korres1 14 lis 2006, 00:57
Dla tych co nie wiedzą - Arabela wróciła!!!

przez IceMan 31 sie 2007, 02:02
Chcecie się trochę postraszyć?

The Messengers (2007)

mocny...
Przyjaciel forum

przez anonim 31 sie 2007, 02:25
Ja polecam serię oszukać przeznaczenie(głównie 1 i 2 z naciskiem na 1) jeśli ktoś lubi horrory ofc, bo w innych przypadkach tego nie oglądajcie :smile: z tego gatunku polecam też ring, Nie wiem czemu bardzo przepadam za serią Władca Pierścieni, może dlatego, że wiele czasu spędziłęm czytając wszystkie części(łącznie z Hobbitem) i bardzo podoba mi się ten fantastyczny świat(głównie lasy elfów), jak coś lekkiego to może być dzień świra :D albo Job ostatnia szara komórka(polecam), nie polecam filmu Czeka na nas świat, mimo że to miała być komedia to bardziej odebrałem to jako dramat młodego człowieka... Film Ryś jakoś nie zrobił na mnie dużego wrażenia,właściwie to w ogóle mnie nie śmieszył, taki debilny humor..(może nie mam poczucia humoru i jestem inny, bo niektóre osoby w mojej klasie sra*ą na jego punkcie)
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez IceMan 31 sie 2007, 02:54
anonim napisał(a):(może nie mam poczucia humoru i jestem inny, bo niektóre osoby w mojej klasie sra*ą na jego punkcie)

Czemu od razu pomyślałem o Boracie? :roll:
anonim napisał(a):Ja polecam serię oszukać przeznaczenie(głównie 1 i 2 z naciskiem na 1) jeśli ktoś lubi horrory ofc, bo w innych przypadkach tego nie oglądajcie Smile z tego gatunku polecam też ring

... Droga bez powrotu, Klucz do koszmaru, Hostel, nie wolno pominąć w tej paczce starej dobrej Piły

... a jak się nazywał film nagrany przez tych samych ludzi co The Ring no i oczywiście w tym samym klimacie... ? chciałbym obejrzeć - nie pamiętam tytułu
Przyjaciel forum

przez Twilight 31 sie 2007, 03:27
"Dzień Świra'' IMO lekki nie jest ;)

Z horrorów lubię "Wywiad z Wampirem", (klasyka) chociaż w sumie nie wiem, cz wypada to dzieło nazywać horrorem. Władce Pierścieni uwielbiam, podobnie jak sagę SW... Z miej znanych filmów, polecam "What Dreams may Come", znane pod polskim tytułem "Między Niebem a Piekłem".

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez anonim 31 sie 2007, 18:24
"Piękny umysł" z Russelem Crowe

Przyznaje, świetny film

wszystkie przygody żandarma Cruchota z genialnym Luisem de Funesem

No całą serie można zaliczyć do filmów lekkich, choć szczególnie mnie nie śmieszyły ale fajnie się oglądało, jak zresztą wszystkie filmy Luisa, choć lubiłem go.

Czemu od razu pomyślałem o Boracie?

IMO prymitywny film, mało tego jeden z bardziej prymitywnych...Dorównują mu tandetne amerykańskie komedie gdzie jeden koleś kopie drugiego w dupe i wszyscy się z tego śmieją... albo jest pokazana studencka popijawa gdzie wszyscy w końcu wymiotują od alkoholu albo ćpają, nie rozumiem czemu niektórzy się z tego śmieją...

Do świetnych komedii trzeba dodać serię: Naga Broń, wprost płakałem ze śmiechu w niektórych momentach :smile:
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Jovita 31 sie 2007, 21:53
'' testosteron''
'' klatwa''
'' pila ''
'' piraci z karaibow''
''300 ''

moje ulubione filmy :mrgreen:
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez anonim 01 wrz 2007, 01:20
No i oczywiście 7 krasnoludków historia prawdziwa- super film nie tylko dla dzieci :D
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez IceMan 01 wrz 2007, 01:24
Jeżeli już w tych klimatach to Asterix i Obelix: Misja Kleopatra wymiata (obowiązkowo z polskim lektorem)
Przyjaciel forum

przez Twilight 01 wrz 2007, 03:30
Nie z lektorem, a z dubbingiem, ale sie zgadza - świetne było.

To jak przyfangolę, żeby nie było za lekko - "Nieodwracalne''. Nie dziwię się, że wielu ludzi nie mogło obejrzeć tego filmu do końca.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez IceMan 01 wrz 2007, 12:26
Nie z lektorem, a z dubbingiem, ale sie zgadza - świetne było.

No racja... literówka :P
Przyjaciel forum

Sortuj wg