Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Naemo 26 sie 2016, 00:33
Kontrast, o czym? :) Mam niedosyt seriali ostatnio, a Mr. Robot też dopiero drugi sezon kończy.
f60.3 | deprecha | sertralina 100 mg, trittico CR 50 mg

stop existing and start living

Filmy!

przez Kontrast 26 sie 2016, 00:43
Nathaliee, O Pablo Escobara, człowieku który zarobił masę pieniedzy na kokainie jej dystrybucji z Medellin na cały świat. Ogólnie zarabial rocznie tyle co średniej wielkości państwo, sam nie ćpał, hodował gołębie, miał własne zoo. Zaatakował czołgami sąd najwyższy jak go mieli wsadzić i spalił akta swoich spraw. Musieli interweniować amerykanie. Choć to historia bandziora to wiele jest tam o człowieku o tym jak rozdawał pieniądze o tym, ze chciał coś zmienić ale narzędzia były nie te ale zaangażowanie ogromne.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Filmy!

przez Artemizja 27 sie 2016, 17:13
Snatch. Jeden z lepszych filmów jaki oglądałam.
No i oczywiście Cztery Pokoje - klasyka sama w sobie :mrgreen:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez jeruka9 27 sie 2016, 17:35
wilk z wallstreet

od wesela do wesela
Poznałem kobiete swego zycia jestem na zawsze Mai :105:

Filmy!

przez iiwaa 27 sie 2016, 22:47
Polecam Młodość w reżyserii Paolo Sorrentino (tego samego, który wyreżyserował Wielkie piękno).
Już samo jego nazwisko jest wystarczającą reklamą ;) Tworzy sztukę wśród wszechobecnego potoku filmowego szamba - moim zdaniem.
Koty nie uznają za elokwentnego nikogo, kto nie potrafi miauczeć.

Filmy!

przez Naemo 27 sie 2016, 22:59
Właśnie przypomniała mi się bardzo przyjemna komedio-akcja :D Udając gliniarzy (Let's Be Cops) z 2014
f60.3 | deprecha | sertralina 100 mg, trittico CR 50 mg

stop existing and start living

Filmy!

przez wiejskifilozof 03 wrz 2016, 16:09
Jack Strong super film.

Filmy!

przez Naemo 03 wrz 2016, 17:03
wiejskifilozof napisał(a):Jack Strong super film.

To prawda :D

Po obejrzeniu Suicide Squad daję temu 3/10 na Filmwebie....

Filmy!

przez zzzzz 10 wrz 2016, 19:18
iiwaa napisał(a): ale mnie ubiegles
w takim razie... przepraszam :smile:

Capricorn ,całkiem fajnie ale.... zostaw coś dla innych :hide: :mrgreen:

mogę polecić : Lulu na moście / Lulu on the Bridge (1998)
Krótki opis fabuły : http://www.cda.pl/video/51323908?wersja=720p

Filmy!

przez Liber8 24 wrz 2016, 15:42
Steve Jobs (2015), ale gniot, wytrzymałem 0,5 godziny, nie polecam, korpogadka i korposzczury, w sumie to nie wiem na co niby liczyłem.
Ex Machina (2015), jedno z lepszych s-f z tego roku
Jupiter: Intronizacja (2015), mimo niskich ocen, nawet mi się podobał,
Capricorn, zacna lista, większość widziałem :D
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul
I don't need anything to get me through the night
Except the beat that's in my heart
Yeah, it's keeping me alive

Filmy!

przez Kontrast 27 wrz 2016, 18:04
Jak oglądam ,,zamęt'' nawet niezły i widziałem ostatnio ,,na granicy'' Dosyć ciekawy film ze słabą końcówką. Na plus zimowa aura i złowieszcze napięcie unoszące się w powietrzu i Bieszczady. Można odnaleźć tam sporo inspiracji trochę ,,dom zły,, trochę,, trzeci'' nawet ,,nóż w wodzie'' ale zdecydowanie do tych trzech wymienionych mu troszkę scenariuszowo daleko, choć są tam ciekawe rozbarwienia psychologiczne dotyczące np przemocy czy manipulacji ale to taki zalążek.

Filmy!

przez Kontrast 02 paź 2016, 19:38
UWAGA HIT!!! ,,Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham(2016)'' -Podglądanie w pracy wybitnego krakowskiego psychologa Bogdana de Barbaro to nie tylko relacja z niedostępnego zazwyczaj dla kamery gabinetu psychoterapeuty.To również autotematyczna opowieść o kinie, które leczy.
De Barbaro rozmawia z dwiema kobietami: matką i córką. Łoziński stawia przed nimi kamerę i rejestruje cykl pięciu spotkań. Jak w ogóle doszło do tej sytuacji, przy założeniu, że obaj panowie chcieli dalej pracować w zawodzie? Co z etyką zawodową?

Moze być dobre, ciekawe kiedy bedzie w necie.

Filmy!

przez Wołodi 03 paź 2016, 13:16
W ten weekend srogo się zawiodłem na Wolverine w piątek na polszmacie, czytałem że koleś ma utracić zdolność regeneracji oraz działać w Japonii dlatego spodziewałem się bardziej realistycznej napieprzanki ale sceny były nędznie zmontowane (widać tylko chaotyczne ruchy kończyn), było ich mało a pod koniec znowu zaczęła się bajeczka więc wyłączyłem. O filmie Miasto 44 chciałbym napisać że to gniot i jedna wielka dłużyzna ale winny tak naprawdę jest Filmzyeb bo oznaczyli to dzieło jak wojenny a powinni dopisać melodramat, wtedy nie byłbym tak rozczarowany brakiem długich scen akcji. Jedyna z prawdziwego zdarzenia była na sam koniec z łopatą ;) reszta to jakieś niewypały, coś się zaczyna dziać i nagle przestaje, trochę jak "strzelaniny" w W-11, kilka puknięć i po wszystkim. Bardzo dobre było W obronie własnej ze Stathamem, napierdalanek jak z tym syropem dla dzieci - nie za dużo ale nie za mało :D Postacie mimo że typowe to ciekawie poprowadzone, film z duszą a nie puste mordobicie. Rozczarowało Oszukać przeznaczenie 5. Fajny motyw z zabiciem kogoś aby ocalić swoje życie ale pomysły na śmierć biedne, zupełnie bez polotu. No i dlaczego gołąbeczki zginęły chociaż formalnie im się udało zmanipulować system?!
zbanowany

Filmy!

przez Malarz cieni 03 paź 2016, 16:59
BRACIA KARAMAZOW reż. Zelenka

Czesi grają "Braci Karamazow" w hali stalowni na krakowskiej Nowej Hucie. Dosyć oryginalny film, ciekawie ogląda się teatr w nietypowej scenografii. Szczególnie rozbawiła mnie scena, w której stary Karamazow musi napluć na ikonę, a drugi aktor podaje mi zdjęcie Jana Pawła II. Potem w przerwie śmiali się z aktora grającego starego Karamazowa, że jego kariera jest w Polsce skończona. :mrgreen: Troszkę zawiódł mnie melodramatyczny koniec, ale nie będę zdradzał szczegółów.
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

Sortuj wg