Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez klex 03 sie 2016, 15:15
Arhol napisał(a):
klex napisał(a):Zna ktoś jakiś portal z darmowymi filmami bo na cda i YouTube część filmów jest blokowana dla użytkowników premium.
polecam ściągać z torrentów jak piratebay itd,je najszybciej

Nie chce mi się ściągać i czekać, zapychać twardy dysk (jeszcze mnie ktoś posądzi o naruszanie praw autorskich) chodzi raczej o portal jak Youtoube żeby obejrzeć za darmo ale raczej teraz wszystko pełnopłatne na VOD na zasadzie wypożyczenia.
12513238

Filmy!

przez iiwaa 03 sie 2016, 16:15
atic napisał(a):to dam mu drugą szanse bo raz próbowałem obejrzeć, ale może przedwcześnie się zniechęciłem.

Dlaczego?
iiwaa

Filmy!

przez atic 03 sie 2016, 19:46
taki siakiś dekadencki :)
atic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Stracona100 04 sie 2016, 10:47
"Carte Blanche" - film polski oparty na faktach o tracącym wzrok nauczycielu. W roli głównej A. Chyra.
Bardzo dobry, poruszający, z klimatem.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Filmy!

przez iiwaa 06 sie 2016, 01:39
atic napisał(a):taki siakiś dekadencki :)

Dobre, bo włoskie ;)
Fellini, Umberto Eco, Botticelli, Buonarroti (Michał Anioł), da Vinci, Caravaggio, Ferrari, Maserati, jedzenie 8) , Pavarotti, Vivaldi, Puccini, Rudolf Valentino :D , ten klimat, ta architektura, Triest :!: , Versace, Gucci, Prada, D&G, Cerruti, Nina Ricci, Positano :!: :!: :!: , Koloseum, Panteon, Forum Romanum, wszystko zawdzięczamy Włochom :D
No i teraz jeszcze "Wielkie piękno" ;)
Zawsze powtarzam, że nie ma piękniejszego kraju.
iiwaa

Filmy!

przez NN4V 06 sie 2016, 10:16
iiwaa napisał(a):... wszystko zawdzięczamy Włochom :D....

... i katalończykom. :D

Obrazek
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Filmy!

przez iiwaa 06 sie 2016, 14:27
NN4V napisał(a):
iiwaa napisał(a):... wszystko zawdzięczamy Włochom :D....

... i katalończykom. :D

Obrazek

Barcelona 8)
(czemu tu nie ma uśmieszków-serduszek)?
iiwaa

Filmy!

przez zalezna 08 sie 2016, 03:00
my fav:
pitch perfect (1,2), patch adams, braveheart,
dangerous minds, lolita, I am Sam, the breakfast club,
mindscape, the cheating pact, music of the heart,
roommate, Double Jeopardy(1999), Boy in the Striped Pyjamas,
Girl, interrupted,snow cake, the virgin suicides,
requiem for a dream, harry potter, raise your voice,
river wild(1994), Die Hard (w sumie dużo tego:)
zalezna

Filmy!

przez Stracona100 09 sie 2016, 20:34
Motyl. Still Alice. - warto zobaczyć.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

Filmy!

przez Liber8 10 sie 2016, 12:48
Stracona100 napisał(a):Motyl. Still Alice. - warto zobaczyć.

Jak najbardziej warto :(

Filmy!

przez Stracona100 10 sie 2016, 18:57
"W harmonii" (En equilibre)

Marc (Albert Dupontel) jest doświadczonym kaskaderem, który pracuje z końmi. Po wypadku na filmowym planie doznaje urazu, jeździ na wózku inwalidzkim i zdaniem lekarzy nie ma szans na to, że kiedykolwiek znów zasiądzie w siodle.
Odwiedza go agentka firmy ubezpieczeniowej, młoda i czarująca Florence (Cécile De France). Spotkanie z załamanym, nieprzyjmującym do wiadomości porażki mężczyzny zmienia jej życie.

Film wciągający i wzruszający.

- E.M.Remarque

Filmy!

przez Pieprz 10 sie 2016, 19:07
Liber8 napisał(a):A tu proszę jaka niespodzianka, ziemię zaatakowali marsjanie, a grubas okazał się bohaterem ratującym piekną dziewczynę, w dodatku intencje miał czyste :pirate:
Z tymi czystymi intencjami to żartujesz prawda? ;)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Filmy!

przez Liber8 10 sie 2016, 20:20
A jednak ktoś obejrzał ten film ;)
Pieprz napisał(a):Z tymi czystymi intencjami to żartujesz prawda? ;)

Tak średnio bym powiedział :pirate: Jest on negatywną postacią i złem wcielonym, ale z tego co pamiętam, nie rozchodziło się mu o żadne seksy ani nic w tym stylu. Rozpoczynając oglądanie, moja pierwsza myśl dotyczyła tego, że będzie się próbował do niej dobierać.
Bez sensu jest to, że nie dał jej pobyć dłużej przy wejściu (w śluzie) tak żeby mogła zobaczyć przelatujące statki, wtedy byłaby pewność.
Zamysł miał taki, żeby trzymać ją tam przez długi czas i tworzyć coś na wzór rodziny (z nią i tym drugim gostkiem), a to wiadomo byłaby patologia. Przetrzymywania kogoś wbrew jego woli, tak by go chronić, nie można niczym usprawiedliwić, nawet atakiem marsjan :pirate:

Filmy!

przez Stracona100 10 sie 2016, 20:37
"Dom Zły" - Pewnej deszczowej nocy Edward Środoń (Arkadiusz Jakubik) pojawia się przypadkowo w domu małżeństwa Dziabasów (Kinga Preis i Marian Dziędziel). Początkowa nieufność gospodarzy ustępuje miejsca tradycyjnej polskiej gościnności. Przybysz nie przypuszcza nawet, jak bardzo to spotkanie odmieni jego życie.

To bardzo ciężkie, gorzkie, męskie kino. Bez eufemizmów, bez owijania w bawełnę pokazuje mroczną, bolesną i do bólu przejmującą rzeczywistość lat 80. Wraz z rozwojem akcji reżyser zagęszcza atmosferę i nie rozładowuje napięcia aż do samego końca. Realistyczne z pozoru sceny płynnie przechodzą u niego w dziką fantasmagorię, puentowaną bardzo często smoliście czarnym humorem. Najcięższy z rzucanych przez reżysera głaz przygniata widza jednak dopiero wtedy, gdy uświadomi sobie, że przez ostatnie trzydzieści lat niewiele się u nas zmieniło.

- E.M.Remarque

Sortuj wg