Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Liber8 09 maja 2016, 06:42
Gage napisał(a):Podobał się?

Wciągający, przerażające te 6%, prawda leży pewnie gdzieś pośrodku - a wiec "oficjalne dane" podane przez Franciszka 1% vs. filmowe 6%, nie jestem z tych którzy walczą z kościołem na każdym kroku, ale pedofilia to zwykłe ...yństwo, należy to napiętnować, zamiatanie tego pod dywan - jest jeszcze większym sku.... :(

Filmy!

przez AdamKonopik 10 maja 2016, 15:51
Ja polecam Bone Tomahawk naprawdę świetnie się ogląda i trzyma w napięciu do samego końca :)

Filmy!

przez Goni 13 maja 2016, 12:44
Oglądałem go kilka tygodni temu. Film dobry. Pozornie nic w nim się nie dzieje, a sceny się dłużą, ale mimo to trudno było mi odejść od telewizora. Jednak horror to nie jest, a taki thrillero-western.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Kontrast 13 maja 2016, 14:29
Ja widzialem ostatnio ,,High-Rise'' ładny teledyskowo - modernistyczny rozpierdol.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Filmy!

przez kaja-bolero 17 maja 2016, 09:26
Uwielbiam kino hiszpańskie i francuskie. Polecam
Kod: Zaznacz cały
http://www.filmweb.pl/film/Requisitos+para+ser+una+persona+normal-2015-723838
genialna komedia, dla tych co lubią lżejsze klimaty, ale zdecydowanie nie w stylu głupkowatych amerykańskich komedii typu American Pie. :) :great:

Filmy!

przez Liber8 29 maja 2016, 15:49
Był już podawany, odkopuję
Ostatnia miłość na Ziemi (2011) (perfect sense)
W wyniku tajemniczej epidemii ludzkość traci po kolei wszystkie zmysły. Susan i Michael mimo braku smaku, słuchu i wzroku walczą o swoją miłość.

Jedna z najsmutniejszych apokalips jakie widziałem :(

Filmy!

przez cdn. 31 maja 2016, 16:24
Ostatnio oglądałam Delicatessen. Moje klimat, wątek Aurore genialny.

Filmy!

przez Arhol 02 cze 2016, 00:47
Z ostatnich na których byłem
batman v superman dawn of justice...oh mein got...crap.
Civil war - jako tako ok,mój błąd to pójście na polski dubbing,holy fffu
Deadpool - zdecydowanie z tego typu filmów najlepszy jaki w tym roku oglądałem,tu mogę polecić,bo naprawdę było bekowo.
Zootopia (piratebay powah) - Całkiem zjadliwy tytuł w wykonaniu disneya...jeśli ktoś lubi filmy animowane polecam jak najbardziej.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Filmy!

przez Kontrast 03 cze 2016, 21:25
kaja-bolero, Hej bylas na tym w kinie? Czy gdzies w internetach znalazlas?

Filmy!

przez Druid 05 cze 2016, 00:24
Schmitke(2014) - kojący i zabawny (pod warunkiem, że nie ma się awersji do czeskich filmów i nie oczekuje się komedii)
Może powinnam wspomnieć, jaką mam diagnozę :roll:
Druid

Filmy!

przez Piotrek1996 06 cze 2016, 10:55
Z filmów co niedawno oglądałem to mogę polecić Przebudzenia z Robinem Williamsem, De Niro w rolach głównych, ale postacie poboczne też się świetnie spisały mym zdaniem. W ciągu miesiąca jakoś obejrzałem dwa razy. Tak mi się spodobał. Ogółem to Robina bardzo lubiłem w dzieciństwie, a nawet do teraz wracam do filmów w których grał od czasu do czasu, świetny człowiek i aktor.

Plus jeszcze z tych tytułów co skończyłem w tym roku to spodobał mi się jeszcze Whiplash. Kumiko, The Hunter czy jakoś tak, czyli bardzo nieznany film też był nawet spoko. Nie był nie wiadomo jak świetny, aczkolwiek nie oglądało się najgorzej.

Dwa tygodnie temu skończyłem jeszcze pierwszy sezon serialu Utopia. Nieźle zniszczył mi mózg przyznam :P

Filmy!

przez Kontrast 06 cze 2016, 11:42
Piotrek1996, Utopia świetna i mało znana. Szkoda ze nie kontynuowali tego serialu. Przebudzenie to świetny film, masz dobry gust przyznam, w sumie to taki jak ja czyli bardzo dobry:)

Filmy!

przez Piotrek1996 08 cze 2016, 11:00
Kontrast napisał(a):Piotrek1996, Utopia świetna i mało znana. Szkoda ze nie kontynuowali tego serialu. Przebudzenie to świetny film, masz dobry gust przyznam, w sumie to taki jak ja czyli bardzo dobry:)

A dziękuję. Jeszcze drugiego sezonu Utopii nie zacząłem, ale zamierzam. Choróbsko mnie wzięło od wczoraj, więc może nawet dziś się skuszę. Jest taki świetny jak pierwszy i też rozwala mózg, ale jednocześnie daje do myślenia na pewne sprawy czy gorszy? Czytałem różne opinie, więc dlatego pytam ;)

Filmy!

przez StereoDub 08 cze 2016, 15:38
Polecam brytyjski mini-serial "Black Mirror". Właściwie jest to kilka zupełnie odrębnych historii, odcinki nie są połączone fabularnie, więc można je traktować jako osobne filmy niepełnometrażowe.

A z typowych filmów, które ostatnio obejrzałem, "Jacob's Ladder" (Drabina Jakubowa), klasyk z 1990, ale dopiero teraz obejrzałem po raz pierwszy, moim zdaniem świetny.

Sortuj wg