Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Artemizja 14 sty 2016, 08:55
Obejrzałam nowe Gwiezdne Wojny i o ile nie uważam, żeby był to kit, to jednak czegoś mi w nich zabrakło. Porównując tę część do poprzednich jest jednak spora przepaść...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Filmy!

przez zzzzz 17 sty 2016, 02:13
Man Up ( 2015 ) -koniecznie z polskim lektorem ;)
-to jeden z tych filmów które świetnie się ogląda we dwoje ale też świetnie samemu :smile:
Pozytywne zaskoczenie , prawie zsikałem się ze śmiechu , więc polecam :great:

Ten film jest taki... prawdziwy :mrgreen:

" Jack umawia się na randkę w ciemno. Poznaje Nancy, która mimo pomyłki mężczyzny, postanawia nie wyprowadzać go z błędu."

Filmy!

przez chojrakowa 17 sty 2016, 06:20
W wieku 23 lat zaznałam uczucia przyjemności z oglądanego filmu.
Najpierw "Jak się pozbyć cellulitu" i mnóstwo śmiechu jakoś w zeszłym tygodniu chyba a dzisiaj "Kołysanka" i chociaż nie powaliła mnie na łopatki, oglądanie i przeżywanie nie było doświadczeniem bolesnym ani jakoś stresującym. Nowość.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez jetodik 18 sty 2016, 19:31
wczoraj w radiu jakaś pani odradzała oglądania filmu Zjawa ponieważ jest przepełniony bólem i cierpieniem.
Powiedziała, że oglądanie cierpienia i to w takim realistycznym wydaniu zabija w człowieku wrażliwość. W takim razie czy ludzie często spotykający się z cierpieniem stają się niewrażliwi? czy sposobem na zachowanie wrażliwości jest odwracanie głowy i czy taka wrażliwość nie jest trochę sztuczna?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Filmy!

przez ego 18 sty 2016, 22:11
jetodik napisał(a):W takim razie czy ludzie często spotykający się z cierpieniem stają się niewrażliwi?
Na własnym przykładzie i z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że tak. Częste bytowanie blisko z cierpieniem sprawia, że człowieka przestaje to ruszać, bo się z tym oswaja. Kogo bardziej będzie ruszać choćby czyjaś śmierć? tego co widzi ją po raz pierwszy, czy drugi, czy kogoś kto patrzy na nią na co dzień? choć osobiście nie przypisałabym takich właściwości cierpieniu ekranowemu. Mnie takie nigdy jakoś nie ruszało, bo zawsze była ta myśl w głowie, że to tylko film. Nie wiem jak u innych ludzi, są tacy którzy jednak potrafią się bardzo wzruszać tym co widzą we filmie.
ego

Filmy!

przez Kot_ 19 sty 2016, 00:02
Ja lubie się dobijać czasami ciężkimi filmami i nie zauważyłem aby to na moją wrazliwość wpłynęło. Co innego tacy np. lekarze którzy nie rzadko muszą ratować ludzi z wypadków z pourywanymi kończynami i co rusz z cierpieniem ofiar i ich rodzin się spotkają. Rozmawiałem kiedyś z typem który całe życie pracuje w "R-ce i pytałem się wlasnie z ciekawosci jak sobie radzi psychicznie, to mówił, że czlo2iek sie przyzwyczaja i po pewnym czasie ciepienie ludzkie nie jest już tak wstrzasajace.
Ale, że film od czasu do czasu? i to jeszcze taka hollywoodzka bajeczka. Obejrzyjcie sobie "Plac Zbawiciela" jak chcecie ciężkiego filmu.
Kot_

Filmy!

przez jetodik 19 sty 2016, 18:11
Beautiful 2010 też bardzo ciężki film, ale dobry przy tym.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Filmy!

przez Evia 19 sty 2016, 18:19
jetodik napisał(a):Beautiful 2010 też bardzo ciężki film, ale dobry przy tym.

Potwierdzam, dobry film
Jednak jeśli ktoś jest zainteresowany to radzę szukać według fonetycznej nazwy "Biutiful"
No i nie przesadzałabym z określeniem bardzo ciężkiego filmu (może to niektórych odstraszyć)

Filmy!

przez jetodik 19 sty 2016, 18:22
racja Biutiful :)
dodam, że reżyserem tego filmu jest reżyser Zjawy, widać nie boi się przedstawiać rzeczywistość od jej ciemnej strony.

Filmy!

przez Evia 19 sty 2016, 18:37
Dobrze wiedzieć. Nawet nie zwróciłam uwagi, że to ten sam reżyser. Chyba będę musiała się zapoznać z jego pozostałą twórczością
Znacie może jeszcze jakieś pesymistyczne filmy?

Filmy!

przez Kot_ 19 sty 2016, 18:43
Kot_

Filmy!

przez Kontrast 19 sty 2016, 18:45
Nowa dziewczyna - widzialem ostatnio, jak na Ozon'a to malo w tym tlenu. Temat zinfantylizowany, straszna cioteria miejscami, dla samca alfa nie do obejrzenia;d
Nienawistna ósemka - jesli mialby porownac ten film do dan, to jest to porzadny stek. Wiadomo, ze nie za zdrowe to jest, pewno na starym tluszczu bo jesz to w podrzednej knajpie w kolorado kolo Radomia, ktora gwiazdek miszela to nie widziala ale to posilek tresciwy i syty a ty jestes glodny czegos niezlozonego i nie brzmiacego po francusku. W polowie bierzesz dolewke browca i idziesz sie wysikac zaliczajac numerek z barmanka w przybarowej pakamerce. Konczycz i jestes szczesliwy, nie byla to co prawda wizyta w operze i nie mogeles udowodnic jak jestes madry ale bylo fajnie. Wracasz do domu dowiadujesz sie, ze masz ejc i umierasz. Potem sie budzisz i cieszysz ze to byl sen. Choc nadal dajesz mu cos kolo 7demki.
Pokój - poleciala mi lezka a to juz swiadczy ze mam cos z geja, mimo to to bardziej zlozony film niz opisujaca go fabula w streszczeniach i jednym slowem warto.
Spectre - jesli mialbym do wyboru masturbacje z ojcem lub wybranie sie na ten film do kina, troche bym sie zastanawial. Na szczescie jest juz spiracony wiec obejrzalem i delikatnie mowiac cos w tym gownie nie gralo a miejscami chcialo sie pojsc do starego na pierwotna forme zabawy ale przypomnialem sobie ze nie zyje. A a a Bellucci nie pomogla i nie pokazala cyckow.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Filmy!

przez Hans 19 sty 2016, 20:40
Evia napisał(a):Znacie może jeszcze jakieś pesymistyczne filmy?

"Pelle zwycięzca"; "Diaz" (2012); "Hardkor Disko"; "Dług"; w sumie "Brat", ale tylko pierwsza część; "Kobieta w Berlinie";
"Antychryst" (2009); "Róża" (2011); "Trainspotting"; "Romper Stomper"; "Że życie ma sens"; "Przesłuchanie" (1982); trylogia
"Pusher"; "Stalingrad" (1993); "Skrawki" (1997) - możesz spróbować reszty filmów Korine'a; "Chłopak rzeźnika" (1997); "Nil
by mouth"; "Strefa wojny" (1999); "Upadek" (1993); "Der Untergang" (2004); "Gra" (2011); "Kraina śniegu" (2005). Jest tego więcej.

Był jeszcze taki ponury film o kobiecie, która trafia do opuszczonego domu gdzieś na zaśnieżonym odludzi i tam dowiaduje się co się działo chyba z pamiętnika, ale nie jestem wstanie sobie tytułu przypomnieć, a sam bym chętnie znowu obejrzał.
Feed your head
Feed your head

Filmy!

przez my_name 19 sty 2016, 20:50
Evia, widziałaś Dom z piasku i mgły? Naprawdę smętny

Sortuj wg