Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez jetodik 08 sty 2016, 18:45
Mnie się Marsjanin nie podobał, prawdę powiedziawszy to obejrzałem tylko do 3/4, bo już dłużej nie mogłem tego filmu znieść.
Ostatnio oglądałem "Sherlock i upiorna panna młoda" i było super :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Filmy!

przez Hans 08 sty 2016, 18:46
Widziałem film "Zjawa". Kilka fragmentów dobrych, ale jako całość wypada średnio.
Feed your head
Feed your head

Filmy!

przez Masturbow 08 sty 2016, 18:46
+ dla Ciebie jeto za marsjański hejt, będą jednak z Cb ludzie
Masturbow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez jetodik 08 sty 2016, 18:49
Masturbow, To Tobie też zaksięgowałem plusik :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Filmy!

przez Kontrast 08 sty 2016, 18:49
,,Pakt'' serial pl nawet nawet sie oglada choc finalowego od. jeszcze nie widzialem.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Filmy!

przez ben rei 08 sty 2016, 21:49
Marsjanin to typowa zjjebana amerykańska wydmuszka, książka i film w ogóle nie powinny powstać bo wiatry na Marsie są kompletnie niegroźne jeśli chodzi o siłę, jedynie pył jest wkurrwiający :] a Damon to się skończył na Bourne

Sicario może być, takie mocne 6/10
fubar

Filmy!

przez Evia 09 sty 2016, 18:35
W Marsjaninie najlepsze były brawa ludzi cieszących się z jego powrotu na Ziemię :D
W tym momencie niekontrolowanie strzeliłam sobie takiego facepalma, że aż głowa zabolała :D

A film Zjawa mi się podobał. Co prawda było kilka wad, pod koniec zaczął już trochę przynudzać, no i plułam sobie w twarz, że obejrzałam wcześniej trailer, który był streszczeniem całego filmu :?
Powiedziałam sobie, że już nigdy więcej nie będę oglądać żadnych zwiastunów.

Filmy!

przez Kot_ 10 sty 2016, 23:01
To jest jeden z moich ulubionych sci fi w takich klimatach http://www.filmweb.pl/film/Moon-2009-473111
Kot_

Filmy!

przez Śmiercionauta 10 sty 2016, 23:10
New-Tenuis napisał(a):
Śmiercionauta napisał(a):New-Tenuis, ja Kinskiego uwielbiam jako aktora, ale za to zakochałem się w jego córce. ;)

... która, delikatnie rzecz ujmując, nie przepadała za swym tatą. Biorąc pod uwagę jej domniemane przeżycia (jej i jej siostry Poli), obie mogłyby się znaleźć na portalu nerwica.com. Zastanawiam się tylko, po kim Nastassja jest taka piękna. ;)
Po "Człowieku zwanym ciszą" i "Nosferatu Wampir" obejrzałam "Fitzcarralda" i dokumentalny "Mój ukochany wróg" Herzoga. Choć "Fitzcarraldo" się trochę zestarzał, bardzo go polecam.

Oglądałaś Aguirre, gniew boży?
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Filmy!

przez zzzzz 11 sty 2016, 01:49
Uciekinier napisał(a): Dysponuje ktoś NZT ? :o Przyjmę w każdych ilościach ;)

Więcej wiary w ludzi - słyszałem że Polacy to najlepsi chemicy na świecie :mrgreen:

Filmy!

przez Kot_ 11 sty 2016, 03:00
jetodik napisał(a):Revenant 2015, film zapiera dech w piersiach, dosyć ciężki, rzeczywistość natury i tej górskiej zamieszkałej przez zwierzęta i tej ludzkiej, pokazana w pełnej swojej surowości.
Obsada z górnej półki.
no fajnie natura ukazana i to, jak człowiek poza cywilizacją i kulturą jest zdziczały. Jednak poza tym, to taka bajeczka hollywoodzka i prosta badziewna fabuła, że końcówkę, to już z nudów przewijałem. Leoś kunsztu aktorskiego też za wiele nie mógł pokazać, bo więcej się ustękał, uwył i utarzał w ziemi. Ogólnie nie ruszył mnie ten film i ciężkim też bym go nie nazwał, co ja miętki jestem i łezkę lubię uronić przy filmie.
Kot_

Filmy!

przez wielbłądzica 11 sty 2016, 19:09
"Nienawistna ósemka" to film, w którym, jak zwykle, Quentin żartuje sobie z widzów. Wprawia w lekki, keczupowy nastrój. W porównaniu do tego westernu "Człowiek zwany ciszą" jest śmiertelnie poważny i nieoczywisty.

Filmy!

przez New-Tenuis 12 sty 2016, 13:59
Śmiercionauta napisał(a):
New-Tenuis napisał(a):
Śmiercionauta napisał(a):New-Tenuis, ja Kinskiego uwielbiam jako aktora, ale za to zakochałem się w jego córce. ;)

... która, delikatnie rzecz ujmując, nie przepadała za swym tatą. Biorąc pod uwagę jej domniemane przeżycia (jej i jej siostry Poli), obie mogłyby się znaleźć na portalu nerwica.com. Zastanawiam się tylko, po kim Nastassja jest taka piękna. ;)
Po "Człowieku zwanym ciszą" i "Nosferatu Wampir" obejrzałam "Fitzcarralda" i dokumentalny "Mój ukochany wróg" Herzoga. Choć "Fitzcarraldo" się trochę zestarzał, bardzo go polecam.

Oglądałaś Aguirre, gniew boży?

Widziałam to tylko we fragmentach w filmie "Mój ukochany wróg"... jak rzuca biedną małpką sajmiri. W "Fitzcarraldo" rzucał ocelotem, a w "Aguirre..." małpką, psychol... ;p Ale planuję to obejrzeć i tak.

Filmy!

przez wujekroman 12 sty 2016, 21:31
Mnie się Marsjanin nie podobał, prawdę powiedziawszy to obejrzałem tylko do 3/4, bo już dłużej nie mogłem tego filmu znieść.

Dla mnie wręcz przeciwnie, Marsjanin trzymał w napięciu i oglądało się mega przyjemnie - może dlatego, że po prostu kosmos mnie kręci.
Polecam Wam jeszcze Praktykanta, film raczej na zimowy wieczór, z przymrużeniem oka.

Sortuj wg