Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Carica Milica 29 gru 2015, 14:33
Niedawno widziałam "Na moich ustach", francuski dramat kryminalny, sprzed czternastu lat, który stopniowo idzie w kierunku w thrillera. Dobrze zagrane kino z niebanalnym scenariuszem. W jednej z ról Vincent Cassel, ale do niego akurat mam słabość. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Filmy!

przez wielbłądzica 29 gru 2015, 16:50
"Marsjanin" wydawało się, że wszystko dobrze się skończy. niestety, na końcu wybucha Słońce.

Filmy!

przez marwil 29 gru 2015, 20:46
Marsjanin. Ciekawy zamysł rozwinięty w fiasko a'la "Grawitacja".
Tak strasznie zepsuć. Te filmy są robione dla półgłówków.

Neue madmax - arcycacy.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez jetodik 29 gru 2015, 20:49
wielbłądzica, haha, jaki ordynarny spojler :pirate:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Filmy!

przez Kontrast 30 gru 2015, 02:45
Sicario, robi robotę niezla.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Filmy!

przez wielbłądzica 31 gru 2015, 06:18
The Revenant przypomina mi Gladiatora. Muzyka podobnie porusza. Przesłanie filmu odczytuje w ten sposób, że "wspólny wróg" może okazać się jedyną osobą na którą można liczyć w najgorszym momencie.
Następny film w kolejce do obejrzenia, z serii westerny, po "Krew za krew" i "Zjawie" jest "Nienawistna Ósemka". Porównam sobie w którym filmie lepiej prezentuje się krew na śniegu.

Filmy!

przez Śmiercionauta 31 gru 2015, 10:49
wielbłądzica, najlepszy western w klimatach zimowych jest- "Człowiek zwany Ciszą", a do tego owy film wygrywa w kategorii najbardziej nihilistyczny western. Wątpię czy Niestawienie Ósemka go klimatem pobije.

Mróz, głód, śmierć i Klaus Kinski - trudno sobie wyobrazić bardziej wyrafinowane połączenie. Twórcy "Il grande silenzio" w wytrawnym spaghetti stylu przypominają nam, jak niepokojąco wygląda krew na śniegu. Kinski, który wciela się w postać cynicznego łowcy nagród Tigrero (vel Loco), szczelnie otulony futrem tropi wyjętych spod prawa. Prawda go nie interesuje. Winny czy niewinny, byle był coś wart. Pałający uzasadnioną nienawiścią do łowców nagród Great Silence (Jean-Louis Trintignant) w milczeniu przemierza zimowy krajobraz, wysyłając na tamten świat każdego, kto pierwszy wyciągnie broń. Gdy tych dwóch stanie naprzeciw siebie, western, jako gatunek filmowy, zatrzęsie się w posadach.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Filmy!

przez wiejskifilozof 01 sty 2016, 10:04
Kilka obejrzałem.
Autostopem Przez Galaktykę.Durna komedia S/F
Rzeź dramat Polańskiego,dobry
80 milionów o pieniądzach Solidarności.
Zbrodnia 2,dobry polski kryminał.

Filmy!

przez New-Tenuis 01 sty 2016, 17:26
Śmiercionauta napisał(a):wielbłądzica, najlepszy western w klimatach zimowych jest- "Człowiek zwany Ciszą", a do tego owy film wygrywa w kategorii najbardziej nihilistyczny western. Wątpię czy Niestawienie Ósemka go klimatem pobije.

Mróz, głód, śmierć i Klaus Kinski - trudno sobie wyobrazić bardziej wyrafinowane połączenie. Twórcy "Il grande silenzio" w wytrawnym spaghetti stylu przypominają nam, jak niepokojąco wygląda krew na śniegu. Kinski, który wciela się w postać cynicznego łowcy nagród Tigrero (vel Loco), szczelnie otulony futrem tropi wyjętych spod prawa. Prawda go nie interesuje. Winny czy niewinny, byle był coś wart. Pałający uzasadnioną nienawiścią do łowców nagród Great Silence (Jean-Louis Trintignant) w milczeniu przemierza zimowy krajobraz, wysyłając na tamten świat każdego, kto pierwszy wyciągnie broń. Gdy tych dwóch stanie naprzeciw siebie, western, jako gatunek filmowy, zatrzęsie się w posadach.

Po tym filmie zakochałam się w Klausie Kinskim. Szkoda, że gdyby żył miałby 89 lat, a nie żyje już od 25. Pomarzyć zawsze można. ;P Wcale się nie dziwię legendzie, jaką jest owiany ten aktor.

Filmy!

przez khaleesi 01 sty 2016, 21:36
Ostatnio widziałam "Droga do Guantanamo"
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Filmy!

przez Śmiercionauta 01 sty 2016, 22:22
New-Tenuis, ja Kinskiego uwielbiam jako aktora, ale za to zakochałem się w jego córce. ;)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Filmy!

przez alone05 02 sty 2016, 02:47
Ja ostatnio oglądałam film "Władca Pierścieni: Dwie wieże". Peter Jackson stworzył wspaniały film, świetne zdjęcia i efekty. Według mnie to bardzo ciekawy film, ciekawa fabuła. Przyjaźń Froda i Sama to coś co mi się podobało w filmie, za to postać Golluma/Smeagola jest odrażająca, potworne było, że udawał przyjaźń a okazał się zdrajcą i zależało mu tylko na Pierścieniu. Z kolei Gandalf Szary a później Gandalf Biały jest wspaniałą postacią. Była jedna fajna scena z Aragornem i Arweną.
Drużyna Pierścienia została rozbita. Z dziewięciu jej członków dwóch zginęło. Merry i Pippin zostają wzięci do niewoli przez orki. Aragorn, Legolas i Gimli ruszają w pościg, by ich odbić. Frodo chce za wszelką cenę wypełnić misję Powiernika Pierścienia, nawet sam. Wie też, że w pojedynkę łatwiej będzie mu umknąć przed ścigającymi na każdym kroku Drużynę Pierścienia szpiegami. W misji tej zdecydowanie pragnie wspierać go Sam, nawet wbrew jego życzeniu. Tymczasem Merry i Pippin, po wydostaniu się z niewoli, prowadzą armię pradawnych Entów do Isengardu, gdzie leży siedziba zdrajcy Sarumana. Aragorn, Legolas, Gimli i Gandalf Biały wspierają Rohan w bitwie o Rogaty Gród, mającej odeprzeć najazd Isengardu. Członkowie rozbitej Drużyny Pierścienia rozumieją, że tylko tym sposobem mogą wspomóc Powiernika Pierścienia w jego misji. Niestety wszystko wskazuje na to, że wojna z siłami Mordoru za chwilę się rozpocznie.

Filmy!

przez New-Tenuis 02 sty 2016, 14:14
Śmiercionauta napisał(a):New-Tenuis, ja Kinskiego uwielbiam jako aktora, ale za to zakochałem się w jego córce. ;)

... która, delikatnie rzecz ujmując, nie przepadała za swym tatą. Biorąc pod uwagę jej domniemane przeżycia (jej i jej siostry Poli), obie mogłyby się znaleźć na portalu nerwica.com. Zastanawiam się tylko, po kim Nastassja jest taka piękna. ;)
Po "Człowieku zwanym ciszą" i "Nosferatu Wampir" obejrzałam "Fitzcarralda" i dokumentalny "Mój ukochany wróg" Herzoga. Choć "Fitzcarraldo" się trochę zestarzał, bardzo go polecam.

Filmy!

przez Dinasek 08 sty 2016, 17:08
Widzieliście "Marsjanin" elegancki filmik, a teraz czekam na "ugotowany" z lektorem na necie ;'] napisy juz są.

Sortuj wg