Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Filmy!

przez linka 21 lis 2010, 21:43
Dziś oglądałam i bardzo bardzo polecam - Dogma chyba najlepszy film o wierze, Bogu i kościele :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez RafQ 21 lis 2010, 22:00
Heh nie oglądałem.Ale widze,że temat religii czyli pozycja obowiązkowa dla mnie :twisted:
RafQ

przez linka 21 lis 2010, 22:04
RafQ, wiara z przymrużeniem oka ...ale wiele prawdy. Film reżyserowany przez Kevina Smitha a. k. a. Cichego Boba :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GreenGo 21 lis 2010, 22:12
Dogma? Przecież to taka lekka komedyjka bez żadnego przesłania.
GreenGo

przez linka 21 lis 2010, 22:14
GreenGo, hmm...no każdy odbiera to inaczej....ja bym powiedziała, że to dość specyficzny film...dla jednych dzień świra to też lekka komedyjka bez przesłania ;)
Przyjaciel forum

przez harpagan83 21 lis 2010, 22:22
RafQ, ja generalnie najbardziej lubie właśnie boks i muay thai, ale generalnie uwielbiam oglądać różne walki na różnych zasadach, Pride,MMa UFC, K1, Boks amatorski nawet lubie bo jest tam zajebista technika. Każdy sport walki ma coś fajnego w sobie, Wszystko zależy od zawodników.
Daj znać o tej pozycji ze Stanów. To jakaś książka?
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez RafQ 21 lis 2010, 22:35
Nie to film fabularny,który ukazał się dosłownie kilka dni temu w USA.Muszę znaleźć na twitterze,bo tam kolesie dawali namiary i bardzo dobre wypowiedzi były na jego temat.
Jutro sie tym zajmę i spróbuje odszukać wątek.

Pozdro
RafQ

przez GreenGo 22 lis 2010, 00:02
linka,
GreenGo, hmm...no każdy odbiera to inaczej....ja bym powiedziała, że to dość specyficzny film...dla jednych dzień świra to też lekka komedyjka bez przesłania
Wiadomo, a jeśli mowa o Dniu Świra, to kiedy oglądałem go pierwszy raz, jeszcze w gimnazjum, to naprawdę mną wstrząsnął, klimat tego filmu był taki ciężki i dziwny, że wywarł na mnie duże wrażenie, dużo mieszanych uczuć z początku.
GreenGo

przez linka 22 lis 2010, 00:06
GreenGo, bo to ciężki film...bardzo....taki, za bardzo prawdziwy, że każdy widzi tam siebie. Jeszcze "gorszy" jest "Wszyscy jesteśmy Chrystusami".........
Przyjaciel forum

przez RafQ 22 lis 2010, 00:55
Mnie "Dzień Świra" bardziej zmasakrował chociaż ten drugi też był mocny.
RafQ

przez linka 25 lis 2010, 13:11
Aaaa byłam wczoraj na Harrym Potterze i insygniach śmierci, nigdy w życiu 140 minut filmu nie zleciało mi tak szybko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Genialny, fani filmu się nie zawiodą...no może tylko tym, że trzeba czekać na kolejną cześć.....

Obrazek
Przyjaciel forum

przez Korba 25 lis 2010, 13:56
linka, aż mi ciary przeszły, idę w niedzielę, już się nie mogę doczekać!!!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 25 lis 2010, 14:19
Korba, no powaga...zajebista część..... 8) ja jechałam 60 km do kina bo w tym w moim mieście był tylko Harry z dubbingiem, czego bym nie zniosła, jeszcze kumpela się martwiła, czy nie będziemy jedynymi "dorosłymi" na seansie a tam.....sami dorośli ani jednego dziecka, co po obejrzeniu filmu mnie nie dziwi, ja bym na to dziecka nie puściła...z bajki dla dzieciaków zrobił się konkretny film grozy :smile:
Ja książki nie czytałam, ale D była ze mną w kinie(ona całego Harrego czytnęła) i mówi, ze film jest bardzo szczegółowy i bardzo wierny tekstowi i była zadowolona.
Przyjaciel forum

przez Korba 25 lis 2010, 14:27
linka, no ja też bym dubbingu nie zniosła..., cholibka, a ja obiecałam mojemu 9-letniemu siostrzeńcowi, że go zabiorę...

BTW. też czytałam wszystkie części :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg