Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Evia 25 lip 2015, 21:17
a wracając do głównego tematu to muszę przyznać, że już dawno nic nie oglądałam

zarówno mi się chce jak i nie chce

staję się coraz bardziej wybredna...

w efekcie potrafię szukać i szukać czegoś co mnie zainteresuje i poszukiwania spełzają na niczym

Filmy!

przez Pieprz 29 lip 2015, 23:20
Obejrzałem ostatnio 2 bardzo dobre filmy (i z 10 beznadziejnych, ale te przemilczmy :D ). Gorąco polecam The Imitation Game i Whiplash.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Filmy!

przez Zebrec 30 lip 2015, 14:20
Obejrzałem ostatnio "Idola" z Alem Pacino i zdecydowanie polecam. Świetne kino! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez wiejskifilozof 31 lip 2015, 18:28
Wczoraj na TV4 Świątynia Czaszek.Przeciętny film.

Filmy!

przez khaleesi 31 lip 2015, 18:36
ostatnio widziałam taki denny horror na TVP 6 Jezu tematyka winna mi się podobać a ja to wyłaczyłam w cholere takie smuty. A z takich filmów co mi się pdoobały to Nędzne psy stara i nowa wersja. z tym że nowa wersja ech gwałt przez takiego gościa to nie gwałt
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Filmy!

przez Rico 04 sie 2015, 08:06
"Czas na miłość" - film z przesłaniem, nie zwykłe romansidło, szczerze polecam.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Filmy!

przez Arhol 04 sie 2015, 13:56
Teda 2 jakiś czas temu,bekowy podobnie jak 1 część,jak komuś podobała sie jedynka polecam,"god bless America" - niestety mi nie podeszło i trash w mojej ocenie
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Filmy!

przez popiol 05 sie 2015, 00:36
Hans napisał(a):
Meg1985 napisał(a):A dziś na Kulturze będzie film Davida Lyncha " Dzikość serca" . Nie widziałam więc z chęcią obejrzę. Film będzie jakoś przed 23.00

Dobre filmy to w nocy puszczają... Ten film, który wymieniłaś i jeszcze "Zostać Las Vegas" to popis gry aktorskiej Cage'a. Ostatnio to gra w jakichś Ghost Riderach i innych Skarbach Narodów, a ten facet świetnie nadaje się do dramatów, jak choćby w "Ptaśku".
To moje ulubione filmy z Cage'm. Dokładnie Hans, to swietny aktor a czesto obsadzają go w jakichś sensacjach do których w ogóle nie pasuje.
No i polecam jeszcze z Cage'm film "Pocałunek wampira" tam odjebał genialną rolę.
popiol

Filmy!

przez alone05 06 sie 2015, 15:39
Ja raczej rzadko oglądam filmy, ogólnie lubię filmy z gatunku fantasy.

Bardzo mi się spodobał ten film:

Gwiezdny pył (Stardust) Bardzo dobra muzyka, ścieżka dźwiękowa, bardzo ciekawy film. Michelle Pfeiffer w roli wiedźmy, piękna i utalentowana aktorka :twisted:

"Czy jesteśmy ludźmi, bo patrzymy w gwiazdy czy też patrzymy w gwiazdy, bo jesteśmy ludźmi... Czy gwiazdy patrzą na nas... Opowieść zaczyna się przed 150 laty w Królewskiej Akademii Nauk w Londynie dokąd przyszedł list z dziwnym zapytaniem, nadawcą był wiejski chłopiec i uczony który list przeczytał i pomyślał, że to żart.

Strzegę wrót do innego świata
Mur stoi tu od setek lat

Jestem księżniczką w służbie wiedźm,
Jest zaczarowany, będę wolna po jej śmierci.

Tak więc uczony się mylił,
mur bronił dostępu do magicznego królestwa Stromhold.
Chłopiec wrócił tej nocy do domu i zapomniał o swojej przygodzie.
Lecz 9 miesięcy później niespodzianie otrzymał jej pamiątkę.

Gdyby Tristan wiedział, że gwiazdy obserwują ziemię,
wzgrygnąłby się na myśl, że widziały jego upokorzenie,
Na szczęście dla niego prawie wszystkie gwiazdy patrzyły wówczas na krainę po drugiej stronie muru gdzie król Stromholdu umierał.

Jedynie dziedzic królewskiej krwi może odnaleźć rubin.
Ten z was który tego dokona będzie królem Stromholdu.

Gwiazdy:
Tristanie, prosimy, chroń naszą siostrę,
Iveine jest w niebezpieczeństwie.
jednorożec przybył jej pomóc
ale teraz zmierzają w pułapkę
Gwiazdy nie są w Stromhold bezpieczne.
Ostatnią przed 400 laty schwytały te same wiedźmy, które teraz szukają Iveine.
Zwiodły ją, dbały o nią a gdy serce znów zapłonęło
wycięły je z jej piersi i zjadły.
Nie ma czasu, nadjeżdża pomoc.
Musisz do niego wsiąść za wszelką cenę.
Biegnij."

Filmy!

przez rella 06 sie 2015, 21:15
Jeden z moich ulubionych filmów to "Once", jeśli ktoś lubi te klimaty to ja polecam film z Anne Hathaway "Siła muzyki" ("Song one").

Filmy!

przez rella 06 sie 2015, 21:28
Kontynuując, bo nie mogę edytować ;)
...w tym filmie ("Siła muzyki") chyba w ogóle nie ma ścieżki dźwiękowej w takim tradycyjnym sensie - tzn napisanych motywów, granych przez orkiestrę, podkreślających nastrój scen, uczucia itd. Ale muzyki, dźwięków jest bardzo dużo. I to bardzo ciekawej.
Przymierzam się do "Zacznijmy od nowa", reżysera Once. To bardziej komercyjny twór, widać to nawet po obsadzie, ale myślę, że przejdzie :)

Oglądałam też ostatnio film z m.in. Keirą Knightley "Zeszłej nocy". Ruszają mnie filmy, w których jest prawda o relacjach, a nie lukier. Lubię też (choć równocześnie drażni mnie ;) ) gdy wszystko nie jest tak do końca powiedziane: otwarte zakończenie, przestrzeń na swoją interpretację. To znajdziecie w tym filmie, który w największym skrócie obraca się wokół tematu zdrady. Ciekawy.

Filmy!

przez Artemizja 11 sie 2015, 18:56
Sporo osób twierdzi, że nowy terminator, to chłam, ale mnie tam się podobał :mrgreen: Najlepszym motywem w całym filmie było szczerzenie zębów :lol:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Filmy!

przez Meg1985 11 sie 2015, 21:53
rella napisał(a):Jeden z moich ulubionych filmów to "Once", jeśli ktoś lubi te klimaty to ja polecam film z Anne Hathaway "Siła muzyki" ("Song one").

Bardzo podobał mi się " Once", widziałam kilka razy, a muzyka do dziś chodzi mi po głowie.

popiol napisał(a):
Hans napisał(a):
Meg1985 napisał(a):A dziś na Kulturze będzie film Davida Lyncha " Dzikość serca" . Nie widziałam więc z chęcią obejrzę. Film będzie jakoś przed 23.00

Dobre filmy to w nocy puszczają... Ten film, który wymieniłaś i jeszcze "Zostać Las Vegas" to popis gry aktorskiej Cage'a. Ostatnio to gra w jakichś Ghost Riderach i innych Skarbach Narodów, a ten facet świetnie nadaje się do dramatów, jak choćby w "Ptaśku".
To moje ulubione filmy z Cage'm. Dokładnie Hans, to swietny aktor a czesto obsadzają go w jakichś sensacjach do których w ogóle nie pasuje.
No i polecam jeszcze z Cage'm film "Pocałunek wampira" tam odjebał genialną rolę.

Potwierdzam, " Pocałunek wampira " był nieziemski. Również wracałam do niego kilka razy, mimo, że film ma już swoje lata. Rewelacja!!!
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

Filmy!

przez Zebrec 12 sie 2015, 17:43
Oglądał ktoś film dokumentalny "Amy" o Amy Winehouse?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg