Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez na_leśnik 16 maja 2015, 01:08
Meg1985, to jest jeden z niewielu filmów które mam oryginalne na dvd. Jeden z lepszych filmów jakie w życiu widziałem. Zdjęcia po prostu w fotel wciskają.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Filmy!

przez Pieprz 16 maja 2015, 10:19
Nowy mad max podobno jest świetny, ktoś się wybiera?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Filmy!

przez pinda 17 maja 2015, 16:18
Oj, ja też uwielbiam "Łowcę jeleni". Też jeden z moich ulubionych filmów, tak samo jak "Polowanie na czerwony październik". Oba te filmy oglądałam jako nastolatka z ojcem. A dziś zamiast debaty polecam Wam szczerze na kulturze "Spaleni słońcem".
burning down the house!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Zebrec 17 maja 2015, 19:37
Zamierzam dzisiaj obejrzeć Zaginioną dziewczynę. Ktoś widział?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Filmy!

przez Hans 20 maja 2015, 19:11
Zebrec, też chcę zobaczyć ten film.

A "Łowca jeleni" to bardzo dobry film. Ostatni na jakimś programie był "Pluton" Stone'a, również świetny film, zresztą jak cała jego wietnamska trylogia ("Pluton", "Urodzony 4 lipca" i "Pomiędzy niebem a ziemią").
Feed your head
Feed your head

Filmy!

przez Zebrec 20 maja 2015, 22:24
Hans, polecam Zaginioną dziewczynę. David Fincher, twórca choćby kultowego Siedem - mówi sam za siebie!

Łowcę jeleni oglądałem kilka razy i podzielam Twoje zdanie - bardzo dobry, choć trudny film.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Filmy!

przez ben rei 20 maja 2015, 22:38
Pieprz napisał(a):Nowy mad max podobno jest świetny, ktoś się wybiera?

no ja bym chciał bardzo, ale pewnie się pozbieram jak już skończą wyświetlać, mam wrażenie, że coraz krótszy jest ten czas, bo ile, ze 2 tyg? niektóre filmy powinny być miesiąc w kinie a nie, że coś ciekawego przeminie i później chłam aż do następnych paru miesięcy,
widziałem ostatnio 3 filmy sci-fi, o pierwszym Extraterrestial to szkoda w ogóle cokolwiek pisać bo to takie gówno, że no nie wierzyłem co ja patrzę,
później The Signal, czyli film, który chciał być tajemniczy i ambitny, skłaniający do pomyślenia po seansie ale wyszła głupkowata pozbawiona logiki historyjka o nastolatkach, na ostatni Ex Machina ostrzyłem sobie zęby odkąd pojawił się trailer i rzeczywiście to chyba najlepszy film z gatunku ostatnimi czasy, (chociaż Edge of Tomorrow dałbym jednak o 1 więcej), takie solidne 7/10, trochę ostatecznie się rozczarowałem bo liczyłem na ciekawszy i bardziej zaskakujący i pasujący do historii finał, ale ogólnie polecam fanom sci-fi.
fubar

Filmy!

przez Evia 20 maja 2015, 22:46
Lubię klimaty sc-fi i fantasy ale Ex Machina wydaje mi się strasznie tandetna...
Czy to tylko pozory i jednak warto się za to zabrać?

Co do Zaginionej dziewczyny, to mi się ten film podobał, ale wiem, że wiele osób na niego narzeka.

Dawno już nie byłam w kinie a chętnie bym się w końcu wybrała, jednak żaden film jakoś nie jest w stanie mnie zachęcić :(
Dobrym rozwiązaniem byłoby dla mnie kino wyświetlające jakieś stare filmy lub kino np europejskie, niestety w moim mieście nie ma chyba takich kin.

Filmy!

przez ben rei 20 maja 2015, 23:24
Evia napisał(a):Lubię klimaty sc-fi i fantasy ale Ex Machina wydaje mi się strasznie tandetna...

heh, nigdy tego słowa bym nie użył w odniesieniu do tego filmu, surowy, jednowątkowy, minimalistyczny w formie i treści, dla niektórych zbyt nużący, te określenia tak ale tandetny...musiałbym wtedy chyba też tak określić Aliena i np. Blade Runner'a ;)
dla mnie tandetne są te plastikowe pseudo hity albo z szokująco durnym scenariuszem albo z kompletnie spłaszczoną historią mimo dobrej bazy w postaci powieści czy komiksu, banalnymi dialogami i tylko najnowszymi efektami specjalnymi, mam tu na myśli np. Grę Endera, Star Treka czy teraz Jupiter Ascending- tego nawet nie muszę oglądać, wystarczyły mi trailery :)
Ex Machina zbiera bardzo wysokie noty w większości, chyba tylko praktycznie Mad Max ma lepsze
fubar

Filmy!

przez Evia 21 maja 2015, 00:01
ben rei, w takim razie przekonałeś mnie do tego filmu

film mi się skojarzył z tandetą najprawdopodobniej z winy tytułu i plakatu, później nawet się nie wgłębiałam w temat filmu, bo pierwsze wrażenie miałam takie a nie inne.
Teraz zerknęłam na trailer, może faktycznie coś z tego będzie :smile:

Filmy!

przez buka 21 maja 2015, 00:05
bęre a transformersów ogarniasz?

Filmy!

przez ben rei 21 maja 2015, 00:10
no widziałem jedynkę, nawet fajni byli ci źli jak się rozkładali i gadali
fubar

Filmy!

przez buka 21 maja 2015, 00:43
ben rei już nic se nie obejrzysz tera wiedz to żem cię zwyciężył

Filmy!

przez Powietrzny Kowal 21 maja 2015, 01:03
Rozumiem po relatywnie długich czasach, że Benrej to wcześniej Rejben a Bóka to Óbuk xDDDDDDDDDDDD
Fajnie.. widać, że hłopaki młode i ogulnie płohliwe jak jelonki Bambi xDDD
Ni bujta się! Wujek Coval Was pooprowadza! Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Sortuj wg