Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Hans 04 sty 2015, 18:50
fi-fi, to już trochę jest i to faktycznie były czasy Alfreda Tetzlaffa jako avka. :D
Feed your head
Feed your head

Filmy!

przez Pieprz 04 sty 2015, 19:29
Był słaby. Kto lecąc na planetę (czy księżyc, nie pamiętam co to było), gdzie spodziewa się spotkać obce formy życia, bardzo zaawansowane bierze niezrównoważonych ludzi, naukowcy zachowują się jak dzieci.

no to scenariusz był słaby. film to nie tylko scenariusz
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Filmy!

przez turcotte 04 sty 2015, 19:34
Jakie seriale z gatunków
-sensacja
-kryminał
-fantasy
polecacie do oglądania?
Bo ja ze wszystkimi serialami jestem w miarę na bieżąco i ciężko mi coś nowego i fajnego wychaczyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez wel2 04 sty 2015, 20:32
kończę oglądać American Gangster 2007

to się nie może skończyć źle. nie mogą złapać Frankiego i zniszczyć mu imperium ;-(
Niech ktoś zakończy to śledztwo i odeśle policję do domu ;-( i w ogóle wszystkich do domu !!
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Filmy!

przez nefretete1 04 sty 2015, 22:47
2 dni temu obejrzałam film "Pod mocnym aniołem". Jestem pod wrażeniem, film trudny, emocjonalny, zmuszający do refleksji...
Kto nie wie, dokąd zmierza, nigdy nigdzie nie dojdzie.

Filmy!

przez Steviear 05 sty 2015, 03:08
Magnolia napisał(a):Witam! Mam pytanie-moglibyście mi polecić filmy "inne niż wszystkie" o nadziei,o zmianie życia na lepsze,o obrocie spraw o 180 stopni.Bardzo mi żależy żeby takie obejrzeć.Z góry dzięki!!

Ja to mam chyba problem z tymi filmami. Wszystkie wydają się być bardzo nudne albo aż specjalnie przekombinowane tak aby niby zaciekawić widza. Zero polotu, żadnych wartości- chociażby nawet artystycznych.. Brak pomysłu na dobry film.
O właśnie takie filmy bym obejrzała - Coś co zmusi do refleksji( bynajmniej nie nad tym żeby zaprzestać oglądać filmy..)
Byłam ostatnio w kinie na seansie Hobbita- (chyba to był Hobbit)( aby przełamać swoje zdanie na temat takich filmów) ale nie udało się. Nadal nie uwazam tego za dobry film. Tylko dobrze wypromowany. A poza tym masakra.

Filmy!

przez Rico 05 sty 2015, 03:29
Magnolia:
Pursuit of happyness, Family mam, Wilk z wall street w sumie też. Ten pierwszy najbardziej pasuje.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Filmy!

przez wel2 05 sty 2015, 03:35
A ja lubię oglądać film jeśli gra w nim ktoś w kim się zakochałam ;-)
może to być Denzel Washington, albo Penélope Cruz , ... , ...
ostatnio każdy inny film mnie bardzo nudzi

ale bardzo zaskoczyła mnie i zasmuciła informacja że Denzel ma 60 lat. Nie wygląda !!!!
ostatnio obejrzałam już 9 filmów z Denzelem :mrgreen:

-- 05 sty 2015, 02:37 --

"Pursuit of happyness" - też polecam :-)
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Filmy!

przez wiejskifilozof 05 sty 2015, 13:06
Uważaj na Wilkołaka.Przeciętny film,słaba rola Kevina Sorbo.

Koniec z Hollywood

przez ska1977 05 sty 2015, 13:43
Całkiem niezły film o neurotyku - ma przynajmniej dwie nerwice - hipohondryczną i histeryczną. W jednej scenie nawet woła o Xanax :) jeszcze nie skończyłem oglądać, ale po godzinie mnie wciągnął.
http://www.filmweb.pl/film/Koniec+z+Hollywood-2002-32869
Parogen 20mg

Filmy!

przez Zebrec 05 sty 2015, 15:36
Wczoraj po raz kolejny obejrzałem "Człowieka z bliznę" Briana De Palmy. Świetne kino gangsterskie!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Filmy!

przez Kontrast 05 sty 2015, 16:32
Widział ktoś ,,Wilgotne miejsca''????
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Filmy!

przez Rico 05 sty 2015, 19:52
Zebrec napisał(a):Wczoraj po raz kolejny obejrzałem "Człowieka z bliznę" Briana De Palmy. Świetne kino gangsterskie!

Wolę Goodfellas.

Ja Pod mocnym aniołem nie mogłem znieść, połowę oglądnąłem może. Zbyt hardkorowe i przekombinowane. O alkoholizmie polecam Żółty szalik.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Filmy!

przez Zebrec 05 sty 2015, 20:07
Rico, ja też bardzo lubię "Chłopców z ferajny", może dzisiaj sobie przypomnę. "Żółty szalik" ostatnio oglądałem, z tego co kojarzę w TVP Kultura. Rzeczywiście przejmujący film.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg