Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Hans 01 sty 2015, 15:54
Śmiercionauta, to egzystencjalny film akcji jak to ktoś ładnie ujął, bardzo dobry. Aż się zimno robi na samą myśl o seansie.
Feed your head
Feed your head

Filmy!

przez Meg1985 02 sty 2015, 23:40
Hej!

Szukałam ostatnio czegoś podobnego do "Withnail i ja", bo dużą frajdę sprawił ten film. Bardzo chciałam zobaczyć coś w podobnym klimacie i tak jak polecał Hanszajrzałam na Filmweb. Padło tam kilka tytułów, a między innymi "Naked" z 1993 roku.

Rzeczywiście klimat filmu podobny, znów mamy do czynienia z zimną, deszczową Anglią. Akcja filmu znów osadzona w pięknej epoce początków europejskiego hipizmu (tak mi się przynajmniej wydaje). I przede wszystkim bohaterowie są nietuzinkowi, ekscentryczni, mają niebanalne upodobania, co powoduje tym samym, że filmy tego typu mają raczej wąskie grono odbiorców:) Znów jest to komedia wymieszana z dramatem, jednak znacznie więcej jest tu dialogów, niż w "Withnail i ja". ALe film generalnie bardzo mi się podobał i chcę go polecić, ale tylko ludziom, którzy lubią tego rodzaju kino ;)
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

Filmy!

przez jetodik 03 sty 2015, 18:49
Interstellar
w końcu obejrzałem, była eksploracja kosmosu, jednak bohaterzy wydali mi się tacy hollywoodcy zbytnio. moja ocena to 5/10 w skali Prometeusza.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Rico 03 sty 2015, 20:01
W skali Prometeusza? Prometeusz to marny film BTW.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Filmy!

przez Arhol 03 sty 2015, 20:04
Rico napisał(a):W skali Prometeusza? Prometeusz to marny film BTW.

Nie zgadzam się
osobiście nie widziałem lepszej,globalnej reklamy wedla,zdecydowanie ich najlepsze "zgadnij kotku co mam w środku" :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Filmy!

przez wiejskifilozof 04 sty 2015, 10:30
Ktoś był w stanie obejrzeć do końca Laboratorium Diabła.Inaczej Czarne Słońce 731 ? Ja widziałem fragmenty.Szok.

Filmy!

przez Pieprz 04 sty 2015, 14:13
Nie byłbym aż tak surowy żeby powiedzieć że promoteusz był marny, ale na pewno był bardzo nierównym filmem.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Filmy!

przez Rico 04 sty 2015, 17:12
Był słaby. Kto lecąc na planetę (czy księżyc, nie pamiętam co to było), gdzie spodziewa się spotkać obce formy życia, bardzo zaawansowane bierze niezrównoważonych ludzi, naukowcy zachowują się jak dzieci. Przecież do takiej misji to by była ostra selekcja z różnych względów, poza tym to było tak, że to jakiś bogacz to sfinansował, tak? Więc bogaty gość tym bardziej nie chce stracić, więc tym bardziej dba o sukces misji i zabezpieczenie jej. Ja na pewno bym zapakował tam z pluton doświadczonych najemników, ot tak właśnie dla świętego spokoju. Najlepsza to była scena z murzynem i tą babką, murzyn do niej z tekstem coś w stylu "ruchasz się? bo pewnie bo takiej podróży jesteś napalona" a ona "za 5 min u mnie" xD.

Oglądaliście "Big Lebowski"?
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Filmy!

przez Hans 04 sty 2015, 18:38
Meg1985, muszę obejrzeć ten film, jeśli jest zbliżony klimatem do "Withnail&I" to zapowiada się ciekawy seans.

Rico, oglądałem, bardzo dobry film.
Feed your head
Feed your head

Filmy!

przez magnolia84 04 sty 2015, 18:40
Hans, gdzie się podział tamten mężczyzna w awatarze z niemieckiego filmu? ;)
magnolia84

Filmy!

przez Hans 04 sty 2015, 18:44
fi-fi, poszedł sobie i nie daje żyć sąsiadom. ;)

Obrazek
Feed your head
Feed your head

Filmy!

przez magnolia84 04 sty 2015, 18:44
Hans, przywiązałam się do niego ;)
magnolia84

Filmy!

przez Hans 04 sty 2015, 18:47
fi-fi, ja też, piosenka o Alfredzie jest jedną z moich ulubionych. Jaki miałaś wcześniej nick, czy może byłaś niezarejestrowana? Skoro pamiętasz czasy Alfreda w moim avatarze to już trochę tu jesteś. :)
Feed your head
Feed your head

Filmy!

przez magnolia84 04 sty 2015, 18:48
Hans, jestem od listopada 2013 roku :)
magnolia84

Sortuj wg