Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Kontrast 25 gru 2014, 20:52
Co wybrać piszta: Can 2011, Pianista, Przeżyliśmy wojnę (1962), Noe 2014, Primer 2004, Amadeusz 84, Rabbit.Hole.2010.,Dom Hemingway?????
Ktoś oglądał co najbardziej ,,oglądalne'' ,,wyciągalne'' ?????
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Filmy!

przez jetodik 25 gru 2014, 21:01
oglądałem tylko Pianistę, ponury, ale dobry film który zostaje później w głowie i lubie tego aktora Brodyego
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Filmy!

przez Kontrast 25 gru 2014, 23:57
Wlasnie Widzialem Polanskiego B. Dobry ale nie jest to jego najlepszy film (jak dla mnie)
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Ferdynand k 26 gru 2014, 00:03
"The Grey" z 2012 wzrusza ma zakończenie, które pozostawia jeszcze więcej pytań niż odpowiedzi dawno nie widziałem tak dobrego filmu
Naczelny Użyszkodnik

Filmy!

przez Midori 26 gru 2014, 01:31
Ferdynand k, ten z Liamem Neesonem?
Midori

Filmy!

przez Arhol 28 gru 2014, 00:06
3 część hobbita...cóż - cała trylogia była w sumie mocno przeciętna,choć jeśli miałbym podsumować
1>3>2
całość - 7/10.
Od strony technicznej,graficznej,ost - bardzo fajnie,efekciarstwo,bitwa też ok.
Wciśnięcie Legolasa z god mode było najbardziej z dupy wziętym wątkiem w całym filmie,poza tym "ujdzie".
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Filmy!

przez Midori 28 gru 2014, 15:13
Furia - bardzo ciekawy dramat wojenny. Co prawda fabuła nie jest jakaś pierwszorzędna, ale efekty podciągają wartość całości. Dużo drastycznych scen. Ogólnie polecam, ale jak kogoś brzydzą latające dookoła flaki, to nie powinien się zabierać do oglądania. ;)
Midori

Filmy!

przez Rico 28 gru 2014, 17:31
Midori napisał(a):Furia - bardzo ciekawy dramat wojenny. Co prawda fabuła nie jest jakaś pierwszorzędna, ale efekty podciągają wartość całości. Dużo drastycznych scen. Ogólnie polecam, ale jak kogoś brzydzą latające dookoła flaki, to nie powinien się zabierać do oglądania. ;)

Początek bardzo dobry, jest klimat wojny, taki ciężki. Im dalej w film tym więcej absurdów, szczególnie rażących dla ludzi interesujących się tematyką, ale można przymknąć oko i cieszyć się filmem, bo sceny są bardzo efektowne, aktorstwo też dobre. Niestety końcowa walka totalnie niszczy film i przymknięcie oka nic nie daje - tu trzeba zamknąć oboje oczu.
Chyba dziś sobie oglądnę, bo byłem na tym w kinie.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Filmy!

przez Zebrec 28 gru 2014, 23:40
Przed chwilą zacząłem oglądać "Family Man" z Nicholasem Cage'em. Ciekawie się zapowiada.

-- 29 gru 2014, 12:36 --

"Family Man" - genialny film. Polecam!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Filmy!

przez wiejskifilozof 29 gru 2014, 14:43
Predatorzy ! Super akcja,fajne efekty.

Filmy!

przez Arhol 29 gru 2014, 18:56
Jak Nicholas Cage
Obrazek
http://www.filmweb.pl/Zostawic.Las.Vegas# ,świetny dramat,To jak Nicho zagrał alkusa było fenomenalne,defetystyczny,dołujący klimat filmu i powolne staczanie się na dno bohatera również,co tu wiele opowiadać,trzeba obejrzeć :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Filmy!

przez Zebrec 29 gru 2014, 19:12
Arhol, zgadzam się. Widziałem ten film 2 razy, świetny!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Filmy!

przez wel2 29 gru 2014, 21:31
"Zaginiona dziewczyna"2014 - super !!!
multum razy nie mogłam wytrzymać napięcia i przerywałam i wchodziłam np. na forum ;-) bo tu taka pustka ;-)
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Filmy!

przez Ferdynand k 29 gru 2014, 21:56
Midori, tak ten
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg