Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez jetodik 16 gru 2014, 22:10
Drakula historia nie dopowiedziana (2014) czy jakoś tak się to nazywało bo nie chce mi się sprawdzać poprawności tytułu, ten film zmarnował mi już ponad godzine czasu i poza krytyką nie chce wiecej na niego przeznaczać, nie znoszę takiego rodzaju i takiej dawki epickości w filmach, jeszcze w tym wypadku połączone z różnymi absurdami, nominuje go do kategorii kaszana roku.

Ocalony (2013), no to już dla odmiany porządne kino, tzn. nie przepadam za otwartą jatką przez większość czasu, jednak to było przedstawienie takiej a nie innej historii wiec nie moge sie do tego przyczepić.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Filmy!

przez Zebrec 16 gru 2014, 23:50
Włączyłem wczoraj "Kawę i papierosy". Długo zbierałem się do obejrzenia tego filmu i niestety jestem bardzo zawiedziony. Film zupełnie nie przypadł mi do gustu. Mimo sympatii do specyficznego kina Jima Jarmuscha (m.in. "Noc na ziemi", "Truposz"), totalnie mnie znudził.

Dzisiaj przymierzam się do obejrzenia "Procesu" z Kyle'em McLachlanem (niezapomnianym agentem Cooperem z "Miasteczka Twin Peaks") na podstawie powieści Franza Kafki. Liczę na dobry dramat psychologiczny. Zobaczymy, co z tego wyjdzie! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Filmy!

przez amelia83 16 gru 2014, 23:56
Zebrec, Kawe i papierosy oglądałam 2 czy 3 razy jak dla mnie genialny :!: bardzo mi się podobał ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Zebrec 17 gru 2014, 00:00
amelia83, to widocznie kwestia gustu. ;) W niedzielę oglądałem "Noc na ziemi", widziałaś? Mi się bardzo podobał.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

Filmy!

przez amelia83 17 gru 2014, 00:03
Zebrec, nie, nie widziałam ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Filmy!

przez Zebrec 17 gru 2014, 00:08
amelia83, polecam i życzę spokojnego, filmowego wieczoru! ;)

III Mister Forum

Filmy!

przez amelia83 17 gru 2014, 00:12
Zebrec, i wzajemnie ;)
M. Luther King

Filmy!

przez jetodik 17 gru 2014, 00:18
a ja sobie obejrze dzisiaj equilizer 2014, a jutro Houdini 2014, obydwa mają wysokie noty :yeah:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Filmy!

przez jasaw 17 gru 2014, 00:18
Ostatnio /dzisiaj Szczęście nigdy nie przychodzi samo/ obejrzałam kilka komedii francuskich w Canale+. Lubię kino i aktorstwo francuskie. Dowcipna fabuła, fajne, lekkie aktorstwo. W ogóle nie jestem fanka kina, ale czasem zdarza mi się czymś zainteresować...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Filmy!

przez Anieczkaa 19 gru 2014, 21:37
Kto poleci jakis dobry film na dzisiejszy wieczor ? tylko nie horrory i science fiction

Filmy!

przez jetodik 19 gru 2014, 21:40
polecam Houdini 2014 lub Wolny Strzelec 2014 ten drugi to żaden horror ale trzyma bardzo mocno w napięciu.

Filmy!

przez Anieczkaa 19 gru 2014, 21:45
dzieki ;) obejrze sobie ten drugi, lubie Jake Gyllenhaal'a podobał mi się w filmie Bracia

Filmy!

przez Pieprz 19 gru 2014, 21:51
Predestination - wow pierwsze fajne wciągające i całkiem inteligentne sci-fi od czasów Interstellar :) Tym lepsze że nie spodziewałem się niczego po tym filmie.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Filmy!

przez jetodik 19 gru 2014, 21:57
Anieczkaa,

napisz później jak Ci się podobał, ja go oglądałem z kumpelą i film nami wstrząsnął, więc jestem ciekawy Twojej reakcji :)

Sortuj wg