Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez KrzysztofT 23 sie 2006, 20:14
Jeżeli mogę polecić jakiś film, to polecam "Plac Zbawiciela" Krzysztofa Krauze - ale to nie jest film dla każdego.

przez listonosz 23 sie 2006, 22:27
polecil bym ci pasje mela gipsona czieszki film ale final szczesliwy :smile:
Miłosc zwycięża

przez Kama1234 24 sie 2006, 15:12
Ja poleciłabym Ci "Amelię" i w tym samym ciepłym tonie "Czekoladę" ze świetną rolą Juliette Binoche. POza tym 3 kolory Kieślowskiego, a zwłaszcza "Niebieski". Aha, jeszcze film, który kocham wielce i który zawsze wprawia mnie w dobry nastrój : "Dwóch gniewnych" z Jackiem Nicholsonem (tyt. oryg. chyba "Anger Men").
Na pustym niebie piękny jest lot sokoła...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KasiaS 31 sie 2006, 10:27
Pan od muzyki - ciagle ogladam ten film
Kocham Edwarda Nortona i filmy z jego udzialem - ja z nich odbieram duzo - 25 godzina, Podziemny krag, Lęk pierwotny....
Reqiuem dla sny - czy to film straszny??? Tak ale nie jest to film o narkomanach tylko o ludziach ktorzy nie radza z otaczajaca rzeczywistoscia..:(
Boje sie po raz kolejny zobaczyc Tanczac w ciemnosciach - za duzo emocji, za duzo...
Bandyta - polecam
a dla rozluźnienia - Przekret i Porachunki ogladala z tysiac razy i zawsze bawiły mnie :)
ooo i 50 pierwszych randek :):):)

przez Wypalony 31 sie 2006, 11:15
Na mnie bardzo duze wrazenie wywarla "Frida" piekny film o tym ze warto walczyc ze swoimi slabosciami i ze mozna mimo tych slabosci przezyc piekne i spelnione zycie(przynajmniej ja go tak odbieram), no i ta Salma Hayek :smile: "Requiem dla snu" i "Tanczac w ciemnosciach" to rzeczywiscie dolujace filmy, ale piekne i madre (zwlaszcza "Requiem..."). A z komedii (choc fakt faktem dosc czarnych) to polecam w ciemno filmy Tarantino, z niesmiertelnym "Pulp fiction" na czele.
PS.: Jak moglem zapomniec o "Schmidt" z Jack'iem Nicholsonem, tez naprawde dobry film, niezaleznie od dialogow i fabuly (obie na wysokim poziomie) warto go obejrzec chocby tylko dla swietnej gry Nicholsona.

przez atrucha 17 wrz 2006, 08:46
Wczoraj widziałam "S@motność w sieci". Rozczarowanie na całej linii. Totalna nuda..

Filmu nie da się nawet porównać z książką.
Nie warto wydawać kasy na bilet..
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Alicja Liddell 19 wrz 2006, 12:54
Magnolia napisał(a):moglibyście mi polecić filmy "inne niż wszystkie"

To lista moich ulubionych:
1. "Powrót do Garden State"
2. "Lepiej być nie może" ("As good as it gets")
3. "The Million Dollar Hotel"
3. "Legend of 1900" (po polsku chyba "1900 - człowiek legenda")
4. "Biały oleander"
5. "K-pax"
6. "Niebiańskie istoty"
7. "Zmróż oczy"

A, i jeszcze "Dzień Świra" oczywiście :D
"UNCERTAINTY CAN BE A GUIDING LIGHT"

przez turkawka 19 wrz 2006, 15:00
Polecam "Smażone zielone pomidory" - cudowny film, wg jeszcze lepszej ksiązki Fannie Flagg pod tym samym tytułem. Bardzo optymistyczna opowieść o życiu, mimo, że wiele smutnych rzeczy sie tu dzieje. :smile:

przez jowita 19 wrz 2006, 21:32
tez lubie horrorki :twisted: polecam"Egzorcyzmy Emilli Rose" oraz "Wzgórza maja oczy"
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez aniołek 21 wrz 2006, 14:48
hej ja wam polecam wspanialy film pt.Angel-a,poza tym Prezrwana lekcja muzyki z Angelnką Jolie :) I Buntownik z wyboru!pewnie wymienilabym jeszcze pare ale nie pamietam!
'LUDZIE LUDZIOM......'

przez Andhariel 27 wrz 2006, 19:39
Witam o to prae fimow ktore moge polecic:):
-Ray(film o Ray Charls)
-Dwoch Gniewnych Ludzi(warto z samego nawet faktu na Jacka Nicholsona:)
-Słodki Listopad
-Vanilla Sky
-Człowiek Ringu
-1900 Czlowiek Legenda(lubie Tima Rotha:D)
-Uwierz w Ducha(cos o miłosci:)
-The Notbook
-Świat wg Garpa
-Sny Jume
Mogłbym wymieniac bez konca ale nie bede sie rozpisywał i was zanudzal bo to tylko moj gust a kazdy ma inny ale mysle ze warto obejrzec te pare filmow:):) POzdrawiam i 3majcie sie ludziska:)

przez aniołek 18 paź 2006, 12:42
wczoraj ogladalam ten film,ktory ostatnio ktos polecal-elling!niewiem moze zbyt emocjonalnie do tego podeszlam,ale film wprost stworzony dla ludzi z nerwica lękową :)nie byl jakis genialny pod wzgledem fabuły,ale napedzil mnie bardzo pozytywnie!takze jeszcze raz polecam!
'LUDZIE LUDZIOM......'

przez ewa125 18 paź 2006, 23:59
SAMOTNOSC W SIECI- blagam nie idzcie na ten film. ja po obejrzeniu polowy (bo potem wyszlam z kina) dostalam ataku nerwicy a mialam sie rozluzowac. film nudny, ciezki i na pewno nie dla nerwicowcow. jest to film symboliczny , sa momenty kiedy np . pokazywana jest przez 5 minut nić DNA krecaca sie w kolko albo cyfry jak na seansie hipnotycznym. swietny film jezeli ktos ma ochote sobie wywolac atak nerwicy. a z dobrych filmow (ktos juz wczesniej o tym pisal) polecam " brokeback mountain". jest to piekny film o zyciu i milosci, mimo ze o milosci 2-och mezczyzn nie czuje sie niesmaku. aktorzy swietnie graja i mozna sie naprawde wczuc w ich milosc. na koncu ryczalam jak bobr.piekny film. poza tym " joe black" z hopkinsem i b.pittem tez przepiekny film, a z komedii dla rozerwania sie i posmiania polecam " white chicks" (lub polski tytul " agenci bardzo specjalni"). jedna z najlepszych komedii jaka widzialam, albo " plytki facet" z gwyneth paltrow.

przez korres1 24 paź 2006, 00:40
Duze wrażenie zrobił na mnie Plac Zbawiciela - kawałek prawdziwego kina. Palimpsest - zagmatwany, ale się broni urodą. No i nienajgorszy "Życie jest muzyką" - szczególnie dla włóczęgów lubiących muzykę. Bardzom cieklawa "Transylwanii" Gatlifa, jeszcze niwe widziałam.

Sortuj wg