Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez ladywind 20 lut 2014, 13:59
Dla fanów mocnego kina z dużą dawką napięcia i sensacji, bardzo dobrą muzyką w tle gorąco polecam thiller ,który od początku aż do końca trzymał mnie w napięciu, a muszę dodać, że jestem dość wybrednym kinomaniakiem film pt"You're Next" - Następny jestes ty.
Film jest też godny obejrzenia z tego względu, że jest nieprzewidywalny jak wiele innych tego typu thillerów.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Filmy!

przez deader 23 lut 2014, 17:00
"Skazani na Shawshank" - ile razy bym nie oglądał, tyle razy końcówka po prostu mnie rozbraja...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Filmy!

przez amelia83 23 lut 2014, 17:07
deader napisał(a):"Skazani na Shawshank" - ile razy bym nie oglądał, tyle razy końcówka po prostu mnie rozbraja...

dokładnie tez uwielbiam :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez na_leśnik 23 lut 2014, 17:09
"Skazani na Shawshank" - ile razy bym nie oglądał, tyle razy końcówka po prostu mnie rozbraja...

Od lat tego nie widziałem. Chyba sobie dziś wieczorem odświeżę :smile: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Filmy!

przez Shannon 23 lut 2014, 17:31
ladywind napisał(a):Dla fanów mocnego kina z dużą dawką napięcia i sensacji, bardzo dobrą muzyką w tle gorąco polecam thiller ,który od początku aż do końca trzymał mnie w napięciu, a muszę dodać, że jestem dość wybrednym kinomaniakiem film pt"You're Next" - Następny jestes ty.
Film jest też godny obejrzenia z tego względu, że jest nieprzewidywalny jak wiele innych tego typu thillerów.

Zainteresowałaś mnie swoim opisem, obejrzę kiedyś ;)
f20, f42, ADHD

kwetiapina 400 mg
fluoksetyna 20 mg
doraźnie: wywar z czarnego lulka

Filmy!

przez deader 23 lut 2014, 18:08
amelia83 napisał(a):dokładnie tez uwielbiam :105:

na_leśnik napisał(a):Od lat tego nie widziałem. Chyba sobie dziś wieczorem odświeżę :smile: .

Śmieszna sprawa, wlazłem sobie na Filmweb i okazało sie że "...Shawshank" jest na pierwszym miejscu listy filmów wszechczasów.

Osobiście miałbym innego kandydata, ale zdecydowanie potrafię zrozumieć czemu to "Skazani..." sie tam znajdują.

Filmy!

przez slow motion 23 lut 2014, 18:57
A ja z chłopakiem powracamy do początków związku i oglądamy z archiwum x. Raz trafiliśmy na odcinek z nowszej serii i nie wiedziałam jak to skomentować. żenada na maxa. jednak nie ma to jak stare poczciwe archiwum wywołujące ten dreszczyk.

zastanawiam się jaką by tu perełkę wynaleźć na dziś..

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Filmy!

przez na_leśnik 23 lut 2014, 19:29
Coś dla fanów horrorów w oklepanej konwencji ona + on + dzieci +stara nawiedzona rudera.
Temat z pewnością wyeksploatowany ale muszę przyznać, że to chyba najlepiej zrobiony film tego typu od lat.

http://www.filmweb.pl/film/Obecno%C5%9B ... 013-627100
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Filmy!

przez slow motion 23 lut 2014, 19:31
na_leśnik napisał(a):Coś dla fanów horrorów w oklepanej konwencji ona + on + dzieci +stara nawiedzona rudera.
Temat z pewnością wyeksploatowany ale muszę przyznać, że to chyba najlepiej zrobiony film tego typu od lat.

To prawda. Jeden z lepszych horrorów jakie widziałam. :great:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Filmy!

przez socorro 23 lut 2014, 19:31
na_leśnik,
mnie ten film osobiście nie zachwycił :/
za to całkiem w porządku był:
http://www.filmweb.pl/film/Dom+na+ko%C5 ... 012-576014
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Filmy!

przez na_leśnik 23 lut 2014, 19:47
socorro, obadamy obadamy :mrgreen: .

Filmy!

przez amelia83 23 lut 2014, 21:25
na_leśnik napisał(a):Coś dla fanów horrorów w oklepanej konwencji ona + on + dzieci +stara nawiedzona rudera.

oglądałam świetny :great:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Filmy!

przez deader 23 lut 2014, 21:41
slow motion napisał(a):A ja z chłopakiem powracamy do początków związku i oglądamy z archiwum x. Raz trafiliśmy na odcinek z nowszej serii i nie wiedziałam jak to skomentować. żenada na maxa. jednak nie ma to jak stare poczciwe archiwum wywołujące ten dreszczyk.

Nom, najbardziej mi pasowały pierwsze sezony, kiedy Fox i Scully w każdym odcinku mieli inną sprawę, bez tej całej konspiracji z ufokami i rządem... Pamiętam że ze dwa lata temu sobie ogladałem pierwsze odcinki ponownie, całkiem dobrze zniosły próbę czasu, ale jak dla mnie - tylko jeśli wie się które obejrzeć. Bo niektóre trącą serem niestety :P

Filmy!

przez Rebelia 23 lut 2014, 21:51
Coś dla fanów horrorów w oklepanej konwencji ona + on + dzieci +stara nawiedzona rudera.

No, konwencja oklepana. Jakiejś szczeny do podłogi nie miałam, ale można powiedzieć, że jak na film firmujący się mianem "horror" i wyprodukowany w ostatnim czasie, nie trąci taką wielką kupą i da się oglądać bez parskania śmiechem, czego nie można powiedzieć o...

mnie ten film osobiście nie zachwycił :/
za to całkiem w porządku był:
http://www.filmweb.pl/film/Dom+na+ko%C5 ... 012-576014

.."Domu na końcu ulicy". Osłwaiona oskarowa dziewusia wnosi do tego filmu tyle, co zeszłoroczny śnieg w moje życie. Generalnie nie zapadł mi ten film absolutnie niczym w pamięci. I nawet nie nazwałabym tego nawet thillerem, jest mocno nijaki.

Ale to tylko moje zdanie. Każdemu może się oczywiście spodobać i jedno i drugie, ale dla mnie generalnie ziew.

Sortuj wg