Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Filmy!

przez Nodame 11 paź 2010, 17:43
No to ja polecam film Gainsbourg, właśnie leci w małych kinach (lub poczekać az pojawi się z opcją download). Choć nie , słowo polecam tu nie pasuje, to po prostu trzeba obejrzeć, bo dawno po żadnym filmie nie miałam takich mieszanych uczuć - nie wiedziałam czy mi sie podobał czy nie, bo był taki dziwny ;)
Nodame

przez El Chupacabra 11 paź 2010, 20:05
Zwazywszy na nasze problemy, polecam serie Piła :)

wola człowieka jest jego niebem

przez kuba94 11 paź 2010, 20:54
El Chupacabra, dobry gust. Wszystkie części są świetne. Już niedługa na ekrany kin wchodzi "Saw VII". :twisted: Oj będzie się działo... :D

Ja polecam jeszcze film "Dystrykt 9".
Obrazek
kuba94

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 15 paź 2010, 00:09
Obejrzałam po tym jak Asia poleciła "Don't say a word" z Britanny Murphy i Michaelem Douglasem. Niezły :great:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez shadow_no 15 paź 2010, 13:42
kuba94, Eden Lake jakoś mi nie spasował. Bardzo przewidywalny i fabuła taka... Zwykła. Jedyne co było w tym filmie na plus to aktorzy i lokacje. Poza tym sieczka.
3/6
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Rambo123 15 paź 2010, 13:56
Ja czekam na film dokumentalny na Discovery w niedzielę autorstwa Hawkinga. Uwielbiam go. Facet żyje pomimo tylu przeciwności. Nie potrafi mówić ani poruszać się a umysł niesamowity. Teraz nie potrafi już praktycznie poruszyć żadną częścią ciała. Widziałem wiele jego filmów i zapoznałem sie z teoriami na temat powstania wszechświata i teorii wielkiego wybuchu. Naprawde podziwiam GO.!!!
Ech życie.

przez kuba94 15 paź 2010, 14:52
Funny Games U.S.
Gatunek: Dramat/Thriller
Produkcja: Austria, Francja, Niemcy, USA, Wielka Brytania, Włochy
Download: http://isohunt.com/torrent_details/4927 ... ab=summary
Opis:
Anna (Naomi Watts), jej mąż George (Tim Roth) i ich kilkuletni syn Georgie, wyjeżdżają poza miasto swoim nowym samochodem, ciągnąc na przyczepie śliczną drewnianą łódź. Gdy docierają do swojego gustownie urządzonego domku nad jeziorem, szybko i z ulgą zapominają o zgiełku i problemach wielkiego miasta. Sielankowe wakacje kończą się z chwilą, gdy rozlega się pukanie do drzwi. Ich próg przekracza Peter (Brady Corbet), młody chłopak o nienagannych manierach, ubrany w nieskazitelny strój. Nikomu z domowników nawet nie przechodzi przez myśl, że ten uroczy młodzian z pomocą swego kolegi Paula (Michael Pitt) wkrótce zamieni ich życie w piekło. Rozpoczynając okrutną zabawę, napastnicy w białych rękawiczkach terroryzują swoje ofiary, znęcając się nad nimi psychicznie i fizycznie przez długie godziny. Ta bezlitosna gra ma zakończyć się o 9 rano. Kto zostanie zwycięzcą?
Obrazek
kuba94

przez Krwiopij 18 paź 2010, 22:11
Krwiopij

przez Korba 19 paź 2010, 11:06
Krwiopij, też mi się baaardzo podobał. Uwielbiam Ryana Goslinga, McGregora zresztą też.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez C(c)złowiek 20 paź 2010, 17:21
Polecam film "16 przecznic" z Brucem Willisem w roli głównej. Naprawde świetny triller :) Dzis go oglądałem na dvd.
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez anakonda 22 paź 2010, 00:08
jeśli chodzi o Brucea Willisa, to ja polecam aktualny w kinach red..
widziałam dziś na kompie
taka bajka, ale zajebista..

kręci mnie ten koleś.. 8)
anakonda

przez *Wiola* 22 paź 2010, 00:28
Korba napisał(a):Obejrzałam po tym jak Asia poleciła "Don't say a word" z Britanny Murphy i Michaelem Douglasem. Niezły :great:

Obejrzałam : fajny

Ja polecam : Leila i Nick - zabawny i sympatyczny raczej dla pań:)
Moderator

przez kuba94 22 paź 2010, 13:26
Polecam film "Zabawy z bronią"
Obrazek
Opis:
Ogromną wartość filmu docenili nie tylko krytycy. Jest to pierwszy na świecie film dokumentalny, który odniósł również ogromny sukces komercyjny - wszędzie, gdzie był pokazywany. Tylko w Stanach Zjednoczonych "Zabawy z bronią" obejrzało 3,5 miliona widzów. Podobnie w Europie Zachodniej film cieszył się niezwykłą popularnością - w Niemczech i we Francji obejrzało go ponad dwa miliony widzów.

W 1999 w trakcie strzelaniny w Columbine High School w USA zginęło 15 osób. Czy musiało dojść do tragedii? Skąd fascynacja bronią, której ofiarami są sami Amerykanie? Czy odpowiedź o przyczyny nasilania się przemocy leży w łatwym dostępie do broni? Czy winni są politycy? Czy za ich działaniami stoi lobby związane z przemysłem zbrojeniowym?

Michael Moore: "Równie dobrze mogłem zrobić ten film dziesięć lat temu - nie jest to przecież film o Columbine, ani nawet o broni. Ameryka się nie zmieniła. Chodzi o naszą kulturę strachu i o to, jak ten strach popycha nas do przemocy, zarówno w kraju, jak i za granicą."

[Dodane po edycji:]

Ściana - wszystkim polecam ten film. Naprawdę wzruszający obraz.
Obrazek
Opis:
"The Wall" - teledysk, manifest antywojenny to częste określenia tego wybitnego obrazu. Film jest fenomenalnym tłem do muzyki i tekstów zespołu Pink Floyd z płyty "The Wall" wydanej w 1979 roku.
kuba94

Filmy

przez Tenuis 23 paź 2010, 11:45
Wiem, że taki temat już powstał. Sprecyzuję pytanie: Znacie może jakieś filmy o ludziach z zaburzeniami osobowości?
Chodzi mi o lekkie filmy, nie takie, po których nie można zasnąć. Chodzi mi też o filmy z happyendem. Najlepiej amerykańskie. :)
Ostatnio edytowano 23 paź 2010, 11:45 przez Tenuis, łącznie edytowano 1 raz
Tenuis

Sortuj wg