Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez 2MinutesToMidnight 21 lis 2013, 20:08
Ja, jako że nie trawię plastykowych filmów, które nie mają w sobie chociaż odrobiny czegoś do zastanowienia, zazwyczaj odpalam bajki, też po jakiejś tam eliminacji :P Poleciłabym Odlot na coś lekkiego, bardzo przyjemnie się ogląda i nie jest takie typowo dla dzieci tylko i wyłącznie ;)
"All we do, crumbles to the ground, though we refuse to see
Dust in the wind, all we are is dust in the wind "

Filmy!

przez Indifference1 21 lis 2013, 20:26
2MinutesToMidnight napisał(a):Ja, jako że nie trawię plastykowych filmów, które nie mają w sobie chociaż odrobiny czegoś do zastanowienia, zazwyczaj odpalam bajki, też po jakiejś tam eliminacji :P Poleciłabym Odlot na coś lekkiego, bardzo przyjemnie się ogląda i nie jest takie typowo dla dzieci tylko i wyłącznie ;)

"Czerwony kapturek-historia prawdziwa" też oglądałaś? Ja niestety miałam nieprzyjemność. Totalnie żałosne...
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Filmy!

przez 2MinutesToMidnight 21 lis 2013, 20:28
Nie, słyszałam dużo kiepskich oceń i w nieskończoność odkładałam ;) Uwielbiam oglądać filmy i staram się na bieżąco ogarniać co robią nowego, ale niektóre filmy są mi po prostu nie po drodze ;) z tych nowszych "bajek" , to "Jak wytresować smoka" podbiło moje serce, ale koniecznie z napisami, genialne akcenty ^ ^

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Indifference1 21 lis 2013, 20:36
Ja i tak nie przepadam za bajkami. Po prostu leciało kiedyś w tv to obejrzałam, ale nie całe bo inaczej wszystkie moje szare komórki poniosłyby natychmiastową śmierć. Za to teraz obejrzałabym chętnie coś podobnego do Pearl Harbor. Super film :)

Filmy!

przez 2MinutesToMidnight 21 lis 2013, 20:39
Indifference1 napisał(a):Ja i tak nie przepadam za bajkami. Po prostu leciało kiedyś w tv to obejrzałam, ale nie całe bo inaczej wszystkie moje szare komórki poniosłyby natychmiastową śmierć. Za to teraz obejrzałabym chętnie coś podobnego do Pearl Harbor. Super film :)

Dopiero ostatnio się zapoznałam (trudno mi się nadal przekonać do Afflecka ;) ). Strasznie zjechali film za fabułę jak w telenoweli i duże nieścisłości historyczne, ale szczerze powiedziawszy przyjemne się ogląda i trzeba mieć do tego podejście jako do filmu fabularnego, a nie dokumentalnego i tyle ;)

Filmy!

przez aardvark3 21 lis 2013, 20:45
rafzap napisał(a):Poleci ktoś film? Nie ambitny, lekki, najlepiej bez wątku miłosnego. Niezobowiązująca rozrywka, czasozabijacz.

To ruskie "Metro" obejrzyj, ponad 2 godziny a niemal caly czas napiecie. Dobrze zrobiony i nie udaje czegos czym nie jest.
"Headhunters" (norweski) - tez niezly
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

Filmy!

przez Indifference1 21 lis 2013, 20:47
Dokładnie. Widziałam wiele negatywnych komentarzy na temat filmu z powodów właśnie historycznych. Ale z racji tego, że ja nie cierpię historii i mało wiem to dla mnie był ok. Oglądałam film ze względu na wątek romantyczny bo lubię popłakać na romansidłach :)

Filmy!

przez aardvark3 21 lis 2013, 20:51
panwawa napisał(a):poleci ktoś dobry i mocny horror?

"Drag me to Hell"

(mnie sie tak bedzie przypominac co jakis czas cos innego ale to normalne ;) )

"Dead Birds"
"Trick'n'Treat"
niedawno ogladany z polecenia "All Hallow's Eve"

-- 21 lis 2013, 20:03 --

"Ichi the Killer", "Audition", "Visitor Q" - wszystkie Takashi Miike
z azjatyckich "Marebito", "Three Extremes" (nowele filmowe roznych rezyserow) i miniserial "Kazuo Umezu Horror Theater", "Uzumaki"

z klasyki wszystkie "Hellraisery", "Nightmare on Elm Street" wszystkie czesci i jak ktos lubi te klimaty to "The Howling" (stare dobre lata 80-te) plus jakies giallo wloskie (Argento, Fulci, Bava)
"Cannibal Holocaust", "Cannibal Ferox"
starocie ale maja "to cos" i widac ze tworcy odwalili kawal dobrej roboty. Choc efekty dzisiaj moga smieszyc bardziej niz straszyc. Takie kuriozum.
Jak sobie przypomne (sic!) to wrzuce pare tytulow "niskobudzetowek", kina niezaleznego - ktore tez sa warte uwagi.

Nie przepadam za komediami ale ta wywalila mnie z butow - wlasciwie to horror komedia: "John Dies in the End". Polecam z reka na sercu!

I moze nie horror, bardziej thriller - polskiej produkcji niezaleznej: "Dla Ciebie i ognia". Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona.

Filmy!

przez Indifference1 21 lis 2013, 21:08
Może jestem jakaś dziwna ale dla mnie "John dies at the end" nie było w ogóle śmieszne.

Filmy!

przez deader 21 lis 2013, 21:22
aardvark3 napisał(a):(stare dobre lata 80-te)

No to jeszcze: Evil Dead I-III, Pumpkinhead, Laleczka Chucky, Return of the Living Dead, Texas Chainsaw Massacre I-III, Friday 13th... Halloween... The Thing... Eh najlepsze lata horrorów :105:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Filmy!

przez rafzap 21 lis 2013, 21:28
aardvark3 napisał(a):
rafzap napisał(a):Poleci ktoś film? Nie ambitny, lekki, najlepiej bez wątku miłosnego. Niezobowiązująca rozrywka, czasozabijacz.

To ruskie "Metro" obejrzyj, ponad 2 godziny a niemal caly czas napiecie. Dobrze zrobiony i nie udaje czegos czym nie jest.
"Headhunters" (norweski) - tez niezly

Link do torrenta albo żeby obejrzeć online?
evil boy 4 life

Filmy!

przez *Wiola* 21 lis 2013, 21:59
rafzap, http://www.kinomaniak.tv/film/Iluzja/60407

Lekki , ale ciekawy , wątku miłosnego brak ;)
Moderator

Filmy!

przez aardvark3 21 lis 2013, 22:31
Prisoners. Wymiata.

-- 21 lis 2013, 21:32 --

Indifference1 napisał(a):Może jestem jakaś dziwna ale dla mnie "John dies at the end" nie było w ogóle śmieszne.

Od razu dziwna! Masz po prostu inny gust i inne poczucie humoru.
Mnie komedie zazwyczaj nie smiesza, wole kabaret :D

-- 21 lis 2013, 21:36 --

I kolejny ruski film mi sie przypomnial: futurystyczna "Nowa Ziemia" http://www.imdb.com/title/tt1234435/

Filmy!

przez rafzap 21 lis 2013, 22:41
*Wiola*, oglądałem ;)
aardvark3, znalazłem Metro na kinomaniaku :yeah:
Prisoners dobry, Headhunters ujdzie
evil boy 4 life

Sortuj wg