Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez INTEL 1 16 lis 2013, 15:46
Śmiercionauta napisał(a):http://www.filmweb.pl/film/Bia%C5%82a+sukienka-2003-102208

http://www.filmweb.pl/film/Cud+purymowy-2000-32508

Oba filmu z cyklu Święta Polska.

No i chyba moim zdaniem najlepszy "Żółty Szalik" z Gajosem
http://www.filmweb.pl/film/Żółty+szalik-2000-32453

oraz bardzo dobra "Noc Świętego Mikołaja"

http://www.filmweb.pl/film/Noc+świętego+Mikołaja-2000-105614

Dzięki za uzmyslowienie mi Cudu Purymowego. tego z tej serii nie znałem....Dziś naprawię ten błąd ( jest na "zalukaj" )
...nie mam podpisu...

Filmy!

przez nerwosol-men 16 lis 2013, 15:57
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Filmy!

przez amelia83 16 lis 2013, 16:05
INTEL 1, żółty szalik jest świetny :105: :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Hans 16 lis 2013, 19:21
deader napisał(a):
Hans napisał(a):Natomiast ten który wymieniłeś też widziałem, co ciekawe z kumplem, który grał lub nadal gra w rockowym zespole, strasznie się tym jarał, że szatan, piórko, Joe Black i muzyka w jednym, a ja film zapamiętałem ze względu na aktora. Może muzycy metalowi/rockowi tak mają, bo wiem, że grałeś, nawet jakiś kawałek kiedyś wrzucałeś.

Może coś w tym być, aczkolwiek kojarzę sporo ludzi którzy z muzyką oprócz słuchania nie mieli nic wspólnego a którym się podobał - ba, nawet niegdysiejsi kumple słuchający raczej hip hopu stwierdzili że film jest git :D U mnie też sporą rolę odegrało to że nie znałem wcześniej zespołu Tenacious D, ani Blacka (widziałem go jako dzieciak w Niekończącej Się Opowieści, ale nie wiedziałem o tym przez lata :P ), a rozwaliły mnie teksty ich piosenek i świetne autoironiczne podejście do "światka rock'n'rolla". Plus występy wykonawców których słuchałem (Meatloaf, DIO) - no, generalnie dużo czynników. Plus chyba jedyna dogra rola Bena Stillera :P

Ech, on ma Jack na imię, zawsze mi się myli. Najlepszy fragment to był chyba kwasowy trip. :D

"Biała sukienka" przypomina mi dzieciństwo, bo w okolicach Tykocina spędziłem kilka wakacyjnych miesięcy. Z polskich produkcji mogę polecić filmy Kondratiuka.
Feed your head
Feed your head

Filmy!

przez Śmiercionauta 16 lis 2013, 20:21
Przypadek Pekosińskiego

Film przedstawia prawdziwą postać o niepowtarzalnej biografii. Pekosiński żyje w Polsce, mieszka w Zamościu, ma prawdopodobnie 53 lata. Nie ma rodziny, nie wie kim jest. W tym życiu wszystko zostało skonstruowane sztucznie: i symboliczna data urodzin - dzień wybuchu drugiej wojny światowej, i nazwisko - od skrótu nazwy instytucji opiekuńczej PKOS, i miejsce urodzenia - kacet w Zwierzyńcu, skąd zza drutów przerzuciła go matka . . . Fałszywi i sztuczni okazali się przyjaciele i opiekunowie. Prawdziwe - tylko sieroctwo i garb. O młodego Bronka walczyły o siebie dwie potęgi - totalitarne państwo i Kościół Katolicki. Dorosły Pekosiński - alkoholik i degenerat sparaliżowany po wylewie krwi do mózgu, ma jednak gwiazdę przewodnią swego życia: mistrzowską grę w szachy. Upokarzany, przepędzany, zdradzany i oszukiwany, zachowuje godność, dobroć i ufność. Przez całe życie szuka matki.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Filmy!

przez panwawa 21 lis 2013, 02:42
poleci ktoś dobry i mocny horror?
Wybierasz się na wycieczkę? Przewodnik po Warszawie dla was!

przez paxtone 21 lis 2013, 02:55
Każdy o egzorcyzmach.
Demony, egzorcyzmy emily rose, obecność.

Filmy!

przez Reiben 21 lis 2013, 03:09
panwawa napisał(a):poleci ktoś dobry i mocny horror?

Shutter, 4 stopień
Reiben

Filmy!

przez UnityMitford 21 lis 2013, 16:49
Reiben napisał(a):

Shutter, 4 stopień

czytałam dużo o Shutterze jako o najlepszy horrorze, a zanudził mnie potwornie
było kilka fajnych scen, no ale
zdecydowanie wole klasyczną Klątwe :mrgreen:
UnityMitford

Filmy!

przez deader 21 lis 2013, 16:54

Martyrs.

http://www.filmweb.pl/film/Martyrs.+Ska ... 008-449390

Absolutnie genialny. Nie sugerować się oceną na FW bo najpewniej zaniżona przez gimbazę nie kumającą przesłania oraz nie mogącą wytrzymać scen godnych "Martwicy Mózgu" ale w "poważnym" wydaniu. Dość powiedzieć ze jak na ekran wjechały napisy na końcu to siedziałem z otwartą japą i rozkminiałem co właśnie zobaczyłem.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Filmy!

przez aardvark3 21 lis 2013, 18:00
"Trouble every day" - w podobnej "tonacji" co poprzedni ale lzejszego nieco kalibru
"Inside" - blisko, bardzo blisko "Martyrs"
w obydwu powyzszych gra Beatrice Dalle
"Haute Tension" jw

-- 21 lis 2013, 17:08 --

a z dobrych (naprawde dobrych) filmow akcji - ogladane przeze mnie ostatnio rosyjskie "Metro".
Na ruskich mozna polegac, kiedys robili dobre zegarki a teraz filmy (bo radzieckie to wiadomo: socrealizm, propaganda, agitka i te klocki).
Tez ruski ale z innej polki: "Major". Trafi sie na sieci (chyba w kinach studyjnych go puszczali) ale bez napisow. Nasza "Drogowka" moze mu piety szorowac (choc tez dobry film).
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

Filmy!

przez rafzap 21 lis 2013, 18:57
Poleci ktoś film? Nie ambitny, lekki, najlepiej bez wątku miłosnego. Niezobowiązująca rozrywka, czasozabijacz.
evil boy 4 life

Filmy!

przez Reiben 21 lis 2013, 18:58
Zombieland ;p
Reiben

Filmy!

przez deader 21 lis 2013, 19:29
aardvark3 napisał(a):"Inside" - blisko, bardzo blisko "Martyrs"

Serio? Niah niah, download started :twisted:

rafzap napisał(a):Poleci ktoś film? Nie ambitny, lekki, najlepiej bez wątku miłosnego. Niezobowiązująca rozrywka, czasozabijacz.

Czyli tak zwany "popkorniak"? Mam faworytów w wielu gatunkach i przedziałach czasowych, miejsca w poście nie starczy :D Więc powiem tak:

Cokolwiek w czym gra Arnold Achwarzenegger! :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg