Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Masked_Man 29 paź 2013, 23:57
Batman z Christianem Bale

Cudo. Ten mroczny klimat utrzymany w trylogii daje niezle napiecie.
Z kolei:
Spidermen

Jest dla mnie cienki

-- 29 paź 2013, 23:57 --

linka, First Class 2 to Days of the Future and Past.
Masked_Man

Filmy!

przez Pieprz 29 paź 2013, 23:58
Jedynka byla dla mnie gniotem

Mi tez się nie podobała jak weszła do kina. Wiele lat później obejrzałem jeszcze raz i stwierdziłem że byłem zbyt surowy.

W dodatku Szablozebny nie poznal swojego brata

W filmie wcale nie musieli być braćmi, nie pamiętam czy to było powiedziane. Wiem że w XMW są braćmi ale to dużo później przyszło i zresztą XMW jest najgorszym chyba filmem w historii jeśli chodzi o spójność z poprzednimi częściami.

-- 29 paź 2013, 23:58 --

Bo nie ma takiej części

nie ma jeszcze ale będzie, dzisiaj pojawił się trailer 8)

-- 30 paź 2013, 00:00 --

Ja czekam teraz już lekko przestępując z nogi na nogę na kolejną część Hobbita - święta w kinie - uwielbiam to!!

przy pierwszej się wprawdzie nie nudziłem ale co chwilę wytykałem bzdury, zawiodłem się mocno i na drugą na pewno nie pójdę do kina, nawet mi się nie spieszy żeby obejrzeć w inny sposób.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Filmy!

przez linka 30 paź 2013, 00:00
Mushroom, w maju 2014 ;)

Jak pisałam wcześniej w chwili obecnej czekam na Hobbita i zastanawiam się czy iść na Carrie ... ale coś mi się zdaje, że szkoda jednak kasy :/
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Hans 30 paź 2013, 00:09
"Carrie" bez Sissy Spacek to nie to samo. A ekranizacje komiksów lubię. Dobrze, że w nowy Batman jest taki jaki ma być, z mrocznym Gotham, skorumpowaną policją i rozbudowanym wątkiem dylematów moralnych, a nie jakieś fajerwerki z Arnoldem.

Filmy!

przez linka 30 paź 2013, 00:23
Hans, Carrie to w ogóle IMHO była jedna ze słabszych "produkcji" Kinga i niezbyt podobała mi się stara wersja - ale ciekawość bierze górę :smile:

Z ostatnich oglądanych:
The Lone Ranger - słabizna jakich mało, humoru jak na lekarstwo, nawet Depp nie pomógł.
Pacific Rim - sama nie wiem, fabuła generalnie do dupy, amerykanie srający tęczą i patriotyzmem chcą uratować świat. Dobrze, że wizualnie i dźwiękowo film świetny do oglądania. Dla fanów gatunku, typowy odmóżdżacz.
Now you see me aka Iluzja - fajny, fajny pod każdym względem i dla ucha i dla oka i zaskoczył mnie koniec co rzadko się zdarza.
Obecność - eeee może być, horror jak horror, nawet buduje napięcie, jest wszytsko co być powinno - ja lubię inne filmy z dreszczykiem.
Evil Dead ( wersja z 2013 roku) - powiem tak - salwy śmiechu i zażenowanie. Odradzam - gniot!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez Pieprz 30 paź 2013, 00:53
Now you see me aka Iluzja - fajny, fajny pod każdym względem

no, szkoda tylko że fabuła jest tak bez sensu że oczy parują :D
Król Balu

Filmy!

przez linka 30 paź 2013, 00:59
Mushroom, najpierw oglądałam Pacific Rim więc w Iluzji fabuła była majstersztykiem :mrgreen:
Przyjaciel forum

Filmy!

przez Pieprz 30 paź 2013, 01:07
akurat pacific rim ma nierealistyczne założenie ale z kilkoma wyjątkami trzyma się ich w logiczny sposób
natomiast now you see me to totalny ser szwajcarski
prosz
Król Balu

Filmy!

przez Masked_Man 30 paź 2013, 01:10
A darkshadows z deppem ktos ogladal? :P
Masked_Man

Filmy!

przez Korba 30 paź 2013, 01:13
linka napisał(a):
[b]Pacific Rim
- sama nie wiem, fabuła generalnie do dupy, amerykanie srający tęczą i patriotyzmem chcą uratować świat. Dobrze, że wizualnie i dźwiękowo film świetny do oglądania. Dla fanów gatunku, typowy odmóżdżacz.

Zgadzam się. Film obejrzałam tylko dla Charliego Hunnama ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Filmy!

przez Pieprz 30 paź 2013, 01:20
A darkshadows z deppem ktos ogladal?

tak, dość słaby był
ALE
eva green :105:
Król Balu

Filmy!

przez Masked_Man 30 paź 2013, 01:54
Mushroom, mi jak na czarna komedie to sie podobalo. Depp jako wampir odnajdujacy sie w rzeczywistosci po 200 iles latach pod ziemia, dobre :P. No i ta scena seksu z wiedzma jak wszystko rozwalili haha :D. Co do Evy-noo, bylo na co popatrzec :P
Masked_Man

Filmy!

przez Reiben 30 paź 2013, 02:56
Reiben

Filmy!

przez deader 30 paź 2013, 15:39
King Kong (1933) - po tylu latach efekty nadal robią wrażenie (oczywiście w nieco innym sensie niż w dzisiejszych produkcjach), skłaniając po projekcji do zdjęcia czapki i minuty ciszy nad mistrzostwem artystów od efektów wizualnych. Niech żyje animatronika..!
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg