Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez ladywind 19 paź 2013, 20:31
Gorąco polecam film pt "Pluję na twój grób" daje wiele przemyśleń. Nad czym? przekonajcie się sami:) Koniecznie z 1978roku, nowsza wersja to już nie to samo.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Filmy!

przez Andrzej07 22 paź 2013, 07:23
Ja widziałem że niedługo wejdzie film o Jasiu Meli zapowiada się super ;) http://polskifilm.com.pl/moj-biegun-zwiastun/

Obrazek

Filmy!

przez deader 22 paź 2013, 09:10
khaleesi napisał(a):Chyba sobie obejrzę po raz któryś Requiem dla snu

Ależ przypadek... ja kilka dni temu próbowałem, ale wyłączyłem po kwadransie, już nigdy nie będę mógł tego filmu obejrzeć :/
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Reiben 22 paź 2013, 09:14
Ja bym tylko dla tej mamuśki mógł obejrzeć, zawsze jej kibicowałem żeby w końcu wygrała w loterii :D
Reiben

Filmy!

przez rotten soul 22 paź 2013, 22:12
Reiben,

Byłem w kinie pierwszy raz od 15 lat, właśnie na "Grawitacji" i pierwszy raz na seansie 3D, bo byłem ciekaw tej technologii (wcześniej nie sprawdziłem jej, bo kino oferowało same typowe blockbustery, typu Transformers, Iron Man i inne tego typu produkcje). Po obejrzeniu zwiastuna tego filmu i przeczytaniu kilku opinii, postanowiłem się w końcu wybrać. Po za tym obecność pewnego pana odpowiedzialnego za zdjęcia skłoniła mnie do obejrzenia tego filmu.
To, że w filmie było tylko dwoje bohaterów ( a potem jedna bohaterka) w ogóle mi nie przeszkadzało. Fabularnie było dość przeciętnie i po amerykańsku. Aktorsko również, szczególnie w wydaniu Clooney'a (za dużo szelmowskich uśmiechów :D ), a za Sandrą nie przepadam zbytnio. Od strony technicznej mam mieszane uczucie. Jestem bardzo zawiedziony jakością obrazu w kinie, spodziewałem się mega skoku jakościowego, a zobaczyłem rozmyty, ciemny obraz, z bladymi kolorami. Wyglądało to jak DVDRip. Nie przesadzam. Lepszy obraz mam w BRRipach z 1080 na kompie. Brat również to przyznał, także to nie tylko moje marudzenie. Co do efektu 3D,to był on zrealizowany bardzo dobrze moim zdaniem, choć nie mam żadnego porównania. Wrażenie głębi było widzialne przez cały film, a ujęcia tego operatora kamery oraz efekty specjalne były świetne i za to daję duże plusy. Dla mnie 7/10.
rotten soul

Filmy!

przez Pieprz 22 paź 2013, 22:17
To, że w filmie było tylko dwoje bohaterów ( a potem jedna bohaterka) w ogóle mi nie przeszkadzało.

łał dzięki za spoiler że clooney ginie. fuck you
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Filmy!

przez rotten soul 22 paź 2013, 22:20
Mushroom,
To jest dyskusja o filmach. Wiadomo, że można natrafić na spojlery, po za tym nigdzie nie napisałem, że ginie.
I hamuj się w słowach.
rotten soul

Filmy!

przez Pieprz 22 paź 2013, 22:22
a co wrócił na ziemie sam bez niej? spock go teleportował? oczywiste że skoro zniknął to zginął
Król Balu

Filmy!

przez Reiben 22 paź 2013, 22:23
Ano wiadomo, że obraz w kinie to nie 1080p na ekranie monitora, wielkość ekranu w kinie zmiękcza obraz, do tego dochodzi pewnie manipulowanie ostrością pierwszego i dalszego planu, nie znam się ale czy czasem taśmy, których się używa obecnie nie mają też ograniczenia co do rozdzielczości obrazu, bo jakiej ogromnej rozdzielczości musiałby on być aby na takiej powierzchni dać taką jakość jak 1080p na monitorze. Ja słabo się skupiam na efekcie 3d, toteż czasem mnie irytuje, a do tego nie mam soczewek tylko okulary na okulary, dodatkowo wg mnie filmy 3d dają właśnie jeszcze bardziej mglisty obraz, widziałem już trochę filmów w 3d i wolę jednak 2d w kinie, ale utkwił mi w pamięci z filmu pewien bąbelek bodajże, no miałem go na wyciągniecie ręki :lol:

-- 22 paź 2013, 22:34 --

No tak, a o tym, że w kinie film jest wyświetlany zapomniałem, to raczej ma duże znaczenie i nawet super projektory nie dają obecnie takiej ostrości, jakości jak hd na plazmie.
Reiben

Filmy!

przez rotten soul 22 paź 2013, 23:17
Mushroom,
A skąd wiesz, że ona wróciła?

Tak Spock go teleportował.

Widzę, że już go oglądałeś, więc po co te nerwy? :D

Reiben,
Cóż, w takim razie pozostanę przy swoim 23 calowym monitorze i emkafałkach 1080. Czyde sobie odpuszczę, mimo iż sprawia całkiem fajne wrażenie.
rotten soul

Filmy!

przez deader 27 paź 2013, 15:15
"Body Parts" (1991) - lekarz psychiatra ulega wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego traci rękę. Jedyną nadzieją jest innowacyjny przeszczep kończyny od odpowiednio dobranego dawcy. Początki są trudne, ale z czasem bohater odzyskuje pełnię sprawności. Jednak kiedy jego "nowa" ręka zaczyna się dziwnie zachowywać, postanawia sprawdzić kim był tajemniczy "odpowiedni dawca"... Dobry thriller, polecam.

Filmy!

przez Pieprz 27 paź 2013, 15:23
postanawia sprawdzić kim był tajemniczy "odpowiedni dawca"

pewnie seryjnym zabójcą, zieeew
Król Balu

Filmy!

przez deader 27 paź 2013, 15:56
Mushroom napisał(a):
postanawia sprawdzić kim był tajemniczy "odpowiedni dawca"

pewnie seryjnym zabójcą, zieeew

No przecież że nie sprzedawcą waty cukrowej :D Dla mnie totalny anty-zieeew :P

Filmy!

przez Pieprz 27 paź 2013, 16:06
deader, jeśli od razu się domyślasz to zieeew
mógł być np. zawodowym mastubatorem. od razu ręka zaczyna się dziwnie zachowywać nabiera innego znaczenia.
Król Balu

Sortuj wg