Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Śmiercionauta 08 paź 2013, 17:36
bardzo dobry kriminał. Film posiada znak jakości lukdig :mrgreen:
http://www.filmweb.pl/Tajemnice.Los.Angeles
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Filmy!

przez Reiben 08 paź 2013, 18:34
Conjuring w końcu w dobrej jakości, w nocy może obejrzę bo tak się wszyscy jarali tym filmem
Reiben

Filmy!

przez Sayace 09 paź 2013, 16:55
Reiben, oglądałem ten film już jakiś czas temu, zasugerowałem się dobrą oceną z Filmweb'u (czego raczej nigdy nie powinno się robić), jak dla mnie, film bardzo słaby, ale zawsze lepiej obejrzeć, by się przekonać samemu ;).
´Cause it's always raining in my head,
forget all the things I should have said.

~ Staind - Epiphany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Pieprz 09 paź 2013, 17:36
obejrzałem dzisiaj Psycho Hitchcocka, dobry film, dość zaskakujący mimo że wiedziałem z grubsza o czym jest. Świetna gra aktorska i trzyma w napięciu.
następny przystanek: ptaki.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Filmy!

przez Hans 09 paź 2013, 17:49
Skoro przy branżowych filmach jesteśmy, to odświeżyłem sobie niedawno "12 małp" i muszę przyznać, że jest to film kompletny, bez zbędnych scen i co najważniejsze zostawiający pole do interpretacji.

Filmy!

przez Reiben 11 paź 2013, 02:09
Obejrzałem w końcu The Conjuring i muszę przyznać, że jestem jednak zawiedziony. Liczyłem jednak na coś bardziej oryginalnego ostatecznie od typowej w kinie prezentacji opętania :/ Mimo to, około 70% filmu uważam za bdb, podobało mi się budowanie napięcia przez ten czas, tyle, że pozostało wrażenie, że decydujące sceny są zbyt krótkie i wszystko kończy się zbyt szybko. Cóż, wciąż dla mnie numerem jeden w gatunku horrorów pozostaje The Thing z 82', a jeśli Wan faktycznie kończy z horrorami, na razie czy definitywnie, to prawdopodobnie przez dłuższy czas nie ma co liczyć na przyzwoity horror.

-- 11 paź 2013, 02:13 --

Hans napisał(a):Skoro przy branżowych filmach jesteśmy, to odświeżyłem sobie niedawno "12 małp" i muszę przyznać, że jest to film kompletny, bez zbędnych scen i co najważniejsze zostawiający pole do interpretacji.

Absolutnie się zgadzam, wg mnie film genialny i jest w moim top 10, oglądałem go 3-krotnie, faktycznie duże pole do interpretacji, ja obstaję przy chorobie psychicznej Cole'a, za dużo przecież rzeczy w filmie przemawia za tym, ze scenerii, jak i schemacie pewnych scen żeby nie było to zamysłem scenarzystów.
Reiben

Filmy!

przez slow motion 13 paź 2013, 13:32
http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owie ... 012-592693
Polecam! zaskakujący i trzymający w napięciu do końca. Mój facet, który marudził, że pierwsze minuty są tandetne na koniec przyznał, ze film mu się podobał
Dziś myślałam o bohaterce tego filmu w kategorii dobra i zła.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Filmy!

przez Pieprz 13 paź 2013, 14:15
slow motion napisał(a):http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek+z+Cold+Rock-2012-592693
Polecam! zaskakujący i trzymający w napięciu do końca. Mój facet, który marudził, że pierwsze minuty są tandetne na koniec przyznał, ze film mu się podobał
Dziś myślałam o bohaterce tego filmu w kategorii dobra i zła.

Widziałem, fajny :) Też na początku marudziłem wydawał mi się przewidywalny i bez sensu. W połowie zrozumiałem jak bardzo się myliłem :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Filmy!

przez slow motion 13 paź 2013, 14:30
Ech Wy samce :P

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Filmy!

przez true 15 paź 2013, 14:45

Filmy!

przez amelia83 15 paź 2013, 19:16
true, muszę zobaczyć :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Filmy!

przez poem 15 paź 2013, 19:32
true, amelia83, właśnie obejrzałam ten film, również polecam :smile:

Filmy!

przez Reiben 18 paź 2013, 13:58
Po seansie Grawitacji jakoś ciężko ocenić mi ten film. Z jednej strony to zapewne jedna z nielicznych ostatnio sensownych produkcji o przestrzeni kosmicznej, z drugiej strony przez ubogość w bohaterów i miejsc akcji zbytnio mnie nie wciągnęła, a do tego dochodzi trochę irytujących mnie scen. Trzeba jednak pochwalić zdjęcia i próbę realizmu w granicach jakie daje współczesne kino rozrywkowe. Mam wrażenie, że na lekach nie odbieram w pełni wrażeń dźwiękowych, emocji itd., toteż moje odczucia są dość spłycone niestety i nic nie wzbudza we mnie efektu wow ;]
Reiben

Filmy!

przez khaleesi 19 paź 2013, 13:53
Chyba sobie obejrzę po raz któryś Requiem dla snu
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg