Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Ophelia 23 sie 2013, 19:44
jest z 15 wersji tego filmu :D i wlasnie dlatego ja korzystam z fw dosc czesto :D
filmy wojenne to nie moja bajka.

ale co do sugestii, to ja nawet nie mam zadnych znajomych pododawanych, zeby mi zadne bzdury nie wyskakiwaly :D
Ophelia

Filmy!

przez deader 23 sie 2013, 19:50
Ophelia napisał(a):jest z 15 wersji tego filmu :D

"Stalingradu"? Mi chodzi o konkretny film, z 1993 roku. Mam już zassaną wersję "nieocenzurowaną", tylko ten szwabski język, arrrrrrghh... :evil: Z jednej strony nie znoszę, z drugiej jakbym ściągnął wersję z angielskim dubbingiem to bym miał wrażenie że nie oglądam "oryginału". Eh dylematy wariata :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Filmy!

przez Hans 23 sie 2013, 19:53
deader, najlepszy wojenny po "Czasie Apokalipsy, moim zdaniem. Choć "Stalingrad" jest filmem typowo wojennym, a nie z wojną w tle, to może nawet pierwszy w typowo wojennych.
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Ophelia 23 sie 2013, 19:56
co ty mowisz. wlasnie nienawisc do dubbingu i lektora jest zdrowa i uzasadniona.
jak czasem ogladam film w tv i rozgrywa sie jakas akcja, krew sie leje i w ogole smutna muzyka wchodzi i slysze ddretwe i pozbaiowne emocji
"nie umieraj. nie. nie. " to w sumie moja reakcja do tego co widze na ekranie jest nieadekwatna :D szkoda ze nie moge ci zaprezentowac mojej interpretacji, pewnie bys sie usmial
szwabski jest slaby, noo. ale mysle, ze duzo zalezy od filmu./
ja lubie szwedzki i dlatego namietnie ogladam szwedzkie filmy. i skandynawskie w ogole.
Ophelia

Filmy!

przez deader 23 sie 2013, 19:57
Hans, no właśnie dlatego mam na niego "chętkę", widziałem urywki na YT, poczytałem trochę o filmie w necie, wiem że można spodziewać się "mocnego" filmu, dość realistycznego, coś jak intro do "Szergowca Ryana" rozciągnięte na dwie godziny ;)

Ophelia napisał(a):co ty mowisz. wlasnie nienawisc do dubbingu i lektora jest zdrowa i uzasadniona.
jak czasem ogladam film w tv i rozgrywa sie jakas akcja, krew sie leje i w ogole smutna muzyka wchodzi i slysze ddretwe i pozbaiowne emocji
"nie umieraj. nie. nie. " to w sumie moja reakcja do tego co widze na ekranie jest nieadekwatna :D szkoda ze nie moge ci zaprezentowac mojej interpretacji, pewnie bys sie usmial
szwabski jest slaby, noo. ale mysle, ze duzo zalezy od filmu./
ja lubie szwedzki i dlatego namietnie ogladam szwedzkie filmy. i skandynawskie w ogole.

Noo, dokładnie. Nie potrafię zdzierżyć filmu z lektorem albo z dubbingiem, fuj. To boli przy filmach niemieckich bo mam uraz do naszych odwiecznych wrogów, trochę też boli jak oglądam czasem jakieś anime - kobiece postacie w języku japońskim mają dość, hmmm, nietypowe brzmienie :P
Ostatnio edytowano 23 sie 2013, 20:06 przez deader, łącznie edytowano 1 raz

Filmy!

przez 0Rh+ 23 sie 2013, 20:02
Dobrze prawicie ,dlatego dzisiaj obejrzę sobie Star Treka w czeskiej wersji językowej ... bajeczka :105:
Rogal w pełni ;)

Filmy!

przez Anna Maria 23 sie 2013, 20:03
Ostatnio oglądałam "Niedźwiadek". Świetny, polecam. Przeryczałam cały.
Anna Maria

Filmy!

przez deader 23 sie 2013, 20:08
0Rh+ napisał(a):Dobrze prawicie ,dlatego dzisiaj obejrzę sobie Star Treka w czeskiej wersji językowej ... bajeczka :105:
Rogal w pełni ;)

"Star Trićka"? :D

kasiątko napisał(a):Ostatnio oglądałam "Niedźwiadek". Świetny, polecam. Przeryczałam cały.

Kiedyś widziałem, ale muszę przyznać że polecanie filmu komentarzem "przeryczałam cały" jest dla mnie surrealistycznie zabawne :D

Filmy!

przez Ophelia 23 sie 2013, 20:11
deader napisał(a):
0Rh+ napisał(a):
kasiątko napisał(a):Ostatnio oglądałam "Niedźwiadek". Świetny, polecam. Przeryczałam cały.

Kiedyś widziałem, ale muszę przyznać że polecanie filmu komentarzem "przeryczałam cały" jest dla mnie surrealistycznie zabawne :D

pomyslalam dokladnie o tym samym :pirate:
Ophelia

Filmy!

przez Anna Maria 23 sie 2013, 20:11
deader, :D chciałam rzecz,że poruszający
Anna Maria

Filmy!

przez Pieprz 23 sie 2013, 20:20
Oglądałem kiedyś Pi po niemiecku z polskimi napisami. Film ma jeszcze lepszy klimat niż oryginał.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Filmy!

przez Rebelia 23 sie 2013, 20:20
Boję się że Robocop wpisze się w ten trend - a niestety jest to mój ulubiony film ever.

:shock: Będzie robocop?

ocenki na fw sa smiechu warte. takie intouchables jest 3. w rankingu swiatowym

No :D A dobre filmy mają często zaniżone oceny, bo gimbaza nie kuma ;)

na filmwebie najcudowniejsze sa dyskusje pod filmami. to lepsze niz komentarze na onecie.
serio. kto jest inteligentniejszy? kto uzywa poprawnej polszczyzny? kto ma kopie tego filmu jest bogiem bo to podziemie i ostatnia kopia wyszla na tasmie przekazywanej w ciemnych korytarzach z reki do reki przez panow w czarnych plaszczach.
nie rozumiesz Korine'a bo nie wiesz czym ejst praca ze swiatlem, a ja wiem! bo jestem przeintelektualizowanym do szpiku kosci dupkiem!
mam taka beke...

:mrgreen:

ale korzystam, bo wiadomo, ze to najwieksze skupisko filmow w polskim internecie.

Też korzystam i traktuję trochę jako przechowalnię dla filmów, które chciałabym obejrzeć. Wrzucam sobie w kolejkę i wieczorem nie mam problemu z wyborem :)

Filmy!

przez deader 23 sie 2013, 20:24
kasiątko napisał(a):deader, :D chciałam rzecz,że poruszający

Wiem, ale to mnie przyprawiło o maga banana, polecać wyciskacz łez ludziom z depresją :D

Filmy!

przez Elyse 23 sie 2013, 20:28

też oglądałam super film.
Elyse

Sortuj wg