Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Krzysztofa 17 lut 2013, 18:11
Ostatnio oglądałem Polski film Yuma, świetna gra aktorska Kota.

Filmy!

przez Śmiercionauta 17 lut 2013, 18:12
ja mogę polecić ze swojej strony dwa filmy
Między piekłem a niebem - nietypowy film o miłości
Dom z piasku i mgły - bardzo dobry film o tym jak konflikt możne doprowadzić do tragedii.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Filmy!

przez Cocoseque 20 lut 2013, 22:14
Ja polecam filmy Tarkowskiego, zwłaszcza "Stalkera". Jego twórczość to tzw. lek na całe zło, odkrywa prawdziwe piękno świata oraz piękno w samych nas, ludziach. "Zwierciadło" i "Nostalgię" mogłabym oglądać codziennie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez rainshadow 22 lut 2013, 20:56
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

Filmy!

przez linka 23 lut 2013, 12:28
Les Miserables - zraniło moje uszy okrutnie, film pięknie zrobiony, kostiumy genialne,zdjęcia i muzyka ( bez śpiewu) ale ... aktorzy nie powinni zajmować się śpiewaniem i basta!!. Ten film nawet do pięt nie dorasta broadwayowskim spektaklom....a pierwszy raz nędzników właśnie oglądałam w tej wersji (Les Misérables: 25th Anniversary Concert ) i zakochałam się w tym przedstawieniu - film? Bleh....a Anne mnie tylko denerwowała, i jeśli dostanie Oscara za te 20 minut filmu które zagrała i jedną beznadziejnie zaśpiewaną piosenkę - to więcej tej gównianej gali nie obejrzę......

Operacja Argo - jestem absolutnie zawiedziona, zupełnie przeciętny film, powiedziałabym, że nawet poniżej przeciętnej ...... historia jak historia - jedynym jej atutem jest to, że na faktach ..... żadnej wyrazistej roli, zaangażowania emocjonalnego i ta pseudo-amerykansko-pariotyczna papka...... szczerze, cały film kibicowałam tym "złym Irańczykom" .......

Został mi jeszcze Lincoln do obejrzenia .... ale tegoroczne Oscary to jakaś farsa....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez L.E. 23 lut 2013, 12:59
linka, a Poradnik Pozytywnego Myślenia?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Filmy!

przez anonus 23 lut 2013, 13:01
Incepcja, Wyspa Strachu-mimo, ze DiCaprio wg mnie jest taki sobie, to w tych filmach pokazal klase. Oba filmy maja dosc...kontrowersyjne zakonczenia. Dodam jeszcze, ze drugi tytul niezle ryje banie :P
anonus

Filmy!

przez niecierpliwy 23 lut 2013, 13:04
L.E., ja widzialem. Film jest niezle porabany ... Koles ma chad i niezle daje ... czadu. Laska tez troche poswirowana. Ojciec ma nn. Takze ten film jest troche o nas

Filmy!

przez L.E. 23 lut 2013, 13:07
niecierpliwy, też go oglądałam ;)
Niezły był, ale du*py mi nie urwał :P
Chodziło mi głównie o jego ilość nominacji do Oskarów...
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Filmy!

przez Śmiercionauta 23 lut 2013, 13:56
Bijitâ Q :shock:

"Visitor Q" to groteskowa opowieść o wyjątkowo dziwnej 4-osobowej japońskiej rodzinie. Na wstępie poznajemy prostytuującą się z własnym ojcem córkę, która za kwotę 50.000 jenów jest w stanie zrobić wszystko. W dalszej części filmu widzimy pozostałych członków tej zwariowanej rodzinki - syna, który gnębiony przez kolegów ze szkolnej ławki, wyładowuje swą agresję bijąc matkę, która z kolei będąc uzależniona od heroiny, ubiera się w worki na śmieci i dopuszcza przeróżnych zboczonych zabaw. Pewnego dnia na rodzinną kolację zostaje zaproszony tytułowy pan "Q", zwyczajem którego jest uderzanie przypadkowo napotkanych ludzi kamieniem w głowę. Korzystający z japońskiej gościnności mężczyzna, zadomawia się w tym ekscentrycznym miejscu poznając kolejne dziwne zwyczaje tutejszych mieszkańców. Następnego dnia, ojciec rodziny, wykorzystując fakt gnębienia swego syna przez jego rówieśników, postanawia zrobić z tego reportaż. Wybiera się zatem z kamerą w miejsce tortur i wraz ze swym gościem i kochanką, nagrywa z ukrycia sceny tortur. W pewnym momencie dochodzi do drobnego incydentu w wyniku którego, mężczyzna morduje swą nałożnicę. Kobieta, w celu pocięcia na kawałki, zostaje przetransportowana z powrotem do domu jednak...
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Filmy!

przez linka 23 lut 2013, 14:05
L.E., o widzisz :) dobrze, że mi przypomniałaś, tego nie widziałam - tylko reklamę w kinie i szczerze mówiąc nie zachęciła mnie - ale obejrzę :)
Tegoroczne oscary mnie baardzo zawiodły...... Nietykalni (genialny genialny film!! ) nie dostał nawet nominacji, sama amerykańska papka, i ten pożal się boże musical i nominacja dla Anne Hathaway za 20 minut filmu.... koszmar.

Chciałbym jeszcze obejrzeć Życie PI - jestem bardzo ciekawa tego filmu :)

Kibicuję kilku filmom: Django - świetny, uwielbiam Tarantino :), piosence Skyfall - bo film dupy nie urywa, Anna Karenina za zdjęcia i scenografię - należy się, był przepych i "stara Rosja", Hobbita za najlepsze efekty specjalne i Frankenweenie Butrona - :smile: .
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez Little Red Fox 23 lut 2013, 14:08
linka napisał(a):Chciałbym jeszcze obejrzeć Życie PI - jestem bardzo ciekawa tego filmu :)

widziałam, mnie ten film bardzo oczarował :D
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Filmy!

przez linka 23 lut 2013, 14:13
Calineczka1990, właśnie na to liczę :smile: no i muzyka z filmu - bardzo przyjemna dla ucha :)
Przyjaciel forum

Filmy!

przez Little Red Fox 23 lut 2013, 14:40
linka, oj tak, wizualnie film jest na prawdę bardzo dobrze zrobiony :D chociaż słyszałam, że głosy na temat "Życia Pi" są podzielone.
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Sortuj wg