Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Pieprz 14 lut 2013, 23:05
Kaszpirowski napisał(a):
niecierpliwy napisał(a):Zero Dark Thirty. Film o polowaniu i schwytaniu Osamy Bin Ladena. Pojawia sie tajne wiezienie w Gdańsku 8)

Szkoda, że typa złapali... Mógł jeszcze tak wiele dobrego zdziałać.

Allah Akbar..! :uklon:

Filmu nie oglądałem ale chyba nie jest za mocno oparty na faktach skoro go złapali?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Filmy!

przez intel 14 lut 2013, 23:17
linka napisał(a):niecierpliwy, Monachium - świetne i Eric Bana ...mmmmm

intel, róży nie oglądałam, ale za wszelką cenę - kilka razy, dobry mocny film - polecam ci Gran Torino - Eastwooda, spodoba ci się :)

Polecam Spy Game z Redfordem i Pittem - ciekawe kino akcji, oraz Die Welle film o tym jak łatwo byłoby na powrót wprowadzić nazizm w Niemczech..... ach ci niemcy, jaki to łatwy do zmanipulowania narów - w tematyce Das Experiment - wredna natura człowieka przemawia.

Jesteś ostatnią Osobą, ktorą bym podejrzewał o to , że może mieć coś ze mną wspólnego :D , a tu proszę-kinematografia.
Oczywiście że Gran Torino oglądalem. Podobnie jak rewelacyjną Rzekę Tajemnic, również tego starzejącego się jak wino Eastwooda.
intel

Filmy!

przez Sorrow 15 lut 2013, 00:21
intel napisał(a):
niecierpliwy napisał(a):
intel napisał(a):A tak na marginesie-jak nazwać działania AK na terenie okupowanej Polski ?? Bo moim zdaniem wyczerpują one w 100 % znamiona aktów terrorystycznych. No, ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Czyli wg Ciebie AK to organizacja terrorystyczna ? Bez komentarza

Nie , nie!!
Jestem patriotą , czego wielokrotnie moje posty dowodziły.
Nienawidze jedynie hiopkryzji.
Podkładanie min pod polskie hummery w ktorych jadą polscy żołnierze -agresorzy w innym kraju -to "terrorryzm", natomiast wysadzanie pociągów z niemieckim wojskiem to "bohaterski akt walki z okupantem"
Demagogia.

A czy AK też się wysadzało na bazarach i organizowało masakry Polskich cywilów? Bo tamci za takie rzeczy są nazywani terrorystami a nie za ataki na żołnierzy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez intel 15 lut 2013, 13:32
intel

Filmy!

przez comatom 15 lut 2013, 14:30
-dawno temu w ameryce-doskonały swiat-
comatom

Filmy!

przez Hans 15 lut 2013, 15:05
"Der Baader Meinhof Komplex" - o Frakcji Czerwonej Armii.
Feed your head
Feed your head

Filmy!

przez linka 15 lut 2013, 17:39
intel napisał(a):Jesteś ostatnią Osobą, ktorą bym podejrzewał o to , że może mieć coś ze mną wspólnego :D , a tu proszę-kinematografia.
Oczywiście że Gran Torino oglądalem. Podobnie jak rewelacyjną Rzekę Tajemnic, również tego starzejącego się jak wino Eastwooda.

Miałam pisać to samo..... siet, trzeba przyznać filmy oglądamy te same ;)
Rzekę tajemnic oglądałam a Clint Eastwood jak na zgrzybiałego starca jest rewelacyjny i jako aktor i jako twórca.
Choć nie ukrywam, że pałam ogromną nienawiścią do westernów ( w życiu widziałam tylko para-westerny: True Grit - całkiem niezły, Płonące siodła :mrgreen: i Django).

Teraz czekam na kompletne odmóżdzenie, absolutny brak poprawności politycznej i żartay najniższych lotów:

Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez PaulaNR 15 lut 2013, 23:54
Jestem świeżo po obejrzeniu filmu "Uwikłanie". Moim zdaniem jeden z lepszych polskich filmów jakie oglądałam - dobry scenariusz i niezłe wykonanie. Warto obejrzeć. :)
Kto pyta nie błądzi. łyżki koparkowe

Filmy!

przez Rora 16 lut 2013, 04:19
Polecam : "Drzwi obok" (Naboer) http://www.ekino.tv/film,drzwi-obok-nab ... 11151.html
Radzę się nie zniechęcać i obejrzeć do końca, bo zakończenie, mnie przynajmniej zaskoczyło, a jestem dobra w "czytaniu" filmów i mało który mnie zaskakuje 8).

"28 days" (http://www.ekino.tv/film,28-dni-28-days-2000,8666.html) - film o młodej alkoholiczce, dość znane no i w ogóle Sandra Bullock :roll: :lol: .

"Nothing Personal" (http://www.ekino.tv/film,nic-osobistego ... ,4777.html) - zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, film o samotności z wyboru.

"The Virgin Suicides" (http://www.ekino.tv/film,przeklenstwa-n ... ,5609.html ) - Z pozoru normalna rodzinka, film o tym jak nadmierna ochrona doprowadza do tragedii.

"The Dreamers" (http://www.ekino.tv/film,marzyciele-the ... ,6174.html ) - A to już film, przy którym naprawdę trzeba pomyśleć, skłania do refleksji, nie jest oczywisty, no i jak ktoś nie lubi golizny i odrzucają go erotyczne zabawy, to nie polecam 8).

"Dorian Gray", jak ktoś nie widział :P ;

"Weronika postanawia umrzeć" - Pamiętam, że była jakaś "moda" na ten film, ja ostatnio obejrzałam i nie żałuje ;).

Filmy!

przez linka 16 lut 2013, 14:00
Rora, Dorian - świetny.
Natomiast Weronika.... - polecam książkę, film w porównaniu do niej jest miernotą.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez Pieprz 16 lut 2013, 14:19
linka, słyszałem o tym filmie same najgorsze rzeczy, nawet że jest to jeden z najgorszych filmów w historii kina (i nie należy do tego podgatunku "tak kiepski że aż świetny")
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Filmy!

przez linka 16 lut 2013, 14:33
Mushroom, źle czy dobrze - nie istotne, ważne żeby o nim mówili ;)

Kate Winslet, Hallie Berry, Richard Gere, Emma Stone, Gerald Butler, Hugh Jackman, Uma thurman, Naomi Watts, Kate Bosworth, Anna Faris, Common - może być zabawnie :) Niczego więcej po tym fimie się nie spodziewam :))

Mam tylko nadzieję, ze do filmu promo nie wykorzystali wszystkiego co w ty filmie śmieszne ...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez Rora 17 lut 2013, 03:32
linka - Mnie się film podobał, w ogóle lubię Gellar, przekaz do mnie trafił. Nie lubię czytać książki, jak już widziałam film i wiem jak się skończy :roll: :\ .

Co do movie43 - widziałam zwiastun i podziękuje :P .

Filmy!

przez oohwowlovely 17 lut 2013, 12:40
wyspa tajemnic, nieproszeni goscie, nietykalni
oohwowlovely

Sortuj wg