Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Michuj 20 sty 2013, 18:17
''Pokój na czacie'' - myślę, że pozycja obowiązkowa dla każdego forumowego no-life'a ;) Mi się podobał.
Loża szyderców

Filmy!

przez bittersweet 25 sty 2013, 12:02
Życie PI -w 3 D- o wiele lepsze niz ksiązka, która mnie w połowie znudziła. Basniowy klimat, piekna muzyka i atmosfera niedopowiedzenia ... czy to działo sie naprawdę, czy też bohater "snił na jawie". No i rewelacyjna postać - tygrys bengalski, który uzycza magii całej produkcji :P
Fischtank - przygnebiające. Kobiety przedstawione jako ofiary, meżczyźni jako prymitywy :?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Filmy!

przez L.E. 25 sty 2013, 13:00
Michuj, sprawdziłam ten film na filmwebie i mnie jedna rzecz zastanawia.
Na plakacie jest napis "Światowa odpowiedź na Salę samobójców", przy czym Chatroom jest z 2010, a Sala samobójców z 2011 ;)

-- 25 sty 2013, 12:01 --

Czy ktoś mógłby polecić jakieś dobre, mało znane filmy fantasy?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez arate 25 sty 2013, 13:18
L.E. napisał(a):Michuj, sprawdziłam ten film na filmwebie i mnie jedna rzecz zastanawia.
Na plakacie jest napis "Światowa odpowiedź na Salę samobójców", przy czym Chatroom jest z 2010, a Sala samobójców z 2011 ;)

Toooo samo sobie pomyślałam jak zobaczyłam plakat :D Ale ściągam, zobaczymy co to za ,,odpowiedź'' :P

A, już widze... bo w Polsce premiera była w grudniu 2011. Ot i cała ,,odpowiedź''.

Filmy!

przez Kaszpirowski 25 sty 2013, 16:03
A ja mam takie pytanie...ma ktoś dostęp, bądź wie gdzie mógłbym obejżeć wszystkie odcinki "997" Michała Fajbusiewicza...? Bardzo mi zależy na tych odcinkach.
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

Filmy!

przez Hans 25 sty 2013, 16:18
"Fandango". Film o ostatnich wygłupach wkraczającej w dorosłość grupki przyjaciół. Z pozoru może wydawać się głupawy, jednak po seansie nastrajający nostalgicznie. Jedna z pierwszych ról Kevina Costnera.
Feed your head
Feed your head

Filmy!

przez Little Red Fox 25 sty 2013, 16:21
Z ostatnich filmów, które oglądałam i mogę polecić to "The Fall" (polskie tłumaczenie "Magia uczuć" - ahh, ci polscy tłumacze tytułów filmowych) - bardzo wzruszająca historia, piękne zdjęcia i kostiumy, malowniczy i baśniowy klimat.
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Filmy!

przez Mateusz Żabka 27 sty 2013, 16:01
Wczorajsze seanse:

"Olej Lorenza" - stary dobrze zagrał, młody powinien dostać Oskara :o Film kapitalny! Oprócz walki o zdrowie, ukazuje również pewne prawa jakie rządzą się światem naukowym. Być może skuteczniejszy lek na depresję powstanie kiedyś w domowy zaciszu i będzie dziełem geniusza bez dyplomu.

"Atlas Chmur" - oglądałem już trzykrotnie, biorę się za książkę. Za pierwszym razem nie zrozumiałem tego filmu w pełni, za drugim doceniłem jego piękno, za trzecim - nabrałem pewności że jest dziełem ponadczasowym. Polecam każdemu.

-- 27 sty 2013, 15:06 --

Od prawie miesiąca nie daje mi spokoju

Miazga!
"Nie można swej przeszłości wyciąć, jak wycina się nieudany kadr filmu" - Antoni Kępiński

Filmy!

przez Michuj 27 sty 2013, 19:30
obczajałem właśnie Życie Pi - mi się podobał :oops:
Loża szyderców

Filmy!

przez BladzacyAniolek 27 sty 2013, 19:40
Michuj napisał(a):''Pokój na czacie'' - myślę, że pozycja obowiązkowa dla każdego forumowego no-life'a ;) Mi się podobał.

Świetny film, choć Sala Samobójców 100 razy lepszy.

-- 27 sty 2013, 19:42 --

Michuj napisał(a):obczajałem właśnie Życie Pi - mi się podobał :oops:

Mnie też, z początku wydawało się, że film będzie nudny, opowiadania jakiegoś gostka... Ale później się rozkręciło, i nnawet nie zauważyłam kiedy minęło te ponad dwie godziny...
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Filmy!

przez Smutny_clown 27 sty 2013, 19:42
Byłem kilka dni temu na Django i powiem Wam szczerze, że mistrz Quentin Tarantino wraca do formy. Ten film ooooo wiele bardziej mi sie podobal niz Bękarty wojny. Waltz jest tak znakomitym aktorem, że po prostu on by nawet krzesło zagrał w genialny sposób... Di Caprio również jest świetny i mogę tu zaryzykować stwierdzenie, że w drugiej połowie filmu to Waltz jest troche w cieniu Di Caprio. Tylko Jamie Foxx zagrał tak jak by mu się kompletnie nie chciało, taka jakaś byle jaka ta rola była...

Momentami brutalny, momentami śmieszny, momentami absurdalny, świetny, czyli Tarantino w najlepszym wydaniu od kilku lat :D
My mind is a prison
I cannot break free
http://www.youtube.com/watch?v=OqVPiEiaviI
And I don’t want the world to see me
’cause I don’t think that they’d understand

http://www.youtube.com/watch?v=CS_FCbQ-okM

Filmy!

przez *Wiola* 27 sty 2013, 19:43
Mateusz Żabka napisał(a):Wczorajsze seanse:

"Olej Lorenza" - stary dobrze zagrał, młody powinien dostać Oskara :o Film kapitalny! Oprócz walki o zdrowie, ukazuje również pewne prawa jakie rządzą się światem naukowym. Być może skuteczniejszy lek na depresję powstanie kiedyś w domowy zaciszu i będzie dziełem geniusza bez dyplomu.

Widziałam dawno temu, ciekawy , chyba sobie go przypomnę :smile:
Moderator

Filmy!

przez Michuj 27 sty 2013, 21:06
Obczajałem właśnie ''Kobieta'' ,horror 2011 rok. To było bardziej chore od ludzkiej stonogi.
http://www.filmweb.pl/film/Woman,+The-2011-601818

-- 27 sty 2013, 21:07 --

Świetny film, choć Sala Samobójców 100 razy lepszy.

sala samobójców była kompletnie gówniana, więc wszystko inne może być tylko lepsze ;)
Loża szyderców

Filmy!

przez hasacz 27 sty 2013, 23:19
Myślę że tutaj będzie pasować.
Mój ulubiony odcinek miodowych lat odnośnie... a z resztą tytuł mówi sam za siebie : )
http://www.youtube.com/watch?v=_uF3igXUN0g
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

Sortuj wg