Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez bittersweet 03 sty 2013, 20:24
The Sessions - super ! o sparaliżowanym, przywiązanym do sztucznego płuca poecie, któremu udało sie skończyć studia i naprostować życie osobiste / nie che zdradzać, o co chodzi i czego dot. owe sesje....
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Filmy!

przez amelia83 05 sty 2013, 21:26
Fish tank bardzo dobry film zaczyna się na tvp kultura :!: :!: :!:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Filmy!

przez rainshadow 05 sty 2013, 21:29
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez niesmiala 05 sty 2013, 21:33
Jedz, módl się, kochaj

Elizabeth Gilbert to trzydziestokilkuletnia, nowoczesna kobieta. Ma męża, wspaniały dom oraz dobrą pracę. Mimo to pewnej nocy leży nieszczęśliwa na podłodze w łazience i płacze, ponieważ stwierdza, że życie, które wiedzie nie jest tym, którego tak naprawdę pragnie i nie wie, co powinna z nim zrobić. W końcu decyduje się na rozwód, który jest bardzo bolesny i przez który popada w depresję. Jej kolejnym krokiem jest podróż do trzech państw zaczynających się na literę "I", a mianowicie Italii, Indii oraz Indonezji. Jest to podróż w głąb siebie, aby przemyśleć swoje dotychczasowe życie, lepiej zrozumieć samą siebie i zdecydować, co zrobić dalej, aby zmienić swoje życie na lepsze.

Świetny film.

Filmy!

przez khaleesi 05 sty 2013, 21:47
Ostatnio obejrzałam Big Love
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Filmy!

przez amelia83 05 sty 2013, 21:48
psyche., byłam w kinie, ale mi średnio się podobał , miałam większe oczekiwania co do tego filmu
niesmiala, jedz, módl się kochaj lepsza jest książka, polecam :!:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Filmy!

przez singer 05 sty 2013, 23:48
Jak któraś nie oglądała to polecam.

Po treailerze nie ma się czego spodziewać, ale film rusza :great:

Filmy!

przez anonus 06 sty 2013, 23:53
Hobbit-dla mnie fana Tolkiena (Silmarillion, Dzieci Hurina, Wladca, Hobbit, Niedokonczone Opowiesci-wszystko przeczytane), byloby grzechem nie isc na ten genialny film. Naprawde, imponujace dzielo, polecam milosnikom zarowno Tolkiena jak i ogolnie fantasy ;). Oczywiscie wiadomo-brac wersje z napisami jakby co :)
anonus

Filmy!

przez pinda 07 sty 2013, 00:57
amelia83 napisał(a):Fish tank bardzo dobry film zaczyna się na tvp kultura :!: :!: :!:

ooo tak, Fish tank swietny film
burning down the house!

Filmy!

przez amelia83 08 sty 2013, 23:44
"wyszłam za mąż, zaraz wracam" świetne babskie kino, przezabawne 8/10 Polecam :!: :!:
M. Luther King

Filmy!

przez Hans 12 sty 2013, 14:16
"Ostatnie kuszenie Chrystusa" - obejrzałem, był to seans z cyklu "oglądane po spożyciu". Dafoe udźwignął rolę Jezusa targanego rozterkami. Tytułowe ostatnie kuszenie przemycone do filmu niezauważalnie, co robi wrażenie, gdy widz zorientuje się w jaką pułapkę wciągnął go reżyser. A może to tylko moja zaburzona percepcja sprowadziła mnie w momencie ukrzyżowania na manowce.
Feed your head
Feed your head

Filmy!

przez linka 12 sty 2013, 14:26
Anna Karenina, sama nie wiem, być może wynika to z mojej niechęci do Kiry-drewnianej-najtli ale poza nią cały film podobał mi się bardzo, oczywiście jako wariacja na temat książki.
Ciekawe połączenie teatru z filmem, ciekawy motyw ze sceną, Jude Law - świetny, Domhnall Gleeson także. Natomiast Keira Knightley jakoś zupełnie nie, niby zagrała w miarę nieźle... ale zupełnie nie pasuje do opisu Anny jaką znam z książki nie bardzo podobał mi się też Wroński.

Generalnie osobiście wolę wersję z Sophie Marceau.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez singer 12 sty 2013, 23:00
" 7 dusz " jak dla mnie miazga

Filmy!

przez ZjemCie 19 sty 2013, 20:31
"Wolność słowa" mój ulubiony chyba :great:

Sortuj wg