Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Arhol 25 lis 2012, 12:13
W piątek obejrzałem igrzyska śmierci,od lat nie oglądałem czegoś co mnie tak wynudziło i co miałem ochotę wyłączyć po 30 minutach.
Nie polecam,badziewie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Filmy!

przez Smutny_clown 25 lis 2012, 13:24
Wczoraj byłem w kinie na "Pokłosiu" Władysława Pasikowskiego no i muszę Wam szczerze powiedzieć, że jest to bardzo mocny film. Niektóre sceny siedzą mi w głowie do tej pory, już dawno nie wyszedłem z kina będąc pod taki wrażeniem. Film pokazuje jak przeszłość wojenna wpływa na teraźniejszość, jakie piętno zostawiła na mieszkańcach małej wsi. Film niesamowity i polecam każdemu.

PS. A to co się dzieje teraz na forach internetowych o tematyce filmowej, opinie na temat tego filmów wypisywane przez tzw. "prawdziwych polaków" pozostawię bez komentarza.
My mind is a prison
I cannot break free
http://www.youtube.com/watch?v=OqVPiEiaviI
And I don’t want the world to see me
’cause I don’t think that they’d understand

http://www.youtube.com/watch?v=CS_FCbQ-okM

Filmy!

przez bittersweet 30 lis 2012, 12:17
Widziałam "Atlas chmur" i "Samsare" oba mnie zachwyciły. Atlas jest spektakularny, wzruszajacy i romantyczny, na szczęscie bez taniego sentymentalizmu :P Samsara pobudza do myslenia, nie pada ani jedno słowo :P to tylko seria obrazów, czasami brzydkich, czasami ładnych. Ich interpretacja należy do widza.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Pitu 30 lis 2012, 23:11
Saiga napisał(a):W piątek obejrzałem igrzyska śmierci,od lat nie oglądałem czegoś co mnie tak wynudziło i co miałem ochotę wyłączyć po 30 minutach.
Nie polecam,badziewie.

Ten ma zdecydowanie lepszą fabułę.

Premiera 9 Grudnia

Pitu

Filmy!

przez szczypiorek86 01 gru 2012, 00:36
Smutny_clown napisał(a):Wczoraj byłem w kinie na "Pokłosiu" Władysława Pasikowskiego no i muszę Wam szczerze powiedzieć, że jest to bardzo mocny film. Niektóre sceny siedzą mi w głowie do tej pory, już dawno nie wyszedłem z kina będąc pod taki wrażeniem. Film pokazuje jak przeszłość wojenna wpływa na teraźniejszość, jakie piętno zostawiła na mieszkańcach małej wsi. Film niesamowity i polecam każdemu.

PS. A to co się dzieje teraz na forach internetowych o tematyce filmowej, opinie na temat tego filmów wypisywane przez tzw. "prawdziwych polaków" pozostawię bez komentarza.

Mam nadzieję,że nie kłamiesz bo czekam na niego :smile:
szczypiorek86

Filmy!

przez Arhol 01 gru 2012, 00:53
Obejrzałem "american beauty" - nie podpasowało mi,było parę mądrych kwestii,ale patrząc całościowo wydawało mi się to wszystko zbyt sztuczne...
Kill Bill vol1 i vol 2 - Genialny soundtrack,klimat...humor też niezły, akcja. Fabuła cóż...szałowa nie była ale w sumie całkiem ok,koniec klimatyczny, polecam jak komuś nie przeszkadza bezsensowna sieczka :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Filmy!

przez Kumix 05 gru 2012, 11:49
Ja po raz którys oglądam pulp fiction mój ulubiony film tarantino, którego jestem fanem :)
najlepsze wróżby online

Filmy!

przez lucus 09 gru 2012, 11:07
Polecam "Blaszany bębenek"(1979 reż.Volker Schlöndorff) jak się okazało główny bohater dość bliski mi emocjonalnie.Zdaje się że kiedyś też wykonałem taki skok do piwnicy.Sporo tutaj Freuda.
https://www.youtube.com/watch?v=rFo1pyD ... ge#t=1060s

Filmy!

przez Michuj 14 gru 2012, 22:41
Agent Ubezpieczeniowy - The Key Man. Początek się zapowiadał zarąbiście, fajna obsada, motyw. Szkoda, że później bzdurna fabuła,jakoś po połowie filmu wszystko sknociła. Aczkolwiek do obejrzenia.

-- 15 gru 2012, 20:11 --

http://www.filmweb.pl/film/Lewy+brzeg-2008-400164
belgijski ponoć horror. Czegoś tak nudnego dawno nie widziałem. Nie polecam.
Loża szyderców

Filmy!

przez pinda 21 gru 2012, 01:38
lucus, bardzo poruszył mnie "Blaszany Bębenek". Polecam też książkę.

Z filmów, polecam "Garden State" z Natalie Portman, w jednej z ról głównych lit i inne psychotropy :)

I "Tiny furtniture" :) O młodej dziewczynie, bez pracy, bez odpowiedniego faceta, po studiach wraca do matki :) fajny,zabawny i nietuzinkowy
burning down the house!

Filmy!

przez amelia83 21 gru 2012, 20:14
pinda, o muszę obejrzeć ten "garden state"
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Szukam film

przez Lord Kapucyn 24 gru 2012, 21:03
Poszukuję filmu- kino brytyjskie, w każdym razie wydaje mi się, że film jest angielski, film starszy, głównym motywem jest kradzież ciężarówki/furgonetki z tabletkami (chyba na potencję). Znacie może tytuł?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Filmy!

przez depresyjny86 26 gru 2012, 03:12
hmm Mad,nie znam tytułu...ale po Twoim opisie,wydaje mi się interesujący ten film ;)
:)

Filmy!

przez black swan 26 gru 2012, 19:00
Może znacie jakieś fajne, mniej znane filmy psychologiczne, o bohaterach z jakimiś zaburzeniami? ;)
No risk - no fun, no pain - no gain.

Sortuj wg